ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 02:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[/quote]

na osnovu čega si to bolan zaključio?
to trubiš od soma sto,a ono samo curi [huh]
i ko je taj ko zaustavlja rast i zašTo?

hvala
[/quote]

pa recimo oni koji imaju keša, i žele ući u dionice po što nižim cijenama,,

konkretno najviše love imaju banke,, mislim da tu nema dvojbe,,

mirovinski fondovi nemaju love ni da isplate redovne mirovine, a ne da ulažu u dionice,, jedino kad se ekipa koja upravlja tim fondovima treba ukrcati ili iskrcati,, onda mogu sa tuđom imovinom to napraviti za svoju korist,, na općenitu štetu tih fondova kao i do sada šta su radili,,

za AP više nema straha…poslovati će pozitivno pitanje je samo kolika će biti dobit na godišnjoj razini…sada je to u rangu 10-12 milona $ a uz prodaju kojeg starijeg broda dobit lako dosegne i x3….mislim da ćemo u narednom periodu imati često i tu stavku popunjenu s obzirom da novogradnje počinju dolaziti slijedeće godine i sigurno će se riješiti još kojeg starijeg broda…


na osnovu čega si to bolan zaključio?
to trubiš od soma sto,a ono samo curi [huh]
i ko je taj ko zaustavlja rast i zašTo?

hvala
[/quote]

pa recimo oni koji imaju keša, i žele ući u dionice po što nižim cijenama,,

konkretno najviše love imaju banke,, mislim da tu nema dvojbe,,

mirovinski fondovi nemaju love ni da isplate redovne mirovine, a ne da ulažu u dionice,, jedino kad se ekipa koja upravlja tim fondovima treba ukrcati ili iskrcati,, onda mogu sa tuđom imovinom to napraviti za svoju korist,, na općenitu štetu tih fondova kao i do sada šta su radili,,[/quote]
predlažem da se prestaneš baviti dionicama

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

I kaj sad ,što se čeka…ajmo udrite po asku…da prodam tih 90 preostalih komada i odem na zasluženi produženi vikend…
Svi se ukopali na bidu oko 800 i to je sve ??
Pa kaj nije sad target 900..
Pa izvješće odlično…panamaxi rastu..vlada ostaje stabilna…idemo uskoro u EU…mislim stvarno…

Vlada ostaje stabilna…. taj dio je problem… :-/

Više nije -vlada ostaje stabilna evo gledam premijerku -nova čelična lady-izbori tek na godinu-nekima na žalost,meni na radost.Burza ostaje stabilna,šta se tiče politike.

peyo

PS.meni na radost zbog burze jer da je pala vlada sutra i u narednim danima bila bi katastrofa.Burza nam je i tako u govnima i u slučaju pada bilo bi još i gore.Sjetite se sanaderove ostavke. ,A dok se oni kolju oko vlasti možda se nešta u idućih godinu dana promijeni-vidim da ste me krivo shvatili u gornjem postu.

peyo



na osnovu čega si to bolan zaključio?
to trubiš od soma sto,a ono samo curi [huh]
i ko je taj ko zaustavlja rast i zašTo?

hvala
[/quote]

pa recimo oni koji imaju keša, i žele ući u dionice po što nižim cijenama,,

konkretno najviše love imaju banke,, mislim da tu nema dvojbe,,

mirovinski fondovi nemaju love ni da isplate redovne mirovine, a ne da ulažu u dionice,, jedino kad se ekipa koja upravlja tim fondovima treba ukrcati ili iskrcati,, onda mogu sa tuđom imovinom to napraviti za svoju korist,, na općenitu štetu tih fondova kao i do sada šta su radili,,[/quote]
predlažem da se prestaneš baviti dionicama
[/quote]

Kolega DELUX, a kakve to mirovine isplačuju mirovinski fondovi kad govorimo o obveznom mirovinskom osiguranju na temelju individualne kapitalizirane štednje? Koliko se te mirovine?
Znate li uopće svrhu postojanja OMF-ova? I što u nazivu znači – kapitalizirana?

Da nije ATPL ostvarila gubitak?

ATPL-R-A 800,01 -1,22%

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Svi vani debelo zelani ,a mi sa dobrim vijestima crveni.Ovo je sprdačina.

peyo


Svi vani debelo zelani ,a mi sa dobrim vijestima crveni.Ovo je sprdačina.

ma nije glavno da je "vlada" stabilna….. [cry]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Pa jel ti nemaš televizor u kući.Pada vlada pada burza pa da li ti to treba,uh sory izgleda da da.Da se politika manje petlja u poslovanja naših firmi bilo bi puno bolje.Birali smo šta smo birali nekima dobro a nekima ne ali vlada ostaje još godinu dana.Bolje da se držimo burze nego politike VANJSKE BURZE-Englezi+1.07
nijemci+0,84
Europa+0,79
Francuzi+0,85
Švicarci +0,65
Ameri naznaka+0.30
HRVATI -0,44
Eto ti politike.

peyo

New Report

Close