ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 20:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Neznam jeste li primjetili da je ova dobit ostvarena uz negativne tečajne razlike u iznosu od 20 mil kuna, čime je ovaj rezultat još vrijedniji.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Neto dobit za Q3 = 38,7 milja [thumbsup]

što znači nešto više od 20 posto nego u 2 kvartalu, kao što najavih neki dan…

lani 48,ove godine 38 mil kn/odoka/dobiti u trečem kvartalu,nije dobro a kamoli fantastikus minus 27% u odnosu na prošlu godinu
tečaj dolara pao a dobit 38 mil _točno
ipak vrijednost flote i ugovoranih novogradnji je manji za pad dolara,pa je BV ili NAV lošiji nego
prije tri mjeseca što nije dobro_dapače
ipak ima i dobrih stvari u bilanci,kratkoročne obveze smanjene i ATPL ima sigurno i stabilni poslovanje

iskreno očekivao sam bolje,ali hoteli i aviokompanija su neprestani izvor gubitaka,koji ih je đava
natenta da ulaze u taj biznis,specijalisti vladaju svijetom,a ATPL je odličan brodar i loš godpodar
u ostalim djelatnostima,u četvrtom kvartalu će avini i hoteli donijeti još veću štetu

a ovo i pišem da potencijalni kupci znaju da situacija nije bajna nego samo stabilna,sa tendencijom
da je sada gore nego što je bilo u trečem kvartalu

ne djelite mi aseve radi objektivnosti!to nije fair



cijena atpl sada prema 10 god prosjeku jest 806/1107 a jdpl 152/253…to jest atpl je 0,73 a jdpl 0,6. godisnji odnos je za atpl 806/984 tj 0,82 a za jdpl 152/172 tj 0,88..meni ipak drazi jdpl jer sam na njemu zaradjivao a na atpl nisam, cisto moje greske. jdpl manji i jos uvijek u drzavnom vlasnistvu, nema popratnih businessa, koji nista ne doprinose…

kolega cone, možda zažalite kad vidite izvještaj za 3 kvartal….
[/quote]
ovo je postano jučer i dobio za ovaj posto jedinicu…. [thumbsup]toliko o jalnim forumašima.a već danima trubim da treba kupovat i da je šansa….

Kumuilativno lani – 14.605 milja, ove godine dobit 49.100!!!!!!

Ma na našoj burzi što veći gubitak to veći rast, tko je tu lud (Dalekovod raste-Atlanska pada?).
Kod nas se raste kada firma objavi da daje dividendu i to je to ..GLUPO

ko


Ma na našoj burzi što veći gubitak to veći rast, tko je tu lud (Dalekovod raste-Atlanska pada?).
Kod nas se raste kada firma objavi da daje dividendu i to je to ..GLUPO

kolega, zadnji izdisaj trejdera,

Bez brige. Ići će čišćenje po ask-u danas. Samo nek se drhtave ručice stavljaju na prodaju! To veliki kupci žele. Da ne stvore paniku kupnje, pa onda TRAS po ask-u!




cijena atpl sada prema 10 god prosjeku jest 806/1107 a jdpl 152/253…to jest atpl je 0,73 a jdpl 0,6. godisnji odnos je za atpl 806/984 tj 0,82 a za jdpl 152/172 tj 0,88..meni ipak drazi jdpl jer sam na njemu zaradjivao a na atpl nisam, cisto moje greske. jdpl manji i jos uvijek u drzavnom vlasnistvu, nema popratnih businessa, koji nista ne doprinose…

kolega cone, možda zažalite kad vidite izvještaj za 3 kvartal….
[/quote]
ovo je postano jučer i dobio za ovaj posto jedinicu…. [thumbsup]toliko o jalnim forumašima.a već danima trubim da treba kupovat i da je šansa….
[/quote]



cijena atpl sada prema 10 god prosjeku jest 806/1107 a jdpl 152/253…to jest atpl je 0,73 a jdpl 0,6. godisnji odnos je za atpl 806/984 tj 0,82 a za jdpl 152/172 tj 0,88..meni ipak drazi jdpl jer sam na njemu zaradjivao a na atpl nisam, cisto moje greske. jdpl manji i jos uvijek u drzavnom vlasnistvu, nema popratnih businessa, koji nista ne doprinose…

kolega cone, možda zažalite kad vidite izvještaj za 3 kvartal….
[/quote]
ovo je postano jučer i dobio za ovaj posto jedinicu…. [thumbsup]toliko o jalnim forumašima.a već danima trubim da treba kupovat i da je šansa….
[/quote]
Samo ti kupuj stari moj…evo ja nešto prodao na otvaranju…da uzmem nekih par % plusa…jer ovo bi moglo opet prema dolje…
Izvješće je solidno i ništa više od toga…a avio prijevoz,to stvarno treba biti stupidan i držati godinama avione koji stalno donose gubitak…

http://www.poslovni.hr/vijesti/grupa-atlantska-plovidba-u-9-mjeseci-ostvarila-dobit-od-49-milijuna-kuna-161853.aspx

Šta sam Vam rekao! Kreće po ask-u!!!!!!!!!!

Blokada 878,91 kn. Pa čekajte…

New Report

Close