ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 08:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…da mi je sada HRPA novaca ….!!!

Očito si i ti saznala…

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar



…da mi je sada HRPA novaca ….!!!

Očito si i ti saznala…
[/quote]

.. ajde podijelite s nama obicnim smrtnicima… koliko?



evo malo jutarnje tjelo vjezbe,navalite sa jedinicama mozda ju pogurate vislje od 810

Jedno pitanje, može? Ako ATPL objavio cca. 40 milja kuna neto dobiti za 9 mjeseci ove recesijske godine misliš li da će krenuti prema 600 ili ka 1000?
[/quote]

pa ja mislim da je baš oko 40 milja i da je to uračunato u cijenu već mjesecima. tako da objava rezultata neće imati većeg utjecaja na cijenu nego samo kretanje vozarina. jer ako se ne pomaknu bitno up pitanje je da li bude uopće opet neke dobiti tako skoro, zbog toga i ovaj pad ispod 800 jer su sad već prekrižene nade u ikakvu dobit u Q4. tek kad se jednom ustali recovery i apsorbiraju se novogradnje i počne se vjerovati u stabilnih 25-30 milja dobiti po kvartalu idemo bitno up, 1400+. a kad se uz to jednom konačno okrene i sentiment na zse, onda se napadaju i malo više razine. kome se žuri, neka proda onima kojima baš ne gori pod petama 🙂

kolega gorgija možda 4Q ipak iznjedri neka iznenađenja [proud]


kolega gorgija možda 4Q ipak iznjedri neka iznenađenja [proud]

možda. a moguće je i da Q3 bude bolji od očekivanja. ali trenutno izgleda sasvim lako moguće da dobit Q4 i Q1 zajedno bude manja nego što je bila samo u Q3 i zato smo pali. opet ćemo konkretnije narasti kada BDI provede nekoliko tjedana stabilno na 3500+.

HFP prestao s prodajom..

Po čemu to vidiš? Ne prodaje im se na ovim razinama? Našli su napokon strateškog partnera-ulagača …. ili ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

vidim da nisu prodavali. ili im se ne prodaje po ovim razinama ili imaju neku informaciju pa čekaju da poraste ili


HFP prestao s prodajom..

hfp nije ni prodavao neku veliku kolićinu nego c.o.ovaj tjedan nitko iz top 10 nije prodavao.

HFP više ne smije prodavati (možda još onih par dionica do 10 %).
Nadam se da Jaca, Šuki, Duvnjak i co. neće opet izvesti neki spin i mimo potpisanh ugovora za rezervacije prodat još i malo više od 10 % (iako me i to ne bi previše začudilo).
Inače, što se tiče rezultata za Q3, trebali bi biti iznad svih očekivanja.
Sve 3 djelatnosti su bile u pozitivi. Avioni su letjeli, hoteli su bili puni, a brodovi plovili..

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???

Mislim da je ovo smišljeno rušanje cijene- sjetite se proljeća kad se neko utrpo sa grdnim parama.Izgleda da dokupom skida i ponovo čeka udar.Samo se bojim kako je krenulo da ćemo ispod 700 jako brzo kako je krenulo-na asku stalni stoperi a bid najjadniji nego ikad.Transakcija skoro da i nema a i to malo šta ima je prodaja i rušanje cijene.Inače trgovina i promet na burzi je najjadnija od velikog potopa.Nemam pojma od čega brokeri žive.

peyo

Sa lošim vozarinama ovaj tjedan sa napetom političkom situacijom u državi i sa lošim izvješćem ATPL pada na grane za vrijeme velikog potopa 450 do 500 kuna.Nije vrag da se povijest ponavlja.Rado bih skinuo onoga na asku ,ali me je strah jer bida skoro da i nema,a stoper na asku je stalan več mjesecima.Nažalost ne prati se situacija preko bare i europai ikosooki osim u njihovom padu.Ljudi moji kuda ovo vodi.Gledajte kako se Jadroplov dobro drži,a do sad je stalno pratio ATPL.

peyo

New Report

Close