ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 00:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,19
6.506
135
47,70
48,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


borise ja imam dionice atpl ako si mislio na mene no najvećim gubitkom smatram ne kapitaliziranje dobiti atpl na 3700 jer to ide nekam pa sam slijepo vjerovao krdu iako se provalija vidla iz svemira kud to ide tad danas više nisam u navijačima, ali i s manje dionica atpl nego prije to čini puno veći skup nego što imaju mnogi navijači pozdrav!

složio bih se s tim..i sam sam mišljenja da je trebalo kapitalizirati na 3700 kn (sjećate li se koliki je iskrcaj bio na toj cijeni?? presumnjiv???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

nije islo nikome vec samo moja skromna konstatacija
luki je rekao koji mu je target i ne vidim nista lose u tome sto ga je rekao
ja bi bio najsretniji da se mi danas okupimo i popijemo pivce za zivce jer ce iduci tjedan biti isto zanimljiv kao i ovaj
ugodan vikend svima

Postanite Eu-robovi

Alien:

A meni nis [angry]

Ak imaš dionice stiči će[cool]

možda postoji neki minimalan broj dionica koje treba imati?
ja se još uvijek nadam, ali…


možda postoji neki minimalan broj dionica koje treba imati?
ja se još uvijek nadam, ali…

Mislim da nema minimuma… Pitanje je samo hoćeš dobiti ovaj tjedan ili slijedeći…

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!

Freight costs will peak in 2008

LONDON 06 December – The chairman of the Baltic Exchange, Michael Drayton, has said that commodity shipping costs will peak in 2008. He spoke of rising freight rates for items such as grain, iron ore and coal gaining this year on continued high demand from India and China…

sjećam se onog kalendara kojeg smo dobili čini mi se 2005.
al ove godine i bulletin i čestitka (i ja vama čestitam)
evo sad ću i ovaj zakačiti negdje pa malko prelistati

inače drys opet imao dobar uzlet nek kolege koje prate linkove priljepe
sve nam govori da nas čekaju povijesne vrijednosti ma što god neki ovdje pisali

Postanite Eu-robovi

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

2 dana gore 1 dolje,sad opet gore[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Kolika bi mogla biti dobit ATPL za otprilike 2-3 godine kad dođu svi novi brodovi, prodaju stari, plus poslovi sa hotelima marinama, avionima itd. Onako odokativno

&

jucer i meni stigla posta iz najjuznije zupanije. neznam zasto ali radnu sobu ce mi sigurno krasiti kaledar atpl.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

e kolege…jeli ono uvezi punomoci obavezno za poslati ili??[huh]


jucer i meni stigla posta iz najjuznije zupanije. neznam zasto ali radnu sobu ce mi sigurno krasiti kaledar atpl.

Meni več tri godine zaredom daje inspiraciju na poslu i vjeru u to dionicu, a tek ovaj sa Libertasom i kad pomisliš na visoke vozarine mašti nema kraja…[wink]

[emo_cool]

@mateja

[thumbsup][thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close