ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 17:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@vedric

ne mogu čekati da sepojavi replika, ali prijatelju tko vodi ovu državu i tko je potkrada u svakom pogledu, jebo ti zarade i dobiti na BDI-u Panamaxima i što ti ja znam. Upali televizor, ništa ne govori,otvori stranicu gdje se prenosi sabor i samo promatraj, nahrani samo psa jer će ti uginuti od gladi. Prijatelju ovo samo kometa rješava, MMF, i luna Nostradamusov kraj svijeta. Novce vadi van, kupuj ruže i prodaji ih sada na Katarinskom sajmu, vjeruj mi više češ zaraditi. Znaš li ti pošto su odijela naših vrlih političara, pogotovo oni veliki brojevi, što ja znam 120, 150, pa oni…… uf ljut sam !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!



@vedric

ne mogu čekati da sepojavi replika, ali prijatelju tko vodi ovu državu i tko je potkrada u svakom pogledu, jebo ti zarade i dobiti na BDI-u Panamaxima i što ti ja znam. Upali televizor, ništa ne govori,otvori stranicu gdje se prenosi sabor i samo promatraj, nahrani samo psa jer će ti uginuti od gladi. Prijatelju ovo samo kometa rješava, MMF, i luna Nostradamusov kraj svijeta. Novce vadi van, kupuj ruže i prodaji ih sada na Katarinskom sajmu, vjeruj mi više češ zaraditi. Znaš li ti pošto su odijela naših vrlih političara, pogotovo oni veliki brojevi, što ja znam 120, 150, pa oni
LP [thumbsup]


ljudi samo strpljenja, danas je burza pala kad se sve zbroji i ne tako puno iz raloga što sve ide u smjeru sanadera, dok ljudi skuže a skužit ce za par dana da je sanader marginalac, atpl će se vratiti kao i ostale podcijenjene dionice.zato samo STRPLJENJA.

nažalost znam tko vodi državu … i to me najviše od svega boli …

državu vode ljudi koji nemaju elementarna znanja….


nažalost znam tko vodi državu … i to me najviše od svega boli …
državu vode ljudi koji nemaju elementarna znanja….

… niti poštenja, niti kulture, niti odgoja, niti odgovornosti, niti rade za opću dobrobit ….

halfte trinken, halfte Šarcu geben

niti uopce rade

http://aqua-art.org/news.php

jedva čekam dan da se ta dionica ulista negdje drugdje…a ne na ovu našu žabokrečinu od burze….

Šta misliš da bi ti na NYSE bila bolja cijena?
U odnosu na Crobex ovo je još uvijek skupo, tj. puno boljih prilika ima trenutno!

nama dolazi mmf za kojega boga molimo da dođe. kakve su posljedice njegovog dolaska, vidjet ćemo. to možemo samo nagađati. uz 10-15 milja likvidnosti na zse moguć je pad svega i svačega, ne samo atpl. atpl nije žrtva ni bdi/hiperprodukcije novogradnji/promjene managementa/sl. već opće nelikvidnosti i siromaštva. da bi ova dionica išla gore, netko je treba i tražiti. a tko će je tražiti kada i hfp jedva čeka da je se otrese?. nema interesenata i to je. jednostavno treba doživjeti imanje ove dionice kao oročenje u nekoj banci sa niskom kamatom koja se isplaćuje u obliku dividende i eventualno jednog dana, kad uzleti do nebeskih visina od 900 ili čak i više kn – riješiti je se. problem je u tome što mi nismo u krizi – mi smo u novom defaultnom stanju koje će svake godine biti gore i gore u odnosu na prethodnu godinu i onda ćemo se za jedno 10 godina busati u prsa zbog porasta bdp od čak 5%. da, ali u odnosu na prethodnu, u kojoj je bdp 90% niži od one davne 2007. i nas čeka samo lošije i lošije. nažalost. nisam zloguki pesimist, ali mislim da 99% nas nije svjesno u kakvom se košu za smeće nalazimo.
nažalost, atpl je žrtva, a konsekventno i mi…
da se razumijemo: pun sam dionica atpl kao oveći supramax. napunio sam ga dionicama po nekim drugim cijenama, al’ tako je kako je…

sanader otišao zavladala depra , sanader došao , oper zavladala depra.
ma ko ga je.. ljudi , oni koji su u kešu sada trebaju mu zahvaliti što je došao , biti će dobre kupovine .
a sad tko nije u kešu, opet je.. ga , bit će novih prilika .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


