ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Dobro krmanoš šta si ti zgriješio da si još moderiran???

Stari rendžeru, evo kao tebi, savjetujem da prodaš cijelu Atlansku jer ono što slijedi nije za one lakih živaca. [bye]
[/quote]
A ja tebi škrti krmanošu kažem da pošalješ na PM broj žira. Poslat ću ti 500 kunica da kupiš CD Atlantske i uvjeriš se da me tamo nema. Uvjet da se nakon toga javno isprišač na forumu i počiniš virtualni sepuku. Pa ko pametan ove dane ima ATPL?

I JDPL I ATPL su dobre dionice ali za neka druga vremena s tim da JDPL ima i jedan raketni motor koji nije u pogonu a to je privatizacija. E sad koliko će trebat čekat ta druga vremena je million dollar question. Svi veliki svjetski analitičari su omanuli. Od ljeta malo pozornije pratim situaciju jer je preporod po njima trebao početi od sredine 2010.

Pozdrav svima a ja odo ujutro na Kronplatz. Osjecanm se laganini bez brodara u portfelju. Da skroz ne poletim brine se Vice ali on i nije pravi brodar 🙂

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


I JDPL I ATPL su dobre dionice ali za neka druga vremena.

Naravno, najbolja vremena će biti kad BDI dotakne dno. A što tvoj osjećaj kaže, na koliko bodova će to biti i kada bi to dno moglo biti? Jel može opet do dna iz jeseni 2008.?



I JDPL I ATPL su dobre dionice ali za neka druga vremena.

Naravno, najbolja vremena će biti kad BDI dotakne dno. A što tvoj osjećaj kaže, na koliko bodova će to biti i kada bi to dno moglo biti? Jel može opet do dna iz jeseni 2008.?
[/quote]

Teško. U onom padu je bilo sadržano i elemenata koji danas više nisu problem. Ali Bond, James Bond je rekao "nikad ne reci nikad". I to bi bilo to od mene za slijedeći tjedan.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"




Dobro krmanoš šta si ti zgriješio da si još moderiran???

Stari rendžeru, evo kao tebi, savjetujem da prodaš cijelu Atlansku jer ono što slijedi nije za one lakih živaca. [bye]
[/quote]
A ja tebi škrti krmanošu kažem da pošalješ na PM broj žira. Poslat ću ti 500 kunica da kupiš CD Atlantske i uvjeriš se da me tamo nema. Uvjet da se nakon toga javno isprišač na forumu i počiniš virtualni sepuku. Pa ko pametan ove dane ima ATPL?

I JDPL I ATPL su dobre dionice ali za neka druga vremena s tim da JDPL ima i jedan raketni motor koji nije u pogonu a to je privatizacija. E sad koliko će trebat čekat ta druga vremena je million dollar question. Svi veliki svjetski analitičari su omanuli. Od ljeta malo pozornije pratim situaciju jer je preporod po njima trebao početi od sredine 2010.

Pozdrav svima a ja odo ujutro na Kronplatz. Osjecanm se laganini bez brodara u portfelju. Da skroz ne poletim brine se Vice ali on i nije pravi brodar 🙂
[/quote]
Stari rendžeru pun si Atlanske ko šipak, ko nitko ovdje, ali silom prilika je moraš držati. Tvoje te brodarsko znanje odvelo u enormni gubitak, ali i tako si bio pretplaćen u svom poslu tako da se sve na kraju svede na razumnu mjeru zarade. Burza je na kraju prirodni regulator za pohlepne. Oni koji više vjeruju u madrace na kraju posenile i zaborave di im je lova tako da ti nisi praktički ništa izgubio osim vremena provedenog na forumu. Jadni Austrijanci, osim našeg premijera još im samo ti fališ!!! Bečka burza će sigurno u crveno kad prođeš granicu. Oprosti na malo šale, sve najbolje tebi i tvojim dionicama u novoj godini!!! [pray]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!





Dobro krmanoš šta si ti zgriješio da si još moderiran???

Stari rendžeru, evo kao tebi, savjetujem da prodaš cijelu Atlansku jer ono što slijedi nije za one lakih živaca. [bye]
[/quote]
A ja tebi škrti krmanošu kažem da pošalješ na PM broj žira. Poslat ću ti 500 kunica da kupiš CD Atlantske i uvjeriš se da me tamo nema. Uvjet da se nakon toga javno isprišač na forumu i počiniš virtualni sepuku. Pa ko pametan ove dane ima ATPL?

