ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@Tripled

Kolega ja sam mislio na trenutno stanje vozarina koje su u zadnja tri mjeseca drastično pale.

[/quote]
Pa ajmo se onda Jezus ovako dogovoriti–Daj mi izvuci odnekud bar 3 ili ne daj bar dve takve total low bdi vozarine po kojim plove Dubrovčani i tu stavi tak da znamo šta točno kolego želi reći.I evo ti isti graf malo duži i s ubačenim Amerikancima.Tak da me te fore s grafovima ”po želji crtanim”ne pucaju ni najmanje.Svako zna za sebe koja cijena mu odgovara.i Techman koji je na foru Australie već u plusu 5%.Ugodan vikend.





@Tripled

Kolega ja sam mislio na trenutno stanje vozarina koje su u zadnja tri mjeseca drastično pale.

[/quote]
Pa ajmo se onda Jezus ovako dogovoriti–Daj mi izvuci odnekud bar 3 ili ne daj bar dve takve total low bdi vozarine po kojim plove Dubrovčani i tu stavi tak da znamo šta točno kolego želi reći.I evo ti isti graf malo duži i s ubačenim Amerikancima.Tak da me te fore s grafovima ”po želji crtanim”ne pucaju ni najmanje.Svako zna za sebe koja cijena mu odgovara.i Techman koji je na foru Australie već u plusu 5%.Ugodan vikend.
[/quote]

Nema svrhe ljutiti se na kolege koji čašu vide već napola praznu:))) Osim toga jave se tek kad pokazuju javni interes:)))
Zbog ravnoteže među zvijezdama evo jedan link da vam bude lakše.

http://www.miningweekly.com/article/iron-ore-key-indexes-steady-at-8-month-highs-2011-01-06

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

ovdje svatko piše kako mu paše a nitko ništa ne zna<

Mislim da je naš kapetan rekao da će ova godina s 9 miljona dolara dobiti ( kada se pokriju gubici od turizma i aviona ). I to kada se podmire obaveze prema bankama.
E, sada da li će dividenda ili ne, da li će dionica gore ili dole, jedno je sigurno ovi mogu raditi po svijetskim cijenama ( i zaraditi ), najvjerojatnije i naplatiti, ovise o globalnom gospodarstvu …..
Treba samo procjeniti kada je najbolji trenutak za kupnju odnosno prodaju.
Pozdrav gospođama i gosparima. Kako je u Gradu?

ova godina = 2010 godina


ovdje svatko piše kako mu paše a nitko ništa ne zna<

Kolega, na ovom forumu postoji bonton koji ne ograničava maštu dioničara, prema tome dozvolite nam da uživamo u našem bogatstvu i pameti. Uostalom najuspješniji poduzetnici na zapadu su i najveći maštari ali uza sve to ova dionica neće proći vrijednost od 1000 kuna još min. 5 (pet) godina. I najveći realni optimisti to ne predviđaju. Zato kupite mrvice kojih je sve manje i manje na stolu. Većina dioničara će imati nakon tih, recimo 5-10 godina kiseljenja love u Atlanskoj 70% manje love, a pokušajte izračunati koliko bi imali da ste lovu jednostano dali banci uz mizernu kamatu od 4-6 posto. Tek negdje 2020 može se očekivati kako takva naplata patnji u ovom sektoru.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Dubrovnik Airline: Airbusovi stižu oko Uskrsa
Dubrovnik Airline planira u 2011. godini započeti obnovu svoje flote. Kakao nam je potvrdio Zeno Singer, direktor avio kompanije Dubrovnik airline za tu svrhu sklopljeni su ugovori o iznajmljivanju dva Airbusa A 320 od kojih će svaki imati 180 sjedišta.

– Zrakoplovi će započeti s letenjem početkom sezone, to znači oko Uskrsa. Nadalje, u sezoni 2011. planiramo otvaranje dvije nove destinacije prema Dubrovniku, a to su Beograd i Ljubljana. Za te destinacije biti će moguće kupiti kartu preko interneta, a u tijeku su intenzivne pripreme da se to omogući. Naravno, karte će se moći kupiti i kod brojnih agencija. Očekujem da će sustav biti u funkciji početkom trećeg mjeseca – kazao je direktor Dubrovnik airlinea.

Što se pak tiče osoblja Zeno Singer je istaknuo kako je u tijeku natječaj za kabinsko osoblje.

