ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 04:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,19
6.506
135
47,70
48,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

capovi znaju zavarat.. mislim da ako sutra i prekosutra bude rast vrazjeg indeska, preokret je neminovan.. [thumbsup]


Baltic Dry 2,6%
Capesize 8,9%
Panamax 3,8%
Handysize 0,2%
Supramax 0,7%

uz tehničku analizu koja sugerira rast ovo je dodatni poticaj… mislim da je vrijeme da se malo odlijepimo od ovih razina …

Potencijalni rast BDI-a već je uračunat u cijenu na način da dionica nije padala kad je trebala… [cool]
Posjedujem dionice ATPL i najviše su mi zastupljene u portfelju… [proud]

U $$$$$:

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5508 (UP 449)
BPI Average of the T/C routes $12164 (UP 446)
BSI Average of the T/C routes $11490 (UP 82)
BHSI Average of the T/C routes $9330 (UP 20)

sad još kad izbace godišnje izvješće… samo nebo je granica

I noga u guzicu je korak naprijed


Svako odlučuje sam za sebe…
No, siguran sam da će se rast BDI-a odraziti na ovaj sektor time i na ovu dionicu (treba samo pogledati dugoročni graf BDI vs. ATPL). Pitanje je da li je ovo samo blic krik ili stvarni preokret.
Ovaj sektor još ništa nije odradio a plus tome tehnički postoje signali za kupovinu ove dionice…


Hm.ja uletio prilično jako prošli tjedan po bidu opet unutra,naravno trejda radi,i moram priznati da već dolazim u iskušenje prodat dio,jer ipak je to poraslo 5-6 % u par dana i na veću količinu je ovo sasvim lijepa zarada,al ipak ću još pričekati…

Mislim da bi ovaj rast bdi-a mogao potrajati cijeli drugi mjesec,pa bi shodno tom psihološkom učinku i vrlo dobrom izvješću koje slijedi,dionica mogla odraditi rast od barem još 5-10 %,ako ne i više..

Uglavnom mislim da bi ovi što sad prodaju i uzimaju par posto zarade,mogli dobrano požaliti za par dana…

gdje su sad one kolege koji su mi tumačili snove……… [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Eto samo je trebalo pričekati prestanak pada vozarina. Drago mi je da se ATPL vraća, ali za prelazak 1000kn ipak mislim da će vozarine morati potegnuti još dosta gore.

A šta ako neko izvadi kufer pa počne kupovat …ode to u nebo . [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Nema ozbiljne prodaje uopće na ovim razinama. S malim prometom to će biti značajan rast…

Fiju…ma tooooo…ode ovo preko 800…pobjegoh ja sa svojim prodajnim nalozima na 850…hm..il da se pomaknem na 900…moglo bi tu biti svašta.. [smiley]

ja jučer dokupio malo…bio je red da nakon svih ovih godina i ja pogodim dobar trenutak za ulaz…sad je još nužno da savladam i tehniku pravovremenog izlaza ali to se neće desiti tako brzo pa imam vremena učiti [cool]

ovo je super da postoji ovakva dionica,kad se fino odradi rast,prodaš sa 20-50% zarade,i ukrcaš se u ingru.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close