ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baltic Dry +2,8%
Capesize -1,8%
Panamax +7,1%
Handysize +0,6%
Supramax +2,3%

BALTIC DRY-INDEKSEN I POENG, OG SEGMENTER I RATER (USD):

Dato BDI Capesize Panamax Handysize Supramax
16/02 1.271 7.063 15.477 9.724 12.533
15/02 1.236 7.189 14.448 9.668 12.250
14/02 1.206 7.319 13.517 9.602 12.063

"Ne racuna se koliko nisko padnete, vec koliko visoko
odskocite".

vjerujem kako je danas ili sutra vrijeme za odbijanac…tehnička analiza pokazuje da rast nije završen i samo je pitanje u kojem će trenutku okrenuti…
razloge za rast osim TA možemo naći i u izvješću koje je jedno od rijetkih pozitivnih na ZSE, pogotovo kad pogledate na temelju čega je ostvaren rast građevinara pa i nekih drugih firmi na našem tržištu jasnije je da u rukama držimo pravu vrijednost…zato ne dozvolite da vas nasamare i jeftino otkupe dionicu koja ima dobre temelje…


Na Platou t/c za panamaxe u vremenskom periodu od 3-14 mjeseci od 16500-22500 dolara, izgleda da se market mrdnuo sa mrtve točke, nije loše.

A nešto se pokreće
http://www.bloomberg.com/news/2011-02-15/china-capesize-bookings-rose-20-last-month-clarkson-data-show.html

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

[yawn]

da nisam 100% u ATPL sad bih opalio po ASKU da se sve praši… imam osjećaj da se čeka na otvaranje u americi pa je trgovina zamrla…treba već jednom početi razlikovati dobre od loših na našoj burzi i zato očekujem da se dio love iz onih "napuhanih" dionica pred sezonu izvješća sada preseli ovdje u firmu sa stabilnim poslovanjem …

hajde ljudi vlakić već fućka… zakasnit će te…poslije će opet biti "pljuvanja" po dionici

panamaxi ljepo rastu….šteta samo što na našoj burzi nema pameti…..gotovo da smo na razini od prije početka rasta vozarina……no dobro, ne sekiram se….kad tad dođe sve na svoje…

Nemam ATPL,ali želim Vam skrenuti pažnju na zadnjih sat vremena trgovanja.Prvo neko skida stopera i još malo ispred njega ,otprilike 150 komada,pa se nakon nekog vremena pojavljuje stoper sa 300 i kusur,i kad vidi da bid ne popušta naglo bježi,pa na bid 100 komada ,pa 200.Mislim da će Vam uskoro svanuti sunce,jer ste uz dobro izviješće zagazili dobro sa vozarinama.Nalozi su sve veći i čeka se povoljan ask.Sve sam ububao u Viru pa…….Pa već je vrijema da naše dionice krenu malo žešće prema gore.SRETNO VAM KOLEGE.

peyo

izvrsna analiza kolega peyo. 100-tka. kolega peyo, nemojte se predavati.. još nije kasno za prodaju Vira i nizak ulaz u ATPL.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Razočaran jesam,ali pa to se i vama na atlanskoj isto događa.Zaradu imate ,vozarine rastu ,a atlanska pada.Razlika je samo šta Vas tu ima puno,a kod nas burekđije kolo vode.Ma nema veze,ja sam zadrti Virovac,a ako mi se šta oslobodi evo me među Vas.Lijepi pozdrav iz Sirije i sretno.

peyo

Ako je netko nešto primjetio na bid/asku.. ja sam bio David, a Golijat naletio na praćku [cool]

Biće ovo dobro..samo strpljena…tribala bi biti i dividenda dobra…

New Report

Close