ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cilj je oko 625 kuna prema brutalnom kapitalu

Sustavno rušanje cijene i ATPL I JADROPLOVA ,a zašto -kao i na cijeloj našoj burzi ulazak u EU i onda za strane fondove akcija hrvatske dionice na rasprodaji,jeftino dam samo da rasprodam.Bitno da se mi prepucavamo na forumu,a sve nam ode u p…..m……..a kad nam poberu sve ispred nosa onda će biti joj da sam ovo ili ono.Ja osobno imam INU, VIRU, ATPL , JDPL, IGH, DLKV ,INGRU.NE DAM IH PA MORAJU DOĆI I BOLJA VREMENA,nedam ih u bezcijenje……………

peyo

ma koji keš ..prijatelju..500 kuna…

ili možda 600 da kupiš 1 dionicu….

to dok pročitam da je keš spreman lagano mi se diže kosa na glavi…

obično drukanje

iskreno,ja se samo krcam i krcam i krcam,trenutno mi je na udaru atpl,uskoro možda i ernt…


iskreno,ja se samo krcam i krcam i krcam,trenutno mi je na udaru atpl,uskoro možda i ernt…

ja ju čekam na 700-710, mislim da se s tom dionicom ne može fulati samo manja cijena više za dokup 🙂
http://schooloflife.webs.com/

Devetomjesecna zarada ATPL od 35 kn/dionici ne cini se dovoljnom da odrzi ovu cijenu.

Kakvoj se dividendi nadati slijedece godine? 50-60 kn u optimisticnoj verziji? To je oko 7% u trenutnoj cijeni.

To izgleda nije dovoljno dobro da netko sa ozbiljnijim novcem udje unutra. Plus vozarine i sentiment trzista ne idu na ruku, pa je vrlo izvjesno da se daljnji pad nastavlja.

Nazalost. :-/


Devetomjesecna zarada ATPL od 35 kn/dionici ne cini se dovoljnom da odrzi ovu cijenu.

Kakvoj se dividendi nadati slijedece godine? 50-60 kn u optimisticnoj verziji? To je oko 7% u trenutnoj cijeni.

To izgleda nije dovoljno dobro da netko sa ozbiljnijim novcem udje unutra. Plus vozarine i sentiment trzista ne idu na ruku, pa je vrlo izvjesno da se daljnji pad nastavlja.

Nazalost. :-/


Slažem se…vozarine će idućih mjeseci vjerojatno biti još i pod dodatnim pritiskom novopristiglih novogradnji tako da bi slijedeća stanica mogla biti oko 650 kn… [smiley]
I naravno onda čekamo drugu polovicu 4 mjeseca 2011 da to iskrcamo po većoj cijeni ovima što će izlazit iz Ht-a.

Uglavnom tu nema neke bajne budućnosti-činjenica da će ponuda brodskog prostora biti sve veća a potražnja će malo ili ništa porasti- jasno govori da još par godina neće biti ovdje nekih većih zarada pa je shodno tome teško za očekivati neki veći rast dionice..
[smiley] [smiley]


Devetomjesecna zarada ATPL od 35 kn/dionici ne cini se dovoljnom da odrzi ovu cijenu.

Kakvoj se dividendi nadati slijedece godine? 50-60 kn u optimisticnoj verziji? To je oko 7% u trenutnoj cijeni.

To izgleda nije dovoljno dobro da netko sa ozbiljnijim novcem udje unutra. Plus vozarine i sentiment trzista ne idu na ruku, pa je vrlo izvjesno da se daljnji pad nastavlja.

Nazalost. :-/

Kome nije dovoljno neka kupi ht i to je to,čemu se zamarati.Ja ostajem ovdje jer ipak jedna je ATPL…a krenut če kad tad…

Navodno su bili stavili na prodaju dva broda, no malo su zakasnili sa timingom, pa su cijene pale i trenutačno su, kažu dobro upućeni, odustali od prodaje.Šteta, još prije 2 mjeseca dana moglo se za Getaldić dobiti 20 miljuna dolara.


Navodno su bili stavili na prodaju dva broda, no malo su zakasnili sa timingom, pa su cijene pale i trenutačno su, kažu dobro upućeni, odustali od prodaje.Šteta, još prije 2 mjeseca dana moglo se za Getaldić dobiti 20 miljuna dolara.

dobro upućeni kažu da će Getaldić najkasnije do kraja prvog kvartala 2011 biti prodan.

Evo, sada imate razinu od 700 – 720. Čini li vas to zadovoljnima?
Ili ćete svim silama dokazivati da ne vrijedi više od 400 – 500!
Nema dobitnika u ovakvoj situaciji, svi pušimo, neko manje neko više!

IMPERIAL
Ship Name IMPERIAL
DWT 75527
Built 2007-10
Flag CRT
Draft 14,20
70,000 TUBARAO/QINGDAO 25-30/11.2010 USD 38,00 40000C/25000C VALE

Za nas slabije upućene može li netko objasniti kolika je ova vozarina u $/danu?

New Report

Close