ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 11:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nije neka vijest,ali ipak u ovim suhoparnim vremenima

Dubrovački hotel Hilton Imperial proglašen je najboljim među hotelima s pet zvjezdica na Jadranu. Nagradu je sinoć na svečanoj dodjeli godišnjih turističkih nagrada u Rovinju preuzeo direktor Hotela Andreas Jersabeck.

– Vrlo smo ponosni zbog ove nagrade, ali i zbog naših postignuća u protekloj godini, koja je za sve bila vrlo teška zbog krize. Upravo zbog toga smo dodatno ulagali u kvalitetu i uslugu i to je prepoznato. Moram istaknuti da je to zasluga cijelog našeg tima, od konobara i domaćica, do recepcije i uprave i vrlo sam sretan zbog toga. Zadnje tri godine bili smo u samom vrhu no ove smo godine ipak osvojili prvo mjesto – kazao je Jersabeck u izjavi za Dubrovački list.

Hilton Imperial tako je preuzeo dosadašnje vodstvo od Štrokovog Hotela Dubrovnik Palace.

mav

Vaše izvješće nitko nije još neslužbeno komentirao ??? Zaključano je u ladici porezne ?
A kopija se šalje HANFI? Kako to ide….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Sa lošim vozarinama ovaj tjedan sa napetom političkom situacijom u državi i sa lošim izvješćem ATPL pada na grane za vrijeme velikog potopa 450 do 500 kuna.Nije vrag da se povijest ponavlja.Rado bih skinuo onoga na asku ,ali me je strah jer bida skoro da i nema,a stoper na asku je stalan več mjesecima.Nažalost ne prati se situacija preko bare i europai ikosooki osim u njihovom padu.Ljudi moji kuda ovo vodi.Gledajte kako se Jadroplov dobro drži,a do sad je stalno pratio ATPL.

Niti su vozarine loše, niti će izvješće biti loše, nemam pojma odakle ti to. Vozarina od cca.20000 u t/c za amortizirani panamax star 15 godina je odlična vozarina, zato je scraping loš. Za stare kante over 20 godina starosti, kojih nažalost ima previše na marketu, i vozarina od 15000 je vrlo dobra, no što se tiče ATPL koliko se sjećam netko je ovdje postao intervju kap.Jerkovića iz Glasa Istre gdje je čovjek lijepo rekao da su iskoristili one visoke vozarine iz lipnja i ugovorili neke brodove dugoročno!!!



Sa lošim vozarinama ovaj tjedan sa napetom političkom situacijom u državi i sa lošim izvješćem ATPL pada na grane za vrijeme velikog potopa 450 do 500 kuna.Nije vrag da se povijest ponavlja.Rado bih skinuo onoga na asku ,ali me je strah jer bida skoro da i nema,a stoper na asku je stalan več mjesecima.Nažalost ne prati se situacija preko bare i europai ikosooki osim u njihovom padu.Ljudi moji kuda ovo vodi.Gledajte kako se Jadroplov dobro drži,a do sad je stalno pratio ATPL.

Niti su vozarine loše, niti će izvješće biti loše, nemam pojma odakle ti to. Vozarina od cca.20000 u t/c za amortizirani panamax star 15 godina je odlična vozarina, zato je scraping loš. Za stare kante over 20 godina starosti, kojih nažalost ima previše na marketu, i vozarina od 15000 je vrlo dobra, no što se tiče ATPL koliko se sjećam netko je ovdje postao intervju kap.Jerkovića iz Glasa Istre gdje je čovjek lijepo rekao da su iskoristili one visoke vozarine iz lipnja i ugovorili neke brodove dugoročno!!!
[/quote]
otprilike znam kakvo će biti izvjesče-najs.al strpimo se još koji dan pa da to bude i definitvno i službeno.

Baltic Exchange Dry Index TM 2748 (UP 21)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4407 (UP 34)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2293 (UP 74)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1784 (DOWN 7)
Baltic Exchange Handysize Index TM 940 (DOWN 10)

….

http://aqua-art.org/news.php

Očito da će izvještaj biti više nego dobar…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


….

da čekamo 720-740 kn ili da ulazimo

Ipak se okreće, već smo jutros pretekli ATGP po prometu, nadam se da bi do kraja dana mogli i po cijeni. [thumbsup]


Očito da će izvještaj biti više nego dobar…


Ipak se okreće, već smo jutros pretekli ATGP po prometu, nadam se da bi do kraja dana mogli i po cijeni. [thumbsup]

nema ovaj slabi rast veze s ničim, osim što je crobex dignut na par dionica, pa su naivci povjerovali da kreće bull run na ZSE i počeli skidati ATPL s aska [yawn]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!



….

da čekamo 720-740 kn ili da ulazimo
[/quote]

samo ti čekaj…. skupo je to još uvijek [lol]

Ma izvještaj će biti dobar, a tu je i cca 700 kn zadržane dobiti po dionici, nema tu mjesta za negativu!

New Report

Close