ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ekonomija počiva na ravnoteži,prema tome samo je pitanje kada če doči vrijeme brodara tako da nema sekiranja…evo hilton opet najbolji

http://dulist.hr/content/view/12017/224/


jel itko čitao atlant bulletin od 12/2010? kada lonza tako piše…
moja mama kaže: "što ovca ležeć’ vidi, daleko nije".


hm… ocijenio me onaj tko je pročitao.
no dobro, imam atpl i previše, ne namjeravm je tržiti i bogatiti brokere.
al da ću se načekati dok dođem na svoje (a kamo li da zaradim nešto), načekat ću se.

Pa, normalno da to ide gore…i veće gluposti od dionica su se vinule u zrak, a gdje ne bi ova..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Hilton Imperial Dubrovnik dobitnik je nagrade “Vodeći hrvatski hotel”, koju dodjeljuje World Travel Awards, jedne od najuglednijih svjetskih turističkih organizacija, koja već 17 godina za redom dodjeljuje priznanja najistaknutijim subjektima turističke industrije.

Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed

evo jedan grafic od mene sa potencijalnim otporima za ovaj rast

http://aqua-art.org/news.php

generalno, ja se za atlantsku ne brinem. čak naprotiv, htio bih da se na ovoj razin zadrži još neko vrijeme, da mogu nadokupljivati. u vrijeme dok većina drugih dionica raste, volim alantsku tamo gdje jest. ići će ona preko 800, pitanje je samo dana.


ići će ona preko 800, pitanje je samo dana.

ići će ona preko 800…
a jesi me utješio. Ja je kupovao za 3 tisuće
najveća tragedija na ZSE
god bless ADPL i BLJE

Đubre iz Muća

koji ovo biser prodava po 8599kn

I noga u guzicu je korak naprijed

Šteta da je ovo prvi ovakav dan proteklih tjedana, jer bi već bili na 900 da smo rasli s ostalima. No, eto, barem nekakav pomak…

Sad bi bilo vrijeme i da BDI krene u drugom smjeru, malo značajnije po mogućnosti…

Blago siromašnima duhom...


čitam ove postove o prekrcavanju u druge dionice koje rastu…lako je biti pametan kad se rast odigra, ja kakve sam sreće da sad prodam i izaberem neku perspektivnu dionicu garantiram da bi ta ista roknula a AP počela rasti…zato je ne mrdam … pratim, čitam, gledam i čekam…doći će i mojih pet minuta…


Evo dolazi i nagrada za strpljive …krenuo vlak i na brodarima…hm da, previše je ovo sve bilo podcijenjeno…

A i BDI bi prema FFA-s gotovo sigurno trebao promijeniti smjer krajem ovog il početkom idućeg tjedna…dakle rast je tek počeo [thumbsup] [smiley]

Nažalost meni nema nagrade dok na 1000 ne dođemo… jesam samo ja uvijek u pogrešno vrijeme u brodarima.. [undecid]

dnevna najviša još bi i pokazala neki rast, ali sad kad smo vec na 760, sve to opet izgleda smiješno u usporedbi s drugima

Blago siromašnima duhom...

New Report

Close