ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 14:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

+ATPL-R-A

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Ipak se okreće, već smo jutros pretekli ATGP po prometu, nadam se da bi do kraja dana mogli i po cijeni. [thumbsup]

ATGP?



Ipak se okreće, već smo jutros pretekli ATGP po prometu, nadam se da bi do kraja dana mogli i po cijeni. [thumbsup]

ATGP?
[/quote]

Grrrr…..

Sve što valja na zse, osim Belja, u top 10 je danas po prometu

da, ekipa jeste li šta uhvatili po 720-740 [proud]

Baltic Exchange Dry Index TM 2778 (UP 30)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4448 (UP 41)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2393 (UP 100)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1780 (DOWN 4)
Baltic Exchange Handysize Index TM 931 (DOWN 9)


da, ekipa jeste li šta uhvatili po 720-740 [proud]

Ma uhvatili smo nešto i po 770 -775 i to čak malo više,samo je pitanje koji dan to prodati…hm zanimljiv je ovaj rast, kao da je neki kapital izvana došao danas na burzu da malo pokupuje to po diskontnim cijenama..
Sad samo treba biti majstor i odredit vrh…jer ovaj rast ne može biti održiv…a i FFA-s najavljuju slijedeći tjedan opet priličan pad vozarina..
Uf,pa šta je ovo…ode mi nešto JDPL-a po 149,..fiju pa tu bi mogao bit spektakl..ko da se vračaju oni stari dani…samo bojim se da to neće dugo trajati..

Ah evo sad mi je nešto jasnije..došlo i do mene…procurile info o dobiti…
Ako su ove informacije što danas kruže točne onda ATPL ima zaista odlično izvješće…al JDPL ,e tu bi mogao bit spektakl..al dobro pričekajmo službeno…


Ah evo sad mi je nešto jasnije..došlo i do mene…procurile info o dobiti…
Ako su ove informacije što danas kruže točne onda ATPL ima zaista odlično izvješće…al JDPL ,e tu bi mogao bit spektakl..al dobro pričekajmo službeno…

Ne znam koji je tvoj izvor informacija, ne znam koliko su istinite te tvoje informacija, ali znam da mi nedostaje optimizma i da mi tvoje tvrdnje gode bez obzira na sve.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



Ah evo sad mi je nešto jasnije..došlo i do mene…procurile info o dobiti…
Ako su ove informacije što danas kruže točne onda ATPL ima zaista odlično izvješće…al JDPL ,e tu bi mogao bit spektakl..al dobro pričekajmo službeno…

Ne znam koji je tvoj izvor informacija, ne znam koliko su istinite te tvoje informacija, ali znam da mi nedostaje optimizma i da mi tvoje tvrdnje gode bez obzira na sve.
[/quote]
Lijep bi bio scenarij da atpl sad poraste na nekih 850-860 a onda dođe dobar kvartalni izvještaj. 🙂
A da sutra sruše vladu! Da li bi ova dionica rasla ili bi pala, pitanje je sad?

molim raport stručnjaka da li da čekam 720 ili da ulazim na 900 kuna za par dana


molim raport stručnjaka da li da čekam 720 ili da ulazim na 900 kuna za par dana

uđi na 900,pa čekaj 720 [proud]

cijena atpl sada prema 10 god prosjeku jest 806/1107 a jdpl 152/253…to jest atpl je 0,73 a jdpl 0,6. godisnji odnos je za atpl 806/984 tj 0,82 a za jdpl 152/172 tj 0,88..meni ipak drazi jdpl jer sam na njemu zaradjivao a na atpl nisam, cisto moje greske. jdpl manji i jos uvijek u drzavnom vlasnistvu, nema popratnih businessa, koji nista ne doprinose…

New Report

Close