ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


evo,brana na 750-ispod neće…

zaboravite,neki fm krivo stisnuo…

Atlantska plovidba u ponedjeljak je također uputila dopis i komunalnom poduzeću Libertas za hitnim iseljenjem autobusa sa zemljišta u vlasništvu ove brodarske tvrtke koja se nalazi nasuprot Remize.

– Ugovor o zakupu naše parcele na kojem Libertas parkira svoje autobuse je istekao 31. listopada 2010. godine i sukladno odredbama tog ugovora on se sam po sebi ne produžuje, nego stranka koja ga želi produžiti mora 15 dana prije isteka zatražiti njegovo produženje. Budući Libertas to nije napravio mi smo opravdano smatrali da za produženje ugovora oni više nemaju interesa, čime je nestao pravni temelj njihovog daljnjeg boravka na našoj parceli, pa smo ih shodno njihovom neiskazivanju interesa za produženje ugovora pozvali da nam vrate prostor slobodan od osoba i stvari – rekao je predsjednik Uprave dubrovačkog brodara Ante Jerković.

Na pitanje, koliki je najam plaćala tvrtka Libertas čelni čovjek Atlantske plovidbe odgovara:
– To je bila puka simbolika. Ostale aspekte korištenja tog prostora od strane Libertasa u ovom trenutku ne želim komentirati.

ovo što se događa na ovoj dionici je izvan svake pameti……

da nije možda Dubrovnik airline naručio Boeing 747 pa su nam meštri od cijene ostavili simboličnu za danas… [lol]

ovo sa člancima vezanim uz komunalno poduzeće i kupovine parcela u Dubrovniku ukazuje kako se vodi pravi mali rat sa Dubrovačkim poglavarstvom… nadam se da će "naši" pobijediti u ovom nadigravanju, politika uvijek pokuša nešto ušićariti kad nanjuši lovu a AP je svakako primamljiv plijen ovim kokošarima u gradskom poglavarstvu …


da nije možda Dubrovnik airline naručio Boeing 747 pa su nam meštri od cijene ostavili simboličnu za danas… [lol]

ovo sa člancima vezanim uz komunalno poduzeće i kupovine parcela u Dubrovniku ukazuje kako se vodi pravi mali rat sa Dubrovačkim poglavarstvom… nadam se da će "naši" pobijediti u ovom nadigravanju, politika uvijek pokuša nešto ušićariti kad nanjuši lovu a AP je svakako primamljiv plijen ovim kokošarima u gradskom poglavarstvu …

Politika "naši i vaši" nas je i dovela do ovog stanja danas……



nema kod nas takvih fora, ako ih i žena prodaje postupak je isti, samo što će ona dati po nižoj cijeni, pa nije ih platila

znam da se obavijesti burza i ako žena prodaje ali opet pitomije izgleda ako prodaje žene nego kad prodaje član uprave
[/quote]

netočno, nema obavijesti.
čudim se da nije mogao naći nekog da to riješi u komadu, pa makar i trezor, jer distribucija ovih 8000komada će se odrazit na cijeni.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012




nema kod nas takvih fora, ako ih i žena prodaje postupak je isti, samo što će ona dati po nižoj cijeni, pa nije ih platila

znam da se obavijesti burza i ako žena prodaje ali opet pitomije izgleda ako prodaje žene nego kad prodaje član uprave
[/quote]

netočno, nema obavijesti.
čudim se da nije mogao naći nekog da to riješi u komadu, pa makar i trezor, jer distribucija ovih 8000komada će se odrazit na cijeni.
[/quote]
otkud uopće podatak da je tih 8000 dionica na prodaju??uskoković je 8000 dionica prodao još u 10mjesecu, da je htio prodavat još vjerojatno bi prodavao i prošli tjedan,a prošli tjedan nema promjena u top 10.

former91
možda si me krivo shvatio, pod "naši" mislim na firmu čije dionice posjedujem a oni drugi svakako usko gledaju kada koče razvoj vlastita grada iz nekih osobnih interesa jer kako drugačije tumačiti blokadu izgradnje poslovne zgrade koja će u tu istu gradsku kasu svake godine uprihoditi značajna sredstva iz raznih doprinosa, prireza i sličnih nameta… to mi ne sliči na razumno ponašanje gradske uprave, kao da je 10 miliona kuna tako jednostavno i lako sakupiti u ovim kriznim vremenima…


former91
možda si me krivo shvatio, pod "naši" mislim na firmu čije dionice posjedujem a oni drugi svakako usko gledaju kada koče razvoj vlastita grada iz nekih osobnih interesa jer kako drugačije tumačiti blokadu izgradnje poslovne zgrade koja će u tu istu gradsku kasu svake godine uprihoditi značajna sredstva iz raznih doprinosa, prireza i sličnih nameta… to mi ne sliči na razumno ponašanje gradske uprave, kao da je 10 miliona kuna tako jednostavno i lako sakupiti u ovim kriznim vremenima…

Pajdo,
nema više gradskog poglavarstva, a gradska uprava je nažalost jedan čovjek i to doktor, međutim on ne liječi nego treba liječnika, al nema mu to tko reći.

cijena atpl pada vec 1g.

trenutno je rsi na oko 30 a tulum nastaje na ispod 15

hoce li se do kraja tjedna cijena spustiti ispod 700?

da li je tada pravi trenutak za spekulativni ulaz ili treba pricekati jos nize razine?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Novi nalog na prodaji: Cijena 770 kn kolicina 2029 kom. [bye]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


cijena atpl pada vec 1g.

trenutno je rsi na oko 30 a tulum nastaje na ispod 15

hoce li se do kraja tjedna cijena spustiti ispod 700?

da li je tada pravi trenutak za spekulativni ulaz ili treba pricekati jos nize razine?


ja jos cekam iako se već jedva suzdržavam ali opet ako ode jos kojih 50kn dolje ne bi bilo loše da popravim prosjek

New Report

Close