ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MIslim da bi ovaj tjedan mogli dotaći dno,ako ga već i nismo dotakli danas…
Evo ja uzeo malo više na 716..pa da vidimo…mislim da maksimalno još može past do 705,mada i to teško..jer interesa za kupnju ima dosta…a i ovom iskrcivaču vjerojatno još nije puno preostalo..
A i vozarine bi u prvom mjesecu jednostavno morale barem kratkotrajno početi rast , a shodno tome bi i dionica mogla možda doći barem na 750..ako ne i više,s obzirom na dobro godišnje izvješće… [smiley]


Cijena nafte stalno raste, a vozarine padaju .
Cime prevoze naftu, internetom ?

tebi je mjesto na INGRi tamo si se dokazao

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/barel-nafte-iznad-91-dolara,101895.html

Evo i kupnja je jako ojačala,gotovo valjda sa iskrcavanjem.


MIslim da bi ovaj tjedan mogli dotaći dno,ako ga već i nismo dotakli danas…
Evo ja uzeo malo više na 716..

nemres vjerovat kako nickovi s foruma uvijek pogode najnize (kad kupuje) i najvise cijene (kad prodaju).

ispada da je pisanje po forumu glavni preduvjet za uspjesnost investitora [lol]

ps
od mene nije jedinica, samo komentar [wink]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



Cijena nafte stalno raste, a vozarine padaju .
Cime prevoze naftu, internetom ?

tebi je mjesto na INGRi tamo si se dokazao
[/quote]

kolega , samo sam primjetio da odnos ne stima, nafta raste, a atpl pada, a sto mi nije logicno .
procitao sam ostale postove i vidim da se zena jednoga muza iskrcava sa 8000 komada i sada to ima smisla.
nadam se da se iskrcala, a ja se vracam na igh i ingru, ovdje su uzvisena gospoda preplanulog znanja .


Koliki je danas BDI?

BDI malo odmara ovih dana..treba se ipak oporavit od ovog dugotrajnog pada i skupit snage za novi rast ..koji kreće slijedeći tjedan… [smiley]

U priopćenju za javnost umjesto 9,3 ili 10 MIL dolara, napišite dobit u kunama- milijunima, ljepše
zvuči..čisto onak psihološki strahobalno, ne…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Fond hrvatskih branitelja danas na 802, a na početku godine 722 po udjelu, rast 11%, nije loše, još kad tu dođe 7% Hrvatskih šuma i HEP-a zvuči potentno.
ATPL dobit u poslovanju 2010. zavidna obzirom na recesijsku godinu, međutim dionica pušing cca. 30% od početka godine.
Predpostavljam da će 2001. dobit zbog prodaje brodova biti 30-40 miljuna dolara ili kako netko reče lijepše je napisati npr. 180 miljuna kuna, e sad kolika će biti cijena dionice krajem 2011? Mogli bi nagradnu igru.


Fond hrvatskih branitelja danas na 802, a na početku godine 722 po udjelu, rast 11%, nije loše, još kad tu dođe 7% Hrvatskih šuma i HEP-a zvuči potentno.
ATPL dobit u poslovanju 2010. zavidna obzirom na recesijsku godinu, međutim dionica pušing cca. 30% od početka godine.
Predpostavljam da će 2001. dobit zbog prodaje brodova biti 30-40 miljuna dolara ili kako netko reče lijepše je napisati npr. 180 miljuna kuna, e sad kolika će biti cijena dionice krajem 2011? Mogli bi nagradnu igru.

Šta je Bdi tako dobar da ga više niko ne stavlja



Fond hrvatskih branitelja danas na 802, a na početku godine 722 po udjelu, rast 11%, nije loše, još kad tu dođe 7% Hrvatskih šuma i HEP-a zvuči potentno.
ATPL dobit u poslovanju 2010. zavidna obzirom na recesijsku godinu, međutim dionica pušing cca. 30% od početka godine.
Predpostavljam da će 2001. dobit zbog prodaje brodova biti 30-40 miljuna dolara ili kako netko reče lijepše je napisati npr. 180 miljuna kuna, e sad kolika će biti cijena dionice krajem 2011? Mogli bi nagradnu igru.

Šta je Bdi tako dobar da ga više niko ne stavlja
[/quote]
Nema BDI-a do slijedeće godine

Physical and Forward Market Information will not be published on the following days, with the exception that over the Christmas period, forward and options data will continue to be published on certain specific days.

2010
New Year’s Day 1 January
Good Friday 2 April
Easter Monday 5 April
May Bank Holiday 3 May
Spring Bank Holiday 31 May
Summer Bank Holiday 30 August
Christmas 27- 31 December

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

http://www.poslovni.hr/vijesti/slano-i-atlantska-gradit-ce-marinu–167730.aspx

Nova godina nije počela obečavajuće. Nova katastrofa je na pomolu. Radi obilnih kiša u Australiji rudnici garbuna i luke preko kojih se vrši ukrcaj su rasturene. Očekuje se dalnji pad Pmax vozarina.

@ lecont
Ma i ja sam ranije bio pristalica disperzije ali izgleda da se ipak treba držat core businessa. Vidi kako je prošao projekt ljekovito blato TNPL. Marine nisu neka dobit. To jedan Pmax zaradi u 3 miseca kod srednje vozarine a ulaganje je pozamašno. Ovo ja vidim više kao socijalu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close