ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 04:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Svi vani debelo zelani ,a mi sa dobrim vijestima crveni.Ovo je sprdačina.

nije, ovo je naša realnost! to najbolje govori koliko narod i ulagači vjeruju ovoj vladi i većini koja je jučer preglasala zahtjevza prijevremene izbore kao i prije toga za referendum o radu.
kod nas bi pad ove vlade bio znak za rast, a ostanak je znak za kolektivnu depresiju i crvenilo, zato ATPL tone [cry]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.



Svi vani debelo zelani ,a mi sa dobrim vijestima crveni.Ovo je sprdačina.

nije, ovo je naša realnost! to najbolje govori koliko narod i ulagači vjeruju ovoj vladi i većini koja je jučer preglasala zahtjevza prijevremene izbore kao i prije toga za referendum o radu.
kod nas bi pad ove vlade bio znak za rast, a ostanak je znak za kolektivnu depresiju i crvenilo, zato ATPL tone [cry]
[/quote]

kakve veze ima ATPL sa RH, osim što slučajno ima sjedište u Dbk, jer je poznato da 3/4 prihoda ostvaruje na ino marketu. Problem je što ta dionica nije interesantna mirovincima, a oni jedini imaju dotok sviježeg novca. ATGR ima mar.cap. duplo veći od atpl, pa te pitam gdje je ta vrijednost, no imaju priču i fondove što atpl NEMA.

Super. U zadnjih 2 sata i 15 minuta protrgovano 8 (osam) dionica i to po bidu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Pa nama ni dragi bog ne može pomoći dok god ovako razmišljate kolege.

peyo

Pa kaj se nervirate dečki…evo ja prodao pola danas ujutro kupljeno po 774, i što se mene tiče možemo u novi krug prema 720…
Zarada čistih 5% u par dana…za ovo vrijeme ja zadovoljan…pa dionicama se kupuje budućnost,a za ATPL ona barem kratkoročno ne izgleda tako sjajno..
Evo već danas bi vozarine mogle okrenuti smjer u minus..a zna se što to znači za brodare…u najboljem slučaju stagnacija..
A za avione i hotelijerstvo zna se što donosi zima.. —-,mislim da ne trebam objašnjavat…
Evo ja stavljam prvi nalog na 720… [smiley] [smiley]

Jojojojoj boss1, ili kak se sve već ne zoveš.
Pa ako je sve tako crno, barem kak ti kažeš kratkoročno, zašto si prodao samo pola? Trebao si sve. Evo prodaj meni po 79x

Daanas će BDI mislim u minus, ali do kraja godine bi trebao na 3.000

...

Jojojojoj boss1, ili kak se sve već ne zoveš.
Pa ako je sve tako crno, barem kak ti kažeš kratkoročno, zašto si prodao samo pola? Trebao si sve. Evo prodaj meni po 79x

Daanas će BDI mislim u minus, ali do kraja godine bi trebao na 3.000

...

hahaha,da boss zašto pola,zašto ne sve,heehehe mudrijašu

Baltic Exchange Dry Index TM 2707 (DOWN 77)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4272 (DOWN 189)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2465 (UP 4)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1768 (DOWN 6)
Baltic Exchange Handysize Index TM 910 (DOWN 11)

@boss1

gubiš se


Baltic Exchange Dry Index TM 2707 (DOWN 77)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4272 (DOWN 189)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2465 (UP 4)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1768 (DOWN 6)
Baltic Exchange Handysize Index TM 910 (DOWN 11)

Fijuuu…koji pad BDI-a !!!

Potop kod capeova,a sutra će ih i panamaxi slijediti,supramaxi-katastrofa-pa kaj znaju oni uopće što drugo nego padati…loše,loše…bit će gubitka zadnji kvartal…

Al evo ja unatoč tomu i dalje čekam na 720..hm. il da se pomaknem još niže..s obzirom na ono što slijedi možda je i to puno…

makni sve,to ti je najbolje [tongue]

New Report

Close