ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

sve mi je ovo sumnjivo ali kad se sjetim na koliko sam ju kupovao nedavno izgleda dosta jeftino http://schooloflife.webs.com/

moze li 222 dionice opet okrenuti trend u crveno?

tek sto sam pomislio da sam propustio priliku atpl opet curi nizbrdo!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

netreba se zaletavati

Baltic Exchange Dry Index TM 2313 (DOWN 53)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3612 (DOWN 83)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2365 (DOWN 67)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1516 (DOWN 16)
Baltic Exchange Handysize Index TM 833 (DOWN 2)


Baltic Exchange Dry Index TM 2313 (DOWN 53)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3612 (DOWN 83)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2365 (DOWN 67)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1516 (DOWN 16)
Baltic Exchange Handysize Index TM 833 (DOWN 2)

Hm…down,down,down…ovo ga stvarno već pošteno pada..evo uzeo danas nešto i ja po bidu,tak da dobim osjećaj kak je to biti dioničar atpl, mada mislim da bi to moglo još niže…al tu je već čekamo sa većim nalozima…
Sve ovisi o tome dal će prodavatelj dogovorit cijenu i koju za cijeli paket ,il će morat ovako tjednima mrcvarit bid…a tu bi onda moglo biti svašta,pogotovo ako bdi nastavi padati,a naznake promjene trenda još nema…
[smiley]

China ore imports to rise to 700 million tonnes in 2011 – Braemar
Friday, 12 November 2010

Reuters quoted an executive of Braemar Shipping, one of the world top five shipbrokers, said Chinese imports of iron ore are expected to rise to nearly 700 million tonnes in 2011 from just above 600 million this year. Mr James Kidwell finance director for Braemar said overseas demand for the steel-making ingredient was projected to continue to grow in China over the next five years climbing to around 1 billion tonnes by 2015.

Source: Reuters

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

igrokaz od jucer se nastavlja. nikoga nisu navukli na prodaju, pa onda u zadnji trenutak – kupnja, kupnja, kupnja!!! mislim pa da su sa ovim scenarijom prozirni i za jelenu veljacu….

[lol]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

mala analiza za bdi.imamo nekoliko odradjenih formacija i dva tekuca patterna (bat pattern) koji ima target na razini fibo 88.6% ili 1850 bodova i drugu formaciju (AB=CD) koja ima target 2225.na drugom grafu je povuceno nekoliko parvova vila koje bi mogle biti otpor na naprijed navedenim razinama.vile nisu klasicno povlacene pa cu postavit sliku na koji nacin sam ih povukao.

http://aqua-art.org/news.php

http://seebiz.eu/hr/analize/brodarsko-trziste-bdi-index-u-tjednu-potonuo-7%2c3%25,98165.html

Baltic Exchange Dry Index TM 2261 (DOWN 52)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3530 (DOWN 82)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2294 (DOWN 71)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1495 (DOWN 21)
Baltic Exchange Handysize Index TM 828 (DOWN 5)


askovi samo isparavaju. i to ne oni najnizi……fino smisljen igrokaz.

Igrokaz il ne svi vi samo kenjate mjesecima isto, a ovo pada li ga pada…igrokaz do igrokaza, a… [yawn]

prikriveni pad atl: ode kuna u falus ovih dana…

New Report

Close