ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stanj u 11:18

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



Za blagdane čak ni svjećice nisu upalili na zidinama, nego okitili jednu jelku s koje je većina kugli pokradena prvu noć. Grad izgleda otužno i bez ikakvih sadržaja, svi lokali su zatvoreni i prije ponoći. Ne znam koga bi to privuklo!

Generalno Dubrovnik je najviše napredovao u hotelskom smještaju gdje je usluga i kvaliteta hotela na najvećoj svjetskoj razini (svi hoteli sa 5 zvjezdica su super) ostali vanpansionski sadržaji su na razini sredine i kraja prošlog stoljeća pa je Dubrovnik bio i ostao mjesto za masovni a teško za elitni turizam. To je moje mišljenje, a slika sa DU TV i Straduna govori jako puno.
[/quote]
Ovo s ukradenim kuglama na jelki je slika i prilika balkanskog primitivizma, neradničkog mentaliteta i egoizma. Da bi neko mjesto postalo mondeno nije dovoljno izgraditi hotele i infrastrukturu, to mjesto mora imati kvalitetne stanovnike koji žive kvalitetni život. Kvalitetne u svakom pogledu. Socioekonomska, obrazovna i kulturna slika stanovništva RH, pa tako i Dubrovnika, je u zadnjih 20 godina značajno izmijenjena…i to je ono što ubija u pojam. Malo nas je ostalo…

Baltic Exchange Dry Index TM 1439 (No change)
Baltic Exchange Capesize Index TM 1590(DOWN 5)
Baltic Exchange Panamax Index TM 1887(DOWN 36)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1413 (UP 20)
Baltic Exchange Handysize Index TM 773(UP 8)

jel potonuo koji brod kada ovo ide toliko dole a ne na 860 🙂

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


jel potonuo koji brod kada ovo ide toliko dole a ne na 860 🙂


Fakat je žalosno za gledat da pravac Atlantskoj mora pokazivat jedan nelikvidni Ulpl.Al valjda se bude okrenulo to kad jednom krene


jel potonuo koji brod kada ovo ide toliko dole a ne na 860 🙂

Vise od 800 tesko da ce biti ove godine…

ja mislim da nas tržište i izvlači jer bi sad već bili na 500 kuna…

Vise od 800 tesko da ce biti ove godine…
[/quote]

teško da će netko napisati veću glupost ove godine

Vise od 800 tesko da ce biti ove godine…

teško da će netko napisati veću glupost ove godine
[/quote]

[thumbsup]


Vise od 800 tesko da ce biti ove godine…

teško da će netko napisati veću glupost ove godine
[/quote]

Glupost ili ne..vrijeme ce pokazati, ali ne izgledaju dobro stvari za ovaj jos uvijek precijenjeni ATPL.



jel ima netko uvid na tocan odnos kupnje/prodaje trenutno na burzi pa da stavi.
hvala.

kupnja– 1305
prodaja–5483
[/quote]

Pa zato i nema rasta kad se nema količine za kupiti.



Vise od 800 tesko da ce biti ove godine…

teško da će netko napisati veću glupost ove godine
[/quote]

Glupost ili ne..vrijeme ce pokazati, ali ne izgledaju dobro stvari za ovaj jos uvijek precijenjeni ATPL.
[/quote]

Molio bih kolegu da svoje izjave potkrijepi konkretnim podatcima ili analizom a ne da iznosi ovako neargumentirane ocjene o precjenjenosti dionice. Samo za njega mala teh. analiza koja pokazuje da jje ATPL izašla iz padajućeg kanala i da je još uvije podcijenjena u odnosu na JDPL kada se uzme kretanje cijena obe dionice u proteklom razdoblju ( cca. 15 % ili preko 100 kuna ).

New Report

Close