– U sezoni ćemo zaposliti dvadesetak novih ljudi jer predviđamo povećanje prometa za otprilike 15 posto u odnosu na prošlu godinu.

mb

http://dulist.hr/content/view/12065/65/

fly me to the moon [smiley]

812

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


… i najveći maštari ali uza sve to ova dionica neće proći vrijednost od 1000 kuna još min. 5 (pet) godina. I najveći realni optimisti to ne predviđaju…… Tek negdje 2020 može se očekivati kako takva naplata patnji u ovom sektoru.

u pravu ste kolega,

tvrtke koje posluju pozitivno (godinama), intenzivno povećavaju obim posla, amortizirane brodove zamijenjuju novima, šire se na nova tržišta, …, ništ ne vrijede!

preporučam vam da kupite ingr, dkvs, hgsp (ili neko drugo sranje od dionice) i u njima mirno dočekate 2020 [thumbsup]

Vaš link

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



ovdje svatko piše kako mu paše a nitko ništa ne zna&lt;

Kolega, na ovom forumu postoji bonton koji ne ograničava maštu dioničara, prema tome dozvolite nam da uživamo u našem bogatstvu i pameti. Uostalom najuspješniji poduzetnici na zapadu su i najveći maštari ali uza sve to ova dionica neće proći vrijednost od 1000 kuna još min. 5 (pet) godina. I najveći realni optimisti to ne predviđaju. Zato kupite mrvice kojih je sve manje i manje na stolu. Većina dioničara će imati nakon tih, recimo 5-10 godina kiseljenja love u Atlanskoj 70% manje love, a pokušajte izračunati koliko bi imali da ste lovu jednostano dali banci uz mizernu kamatu od 4-6 posto. Tek negdje 2020 može se očekivati kako takva naplata patnji u ovom sektoru.
[/quote]

kolega, vi mora da se šalite……
gdje ima za kupiti ta kristalna kugla koja sve to kaže?…..


Dubrovnik Airline: Airbusovi stižu oko Uskrsa
Dubrovnik Airline planira u 2011. godini započeti obnovu svoje flote. Kakao nam je potvrdio Zeno Singer, direktor avio kompanije Dubrovnik airline za tu svrhu sklopljeni su ugovori o iznajmljivanju dva Airbusa A 320 od kojih će svaki imati 180 sjedišta.
– Zrakoplovi će započeti s letenjem početkom sezone, to znači oko Uskrsa. Nadalje, u sezoni 2011. planiramo otvaranje dvije nove destinacije prema Dubrovniku, a to su Beograd i Ljubljana. Za te destinacije biti će moguće kupiti kartu preko interneta, a u tijeku su intenzivne pripreme da se to omogući. Naravno, karte će se moći kupiti i kod brojnih agencija. Očekujem da će sustav biti u funkciji početkom trećeg mjeseca – kazao je direktor Dubrovnik airlinea.

Što se pak tiče osoblja Zeno Singer je istaknuo kako je u tijeku natječaj za kabinsko osoblje.

– U sezoni ćemo zaposliti dvadesetak novih ljudi jer predviđamo povećanje prometa za otprilike 15 posto u odnosu na prošlu godinu.

mb
http://dulist.hr/content/view/12065/65/
fly me to the moon [smiley]


To je tužna vijest. Opet zaduživanje ali van core businessa. Danas pored low cost carriera ič gradit avio kompaniju koja to nije ja ne smatram dobrom poslovnom odlukom. Naravno to je samo moje mišljenje jer nemam prave brojke ali nekako zdrava seljačka logika me vodi tom razmišljanju.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


To je tužna vijest. Opet zaduživanje ali van core businessa. Danas pored low cost carriera ič gradit avio kompaniju koja to nije ja ne smatram dobrom poslovnom odlukom. Naravno to je samo moje mišljenje jer nemam prave brojke ali nekako zdrava seljačka logika me vodi tom razmišljanju.

A što misliš o nezdravoj logici….
Stvoriti od Dubrovnika kultno mjesto na Jadranu poput Monaca. Imati hrabrosti upustiti se u poduzetnički poduhvat privlačenja bogate elite koja je razmažena i ne zanimaju je low cost rješenja.
Napuniti hotele sa pet zvijezdica i ostatak godine, a ne samo tri ljetna mjeseca.
Biti pionir u stvaranju nove klime koja bi trebala biti podržana i od gradskih vlasti.
Zašto biti brodar poput ostalih???

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

New Report

Close