I JDPL I ATPL su dobre dionice ali za neka druga vremena s tim da JDPL ima i jedan raketni motor koji nije u pogonu a to je privatizacija. E sad koliko će trebat čekat ta druga vremena je million dollar question. Svi veliki svjetski analitičari su omanuli. Od ljeta malo pozornije pratim situaciju jer je preporod po njima trebao početi od sredine 2010.

Pozdrav svima a ja odo ujutro na Kronplatz. Osjecanm se laganini bez brodara u portfelju. Da skroz ne poletim brine se Vice ali on i nije pravi brodar 🙂
[/quote]
Stari rendžeru pun si Atlanske ko šipak, ko nitko ovdje, ali silom prilika je moraš držati. Tvoje te brodarsko znanje odvelo u enormni gubitak, ali i tako si bio pretplaćen u svom poslu tako da se sve na kraju svede na razumnu mjeru zarade. Burza je na kraju prirodni regulator za pohlepne. Oni koji više vjeruju u madrace na kraju posenile i zaborave di im je lova tako da ti nisi praktički ništa izgubio osim vremena provedenog na forumu. Jadni Austrijanci, osim našeg premijera još im samo ti fališ!!! Bečka burza će sigurno u crveno kad prođeš granicu. Oprosti na malo šale, sve najbolje tebi i tvojim dionicama u novoj godini!!! [pray]
[/quote]

kolega Kronplatz nije u Austriji nego u Italiji.

evo jedna mala analiza za bdi i moguca zona preokreta,na razini 1450-1350 gdije se nalaze linija potpore 1450,trend line je na cca 1400 i fibo 127 na 1350.
pozdrav

http://aqua-art.org/news.php


ukoliko se ostvari ova prognoza mislim da bi to pogodovalo ATPL… opće je poznato da je kuna vezana uz euro i padne li tečaj eura past će i kuna u odnosu na dolar…

http://danas.net.hr/novac/page/2011/01/07/0159006.html


Da uz sadašnje vozarine,uz jaki dolar i veću flotu,skupu naftu gubici će biti enormni.
Sve se složilo protiv brodara.
Trebalo bi moliti sv.Nikolu da se situacija popravi!


evo jedna mala analiza za bdi i moguca zona preokreta,na razini 1450-1350 gdije se nalaze linija potpore 1450,trend line je na cca 1400 i fibo 127 na 1350.
pozdrav

te razine su već jako blizu,a to znači………. show time.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Da li u tim uvjetima i na tim razinama treba kupiti ili prodati?
Da li je 720 – 740 kn/dionicu vrijeme za podebljati poziciju ili se može očekivati i bolja prilika na još boljim pozicijama ( recimo 600 kn/dionica ).


evo jedna mala analiza za bdi i moguca zona preokreta,na razini 1450-1350 gdije se nalaze linija potpore 1450,trend line je na cca 1400 i fibo 127 na 1350.
pozdrav

Pozdrav cijeloj ekipi s ATPL, Gospić ja se vratio nazad u ATPL, smanji sad malo cijenu dole, jer zanš gdje ja dođem tu ni travka ne izraste a vjetrovi su toliko jaki da brodove ruše.
Lijep i srdačan pozdrav svima i dobar ulov u 2011 godini !! [angry]

I very much love INGRA !!

Uzevši u obzir činjenicu da su sve dionice proteklih tjedana napravile fini rast, a danas sve (sve čitaj većina) rastu od 5-25%, ATPL uza sve to i dalje ne može napraviti dnevni rasto od 1% (ako ga i napravi, drugi dan je već to natrag i stalno 720-740) i ako još tome pridodamo činjenicu da u tako pozitivnom danu za trgovanje (u kojem usmjeh krasi tisuće i tisuće ulagatelja – nravno vlasnici vrijednosnih papira nekog drugog izdavatelja), ATPL nema niti jedan post na forumu, onda je jasno koliko je ovaj papir trenutno zanimljiv.

🙁

Blago siromašnima duhom...

Akumilira se od drhtavih ručica, kupnja ne posustaje [tongue]

New Report

Close