ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijena nafte stalno raste, a vozarine padaju .
Cime prevoze naftu, internetom ?


Cijena nafte stalno raste, a vozarine padaju .
Cime prevoze naftu, internetom ?

Brodovima za rasute terete

IMT?


Cijena nafte stalno raste, a vozarine padaju .
Cime prevoze naftu, internetom ?

Amerikanci su s brodovima po grafu tam negdje na razinama od travnja-svibnja kad je atpl bila preko soma kuna.Tak da se tu opće ne isplati nikaj dubioznije raspravljat

već je netko danas primjetio ali naprosto moram i ja 😀

ne sjećam se snažnijeg bida, šupljeg aska a opet tako snažne želje za lupanjem po bidu!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


već je netko danas primjetio ali naprosto moram i ja 😀

ne sjećam se snažnijeg bida, šupljeg aska a opet tako snažne želje za lupanjem po bidu!

burazeru, BDI se ubija po bidu.

a Kinezi zavrnuli pipu, vidjet ćeš kako će to utjecat na vozarine i cijene roba.
a ja si mislim zašto je Uskoković iskočio sa 8000komada.
kad eto odgovora [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Uskoković je te dionice prebacio na ženu.


Uskoković je te dionice prebacio na ženu.

[lol] [lol]

kolega jeste vi toliko naivni ili drukate?
naravno da je prebacio na ženu, uvijek kad insajder prodaje dionice, prvo prebaci na bližeg srodnika i onda šamara po burzi, pa neće svaki dan pisat burzi da je otpustio 20, 50 ili 100kom, pa da mu spuštate bid [thumbsup]
nije to slučaj samo ovdje uvijek se tako radi [tongue]

ako niste insajder i ne morate obaviještat burzu, onda možete prebacit na skrbnički pa šamarat na burzi.kako radi jedan uvaženi bloger sa ADPL, PTKM itd.. [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Dost je investititora fikusirano na jučerašnji pad Drajsa od 7%, čime je anuliaro svoj lijepi rast predBožić.
Milsim da ovdje , ko i vani vlada ufanje, da se grebe dno. pa tu i tamo dolazi do ekscesa snažnijeg rasta ( vani) koji rezultira još snažnijom korekcijom ( i vani i unutra). Malo je čudno da je S i P index ošo jednim putom, brodari drugim, nikada se nisu toliko razišli.

Utjeha za kratkotrejdere: DRYS u preprodaji o,9% u plusu.



Uskoković je te dionice prebacio na ženu.

[lol] [lol]

kolega jeste vi toliko naivni ili drukate?
naravno da je prebacio na ženu, uvijek kad insajder prodaje dionice, prvo prebaci na bližeg srodnika i onda šamara po burzi, pa neće svaki dan pisat burzi da je otpustio 20, 50 ili 100kom, pa da mu spuštate bid [thumbsup]
nije to slučaj samo ovdje uvijek se tako radi [tongue]

ako niste insajder i ne morate obaviještat burzu, onda možete prebacit na skrbnički pa šamarat na burzi.kako radi jedan uvaženi bloger sa ADPL, PTKM itd.. [thumbsup]
[/quote]
A ne znam, uvijek kada se uprava iskrcavala ovdje se složila neka lijepa ekipica s igrokazom; ipak se drukalo na rast, pa se pričalo kako uprava ne bi prodavala i rušila cijenu jer misli na male dionučare, pa kako moraju prodavati jer im je baka slomila kuk i tako. Sada toga nema, tak da mislim da ne prodaju.

my,

Dost je investititora fikusirano na jučerašnji pad Drajsa od 7%, čime je anuliaro svoj lijepi rast predBožić.

Kaj god
Drys se na početku jedanestog mjeseca tržio po 4 dolara komad.I s tih 7 posto od jučer je još uvijek na 5 i pol ili 40% Up.

nisam druker,neke stvari ti drže vodu

Koliki je danas BDI?

New Report

Close