ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Vedric, koliko su napisali , HFP- prodaje SVE – tj.10,9 % udjela u ATPL.

nije mi jasno od kuda vam taj podatak da prodaju sve, a iz podataka je vidljivo da su u 2 tjedna prodali 1 DIONICU.
[/quote]

HFP ih za sada dijeli braniteljima za ko zna koje povlastice opet. Kad će iči prodaja paketa po ovim cijenama kupaca će biti. Ne brinite.

branitelji koliko sam do sad vidio dobivaju po 12 dionica od ATPL—po toj računici oko 11 500 tisuća branitelja može dobiti tu dionicu…

a branitelja ima oko 450 000 ..ako ne i više….

ja iskreno neznam kako će oni to podjeliti i kome…a izgleda da to nitko nezna..u ovoj državi

Sličan scenarij ko na INI —mi smo dali 7 posto radnicima 7 posto braniteljima………..moš si mislit sve opet smrdi na neku prevarantsku igru.A izbori su na vratima-bojim sa da bi stvarno ATPL na igricama pojedinih mogla leći ko i INA.Vidim po postovima da ima još volje za otpor padu ,ali pali smo u par mjeseci za 200 i kusur kuna po dionici bez ikakvog konkretnog razloga a sa debelim stoperima na asku.Nekad i to ne tako davno smo letili u danu 10 posto dole pa 10 gore doduše trejding, ali je bilo zanimljivo.A danas mrtvo more- bonaca——–jedva čekam dobru oluju pa makar i prema dolje,,,,,,,,,,,,,,,,,,jer ovakvo načekavanje koma……

peyo


branitelji koliko sam do sad vidio dobivaju po 12 dionica od ATPL—po toj računici oko 11 500 tisuća branitelja može dobiti tu dionicu…
a branitelja ima oko 450 000 ..ako ne i više….
ja iskreno neznam kako će oni to podjeliti i kome…a izgleda da to nitko nezna..u ovoj državi

Daj molim te malo objasni gdje si vidio-čitao-čuo da branitelji dobivaju 12 dionica ATPL ? Jesu li to neki povlašteni branitelji ?
Nitko od meni bliskih branitelja nije dobio, niti je čuo da će dobiti dionice ATPL.

Moram priznati da mi je ovo što ti pišeš prvi glas, jer u medijima nikada nitko i nigdje nije napisao da bi ATPL mogla biti podjeljena braniteljima, niti je to po meni moguće.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



branitelji koliko sam do sad vidio dobivaju po 12 dionica od ATPL—po toj računici oko 11 500 tisuća branitelja može dobiti tu dionicu…
a branitelja ima oko 450 000 ..ako ne i više….
ja iskreno neznam kako će oni to podjeliti i kome…a izgleda da to nitko nezna..u ovoj državi

i ja sam branitelj pa nisam dobio ništa, niti kakvu obavijest.a uz to poznam dosta ljudi koji su branitelji i ništa ne znaju o tome????
Daj molim te malo objasni gdje si vidio-čitao-čuo da branitelji dobivaju 12 dionica ATPL ? Jesu li to neki povlašteni branitelji ?
Nitko od meni bliskih branitelja nije dobio, niti je čuo da će dobiti dionice ATPL.

Moram priznati da mi je ovo što ti pišeš prvi glas, jer u medijima nikada nitko i nigdje nije napisao da bi ATPL mogla biti podjeljena braniteljima, niti je to po meni moguće.
[/quote]




branitelji koliko sam do sad vidio dobivaju po 12 dionica od ATPL—po toj računici oko 11 500 tisuća branitelja može dobiti tu dionicu…
a branitelja ima oko 450 000 ..ako ne i više….
ja iskreno neznam kako će oni to podjeliti i kome…a izgleda da to nitko nezna..u ovoj državi

i ja sam branitelj pa nisam dobio ništa, niti kakvu obavijest.a uz to poznam dosta ljudi koji su branitelji i ništa ne znaju o tome????
Daj molim te malo objasni gdje si vidio-čitao-čuo da branitelji dobivaju 12 dionica ATPL ? Jesu li to neki povlašteni branitelji ?
Nitko od meni bliskih branitelja nije dobio, niti je čuo da će dobiti dionice ATPL.

Moram priznati da mi je ovo što ti pišeš prvi glas, jer u medijima nikada nitko i nigdje nije napisao da bi ATPL mogla biti podjeljena braniteljima, niti je to po meni moguće.
[/quote]

[/quote]
malo sam surfao i nisam ništa našao što se tiće branitelja….



branitelji koliko sam do sad vidio dobivaju po 12 dionica od ATPL—po toj računici oko 11 500 tisuća branitelja može dobiti tu dionicu…
a branitelja ima oko 450 000 ..ako ne i više….
ja iskreno neznam kako će oni to podjeliti i kome…a izgleda da to nitko nezna..u ovoj državi

Daj molim te malo objasni gdje si vidio-čitao-čuo da branitelji dobivaju 12 dionica ATPL ? Jesu li to neki povlašteni branitelji ?
Nitko od meni bliskih branitelja nije dobio, niti je čuo da će dobiti dionice ATPL.

Moram priznati da mi je ovo što ti pišeš prvi glas, jer u medijima nikada nitko i nigdje nije napisao da bi ATPL mogla biti podjeljena braniteljima, niti je to po meni moguće.
[/quote]

To su još neki zaostaci za invalide domovinskog rata koji nisu do sada bili obeštećeni.

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=ATPL-R-A

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

na koji način je croatia osiguranje smanjila broj dionica za 18 543 kom………i kome?….


na koji način je croatia osiguranje smanjila broj dionica za 18 543 kom………i kome?….

Van burze,prodano ili prebačeno na drugi račun,na dan transakcije to je vrijedilo 15mil. kuna

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


na koji način je croatia osiguranje smanjila broj dionica za 18 543 kom………i kome?….

To je irelevantno (npr.Ugovorom o prijenosu dionica etc.), međutim bitno je to što su oni te dionice imali i kad su bile 3700, a prodaju ih baš sad na ovim razinama, eto zato CROS treba žurno privatizirati kroz IPO. Na taj način ovakova sranja će se eliminirati, a sa druge strane IPO će makar kratko pomoći tržištu kapitala u RH.

Baltic Exchange Dry Index TM 2756 (DOWN 6)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4363 (UP 18)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2216 (DOWN 38)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1846 (DOWN 12)
Baltic Exchange Handysize Index TM 988 (DOWN 6)

New Report

Close