ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 04:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolko bi ovo moglo ić dolje da znam kad dokupit.(prosjek mi loš 1100)
thx

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Danas smo odradili jučerašnji veliki pad amerikanaca, danas opet vozarine u padu a šta sutra neka svijet zacrveni……..pa ni nismo za drugo nego da sve rasprodamo i budemo tuđi sluge.

ha, kad bi atpl ovisila o vozarinama sad bi bili barem na 850 kuna jer su vozarine desetak dana konstantno rasle, sad su dva dana pale pa kao je to razlog.veći je problem likvidnost jer svi čekaju rasplet u državi.mislim da je sad šansa za uletit u atpl….

Prijatelju jel ti gledaš u mikrovalnu pećnicu ili u monitor

peyo


Prijatelju jel ti gledaš u mikrovalnu pećnicu ili u monitor

prijatelju bdi je rastao desetak dana, pogledaj kod smootka izvještaje svaki dan…

Pozdrav društvo,

Mislite li da je možda u ovoj cijeni već izvještaj za 3Q? Ili možda više ništa nema veze s vezom? Gledajući strana tržišta dionicama, koja su već konstantno u očigledno održivom rastu, čovjeku dođe da se zamisli kud plovi ovaj brod ZSE i ATPL ? Situacija u RH nije bajna, ali nije ni ovakova kakva se odražava na ZSE,zar i vi cijenjene kolege ne mislite tako?


Pozdrav društvo,

Mislite li da je možda u ovoj cijeni već izvještaj za 3Q? Ili možda više ništa nema veze s vezom? Gledajući strana tržišta dionicama, koja su već konstantno u očigledno održivom rastu, čovjeku dođe da se zamisli kud plovi ovaj brod ZSE i ATPL ? Situacija u RH nije bajna, ali nije ni ovakova kakva se odražava na ZSE,zar i vi cijenjene kolege ne mislite tako?


AKO NEŠTO KAŽEM za 3kvartal ispast bću druker, zato najbolje da prićekamo šta će reć uprava….

evo malo starih grafica,polako se klizi prema targetu,ovo je ljepsa varijanta onu crnju nebih crtao.

http://aqua-art.org/news.php

Baltic Exchange Dry Index TM 2720 (DOWN 9)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4356 (DOWN 7)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2179 (UP 7)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1805 (DOWN 11)
Baltic Exchange Handysize Index TM 956 (DOWN 10)

Baltic Exchange Panamax Index TM 2179 (UP 7)
[thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

koelge, zna li netko datum izlaska FI za 3Q?
hvala unaprijed

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


koelge, zna li netko datum izlaska FI za 3Q?
hvala unaprijed

izvjesce za 3 q. je najverovatnije kao i svih ovih godina 30. listopada…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)



koelge, zna li netko datum izlaska FI za 3Q?
hvala unaprijed

izvjesce za 3 q. je najverovatnije kao i svih ovih godina 30. listopada…
[/quote]
30. listopada je subota…čisto sumnjam???

New Report

Close