ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,19
6.506
135
47,70
48,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pogledajte , kakvo štopanje – na grafikonu…. slično je na Ingri, na IGh i drugima….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Nema nikakve šanse da se to dogodi,s obzirom da se radi o jako atraktivnoj lokaciji poslovne i stambene namjene vjerovatno je da če se bivši i sadašnji čelnici ATPL međusobno počastiti sa kvadratima u to netrebate nimalo sumnjati.Jedino što me veseli je to da djelatnici ATPL po ovoj cijeni dokupljuju dionice… [smiley]

Zanima me da li će npr netko tko ima dionice ovog brodara imati neke privilegije pri recimo pridbilježbi za kupnju stana ili neku povlasticu pri kupnji istog.
[/quote]

Ovisi koliko dionica imate


izgleda zastrašujuče….pravim se da nevidim i neznam…..

Slažem se, to je strašno, grozno, i ja sam zabio glavu u pijesak, gdje mi je bila pamet ?!
Nisam vidio na zdrave oči sve do danas ! Katastrofa !
Zar samo 5000,00 USD na dan za cijeli brod ? Pa više košta najam jedne poštene jahte nego broda!
Stvarno, gdje mi je bila pamet ?
Sutra prodajem po bidu kako god bude, majke mi! Ne mogu više izdržati tu napetost. Sutra sve prodajem i gotovo !
A šta ako prekosutra bude rasla ?
Ma neće, sigurno ide do 700, možda i ispod, ili možda ne ide, a možda i ide, ili ne ide, ma sigurno ide,
iako, kupio sam po 770, gubitak od 20 kn po dionici ću preboljeti bez problema,
osim ako ne bude pala 100 kn kao što mi se već dogodilo,
ali dogodilo mi se i da je porasla za 100 kn taman kad sam je prodao,
ma sve je to igra špekulanata, ili fondova, ili svetog Petra, ili ovih sa foruma,
ma ne, sve je kriva Australija, ili El Nino, ili El Nina,
zapravo,
100 % su se vanzemaljci urotili protiv mene i poslali oluju iznad Australije samo da ja ne zaradim, jer sam neki dan prije spavanja djeci rekao da nema dokaza da vanzemaljci postoje,
i čim prodam ATPL oni će zasutraviti mašine i prekinuti oluju !

halfte trinken, halfte Šarcu geben


AP SVETI VLAHO
Ship Name AP SVETI VLAHO, 53,000, BLT 09 JINTANG/SPORE-JPN, 2-5/2.2011 USD, 5,000 DAILY VIA NOPAC, OLDENDORFF CARRIER GMBH

5.000 USD na dan (svojednobno je kap. Jerković izjavio da im je potrebno oko 20.000 USD za pozitivu…) je stvarno nevjerojatno mali iznos. No, postao si ovo danas ujutro u 8 sati…



izgleda zastrašujuče….pravim se da nevidim i neznam…..

Slažem se, to je strašno, grozno, i ja sam zabio glavu u pijesak, gdje mi je bila pamet ?!
Nisam vidio na zdrave oči sve do danas ! Katastrofa !
Zar samo 5000,00 USD na dan za cijeli brod ? Pa više košta najam jedne poštene jahte nego broda!
Stvarno, gdje mi je bila pamet ?
Sutra prodajem po bidu kako god bude, majke mi! Ne mogu više izdržati tu napetost. Sutra sve prodajem i gotovo !
A šta ako prekosutra bude rasla ?
Ma neće, sigurno ide do 700, možda i ispod, ili možda ne ide, a možda i ide, ili ne ide, ma sigurno ide,
iako, kupio sam po 770, gubitak od 20 kn po dionici ću preboljeti bez problema,
osim ako ne bude pala 100 kn kao što mi se već dogodilo,
ali dogodilo mi se i da je porasla za 100 kn taman kad sam je prodao,
ma sve je to igra špekulanata, ili fondova, ili svetog Petra, ili ovih sa foruma,
ma ne, sve je kriva Australija, ili El Nino, ili El Nina,
zapravo,
100 % su se vanzemaljci urotili protiv mene i poslali oluju iznad Australije samo da ja ne zaradim, jer sam neki dan prije spavanja djeci rekao da nema dokaza da vanzemaljci postoje,
i čim prodam ATPL oni će zasutraviti mašine i prekinuti oluju !
[/quote]

kakav je uragan Vas pogodio kolega?…….

@ Pers Jesus

Pa ne misliš valjda da sam izmislio,
a ni ja, poznavajući te, ne mogu vjeroavti da nisi pogledao:

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

halfte trinken, halfte Šarcu geben

@ hugh

Pa nije vrag da niste skužili zafrkanciju ?
Htio sam samo dočarati svakodnevne nedoumice malih investitora ! [wink]

Moj je stav odavno poznat – ponosni sam vlasnik ponosne tvrtke !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

tekođer……
ma skužio sam…….
isto tako i ja sam se htio našaliti s vama jer vidim da ste dobre volje, da vjerujetu u ovu dionicu i da vas vjerovatno kao i mene boli briga kud če cijena sutra……ipak gledamo malo više unaprijed od sutra…..
pozdrav


Pogledajte , kakvo štopanje – na grafikonu…. slično je na Ingri, na IGh i drugima….

Nema tu štopanja. Vozarine su na nivou iz 2009 i to će se tek vidjeti u izvješćima za 2010.



Pogledajte , kakvo štopanje – na grafikonu…. slično je na Ingri, na IGh i drugima….

Nema tu štopanja. Vozarine su na nivou iz 2009 i to će se tek vidjeti u izvješćima za 2010.
[/quote]

to je istina….vozarine su jako nisko…..no sada je pitanje kakve če biti kroz cijelu godinu i hoče li atpl postići dobru cijenu za brodove koje planira prodati…..uz malo sreće i pameti rezultat za ovu godinu može biti zadovoljavajuči a možda i više od toga…..

Lako ti je završiti u plusu godinu kad riješiš i prodaš dio imovine!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

to je isto dio poslovanja brodara…..prodaja brodova koji su amortizirani….dobit je dobit, bila od vozarina ili prodaje starijih brodova a novi su naručeni i čeka se isporuka i pomlađivanje flote…..

New Report

Close