ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Jutros je jedan stani fond uletio na ZSE i očito poremetio naše pametne fond meneđere. Što bi volio da im ispred nosa pokupe jeftine dionice (INA, ATPL, Zaba etc.) dok su ovi u zimskom snu.

jel to ono: STO SE BABI SNILO ? [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Jutros je jedan stani fond uletio na ZSE i očito poremetio naše pametne fond meneđere. Što bi volio da im ispred nosa pokupe jeftine dionice (INA, ATPL, Zaba etc.) dok su ovi u zimskom snu.

e moj Zenga, to pričaš otkako je atpl 1150 kako je tojeftino i kako evo samo što nije došao neko iza ugla i pokupio sve do 3 hiljade [undecid]
strani fondovi su stalno tu i kupuju, inu, podr, ptkm, ht, ernt, adrs.
pa cijene i dalje padaju ai padat će [thumbsup]
[/quote]

Pajdo,
nikad nisam napisao cifru ni približnu 3000, no i danas držim da ATPL na 1150 nije skupa dionica.
Btw, ako si siguran da će padati, što se gubiš na ZSE, odabereš index na NYSE i uložiš na pad, za godinu dana si bogat čovjek.

Baltic Exchange Dry Index TM 2188 (DOWN 31)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3492 (UP 2)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2122 (DOWN 94)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1457 (DOWN 17)
Baltic Exchange Handysize Index TM 804 (DOWN 12)

BCI Average of the T/C routes $33097 (UP 15)
BPI Average of the T/C routes $17103 (DOWN 767)
BSI Average of the T/C routes $15233 (DOWN 175)
BHSI Average of the T/C routes $11705 (DOWN 172)

Bliži se preokret, capovi će potegnuti index.

obožavam strvine-posebno ovce


Baltic Exchange Dry Index TM 2188 (DOWN 31)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3492 (UP 2)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2122 (DOWN 94)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1457 (DOWN 17)
Baltic Exchange Handysize Index TM 804 (DOWN 12)

BCI Average of the T/C routes $33097 (UP 15)
BPI Average of the T/C routes $17103 (DOWN 767)
BSI Average of the T/C routes $15233 (DOWN 175)
BHSI Average of the T/C routes $11705 (DOWN 172)


Hm,panamaxi ga i dalje dobro rone…al krajem tjedna bi i tome trebao doći kraj…pa se lagano već danas zauzimaju pozicije za rast…
Capeovi i supre već lagano počinju okret trenda…
Uglavnom po meni 70% da idemo gore !!! [smiley]

Pričajte vi što hoćete, ali meni je ATPL i dalje njadraža dionica, iako sam s njom najviše u minusu.
To je kompanija koja je po mom guštu, a ovo je još jedan razlog da takva i ostane:

halfte trinken, halfte Šarcu geben



Baltic Exchange Dry Index TM 2188 (DOWN 31)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3492 (UP 2)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2122 (DOWN 94)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1457 (DOWN 17)
Baltic Exchange Handysize Index TM 804 (DOWN 12)

BCI Average of the T/C routes $33097 (UP 15)
BPI Average of the T/C routes $17103 (DOWN 767)
BSI Average of the T/C routes $15233 (DOWN 175)
BHSI Average of the T/C routes $11705 (DOWN 172)


Hm,panamaxi ga i dalje dobro rone…al krajem tjedna bi i tome trebao doći kraj…pa se lagano već danas zauzimaju pozicije za rast…
Capeovi i supre već lagano počinju okret trenda…
Uglavnom po meni 70% da idemo gore !!! [smiley]
[/quote]
koji si ti druker…kakvog nema
sad si se ukrcao pa može odma gore za jedno barem 25% [lol]

http://www.hellenicshippingnews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=130501&Itemid=93

Objavljeno da je dolar precijenjen,vozarine padaju,država na rubu provalije……….i ja volim ATPL ALI KAD IDE GORE,ali nažalost uskoro će cijena biti kao za velikog potopa-cca 450-500 kuna.Za sobom će povući i ostale brodare,a za tankersku predstoje jako gadni dani.Strašno mi je krivo šta se omalovažavaju cjenovno naše sve dionice,ali postoji par dobrih koje čuvaju novac………HRANA I PREHRAMBENI PROIZVODI-OBJAVLJENO U POSLOVNOM JUČER.Sutra neka svijet zaveze u crveno bit će gadno i na građevini i na brodarima.Sa bankama se nešto kuha,Magma u preuzimanju,HTstandard najlikvidniji,INA odlična ali…,Ne mogu bez trgovine svaki dan, već sam postao ovisnik,a ne volim ni gubiti-moja dobitna kombinacija je- šećer-jako volim slatko-razmislite………….

peyo


Objavljeno da je dolar precijenjen,vozarine padaju,država na rubu provalije……….i ja volim ATPL ALI KAD IDE GORE,ali nažalost uskoro će cijena biti kao za velikog potopa-cca 450-500 kuna.Za sobom će povući i ostale brodare,a za tankersku predstoje jako gadni dani.Strašno mi je krivo šta se omalovažavaju cjenovno naše sve dionice,ali postoji par dobrih koje čuvaju novac………HRANA I PREHRAMBENI PROIZVODI-OBJAVLJENO U POSLOVNOM JUČER.Sutra neka svijet zaveze u crveno bit će gadno i na građevini i na brodarima.Sa bankama se nešto kuha,Magma u preuzimanju,HTstandard najlikvidniji,INA odlična ali…,Ne mogu bez trgovine svaki dan, već sam postao ovisnik,a ne volim ni gubiti-moja dobitna kombinacija je- šećer-jako volim slatko-razmislite………….

e moj peyo, prodao si atpl pa sad potop da vratiš ono što si izgubio.atpl će na 400-500 kad na ku….nokat naraste.

BPI i ATPL

Dragi moj james ja sam ju kupovao i na 1800 nekada ,ali ovo je čista realnost.Moj primjer je IGH u kojem sam zarobljen i na kojem sam sa dokupom uspio skinuti na 2800,a pogledaj kolika je danas cijena IGH.Ali sam pao sam se ubio,INGREimam uhuhuhuhu komada-zaštopan.To su dionice koje ostaju mom sinu kad naraste.A preostali živi keš -a ima ga fest,je u hrani,a dio čeka ili dokup ili po asku.Ne plujem po ATPL NEGO SAM OPREZAN-pa usporedi si grafove na forumu gore desno pogledaj ATPL,i usporedi sa VIROM,bit će ti sve jasno.Na VIRI čuvam lovu i čekam trenutak da ATPL dotakne dno,za koje ni dragi bog ne zna gdje je,jar da znamo gdje je dno-ajoj para ko blata.Brodari su inače dionice koje volim i dale su lijepih novaca ali uz stalni pad vozarina i situaciju kod nas….čekam-čekam ATPLna 500 ,a možda i niže.I još samo nešto iduća godina je izborna i tu vidim šansu za uzlet kompletne naše burze,i oslobađanje velikog dijela zarobljenog kapitala nas malih.A poslije ko koga opravi.SRETNO BAUŠTELCIMA ,BRODARIMA….MA SVIMA.

peyo

New Report

Close