nama dolazi mmf za kojega boga molimo da dođe. kakve su posljedice njegovog dolaska, vidjet ćemo. to možemo samo nagađati. uz 10-15 milja likvidnosti na zse moguć je pad svega i svačega, ne samo atpl. atpl nije žrtva ni bdi/hiperprodukcije novogradnji/promjene managementa/sl. već opće nelikvidnosti i siromaštva. da bi ova dionica išla gore, netko je treba i tražiti. a tko će je tražiti kada i hfp jedva čeka da je se otrese?. nema interesenata i to je. jednostavno treba doživjeti imanje ove dionice kao oročenje u nekoj banci sa niskom kamatom koja se isplaćuje u obliku dividende i eventualno jednog dana, kad uzleti do nebeskih visina od 900 ili čak i više kn – riješiti je se. problem je u tome što mi nismo u krizi – mi smo u novom defaultnom stanju koje će svake godine biti gore i gore u odnosu na prethodnu godinu i onda ćemo se za jedno 10 godina busati u prsa zbog porasta bdp od čak 5%. da, ali u odnosu na prethodnu, u kojoj je bdp 90% niži od one davne 2007. i nas čeka samo lošije i lošije. nažalost. nisam zloguki pesimist, ali mislim da 99% nas nije svjesno u kakvom se košu za smeće nalazimo.
nažalost, atpl je žrtva, a konsekventno i mi…
da se razumijemo: pun sam dionica atpl kao oveći supramax. napunio sam ga dionicama po nekim drugim cijenama, al’ tako je kako je…

večina toga što ste napisali stoji, no vrijeme nosi svoje i neke če se stvari vjerovatno promjeniti u određenim trenutcima i na bolje…….ukoliko atpl ostvari dodit koju predvia ove godine i odluči je cjelokupnu isplatiti u dividendi več bi ta kamata na oročenje sljedeče godine mogla biti duplo veča……a tko zna možda se odluče i na izvanrednu dividendu i te stvari bi same po sebi uz veče vozarine nego sada mogle biti dovoljan razlog da cijena ide gore bez obzira no ovu sadašnju situaciju nelikvidnosti……



nama dolazi mmf za kojega boga molimo da dođe. kakve su posljedice njegovog dolaska, vidjet ćemo. to možemo samo nagađati. uz 10-15 milja likvidnosti na zse moguć je pad svega i svačega, ne samo atpl. atpl nije žrtva ni bdi/hiperprodukcije novogradnji/promjene managementa/sl. već opće nelikvidnosti i siromaštva. da bi ova dionica išla gore, netko je treba i tražiti. a tko će je tražiti kada i hfp jedva čeka da je se otrese?. nema interesenata i to je. jednostavno treba doživjeti imanje ove dionice kao oročenje u nekoj banci sa niskom kamatom koja se isplaćuje u obliku dividende i eventualno jednog dana, kad uzleti do nebeskih visina od 900 ili čak i više kn – riješiti je se. problem je u tome što mi nismo u krizi – mi smo u novom defaultnom stanju koje će svake godine biti gore i gore u odnosu na prethodnu godinu i onda ćemo se za jedno 10 godina busati u prsa zbog porasta bdp od čak 5%. da, ali u odnosu na prethodnu, u kojoj je bdp 90% niži od one davne 2007. i nas čeka samo lošije i lošije. nažalost. nisam zloguki pesimist, ali mislim da 99% nas nije svjesno u kakvom se košu za smeće nalazimo.
nažalost, atpl je žrtva, a konsekventno i mi…
da se razumijemo: pun sam dionica atpl kao oveći supramax. napunio sam ga dionicama po nekim drugim cijenama, al’ tako je kako je…

večina toga što ste napisali stoji, no vrijeme nosi svoje i neke če se stvari vjerovatno promjeniti u određenim trenutcima i na bolje…….ukoliko atpl ostvari dodit koju predvia ove godine i odluči je cjelokupnu isplatiti u dividendi več bi ta kamata na oročenje sljedeče godine mogla biti duplo veča……a tko zna možda se odluče i na izvanrednu dividendu i te stvari bi same po sebi uz veče vozarine nego sada mogle biti dovoljan razlog da cijena ide gore bez obzira no ovu sadašnju situaciju nelikvidnosti……
[/quote]
bio bi to stvarno lijep potez uprave, pogotovo što je dividenda ove godine od 20 kuna najmanja u protekle 3g.a za dobit u što ne sumnjam, vrlo brzo će pokazat izvješće za 3 kvartal.

Poštovani kolege burza je jedan zatvoreni krug u kojem je pukla jedna karika odnosno više njih.Sad je potrebno da se početak i kraj kruga ponovno sastavi.Mi pratimo amere, kosooke ,europu,makar u većini slučajeva.U zadnje vrijeme politika se gadno umiješala i u rastu velikih mi padamo- sad je jako vruće.Dok se sve ne smiri atpl pa i sve dionice će padati iz dana u dan.Ali i u padu možemo naći svoju zaradu i svoje mjesto pod suncem.Evo još malo pa smo na cijenama od poslije velikog potopa prije dvije godine.Da li je to dno ili će mo još niže ili krećemo više-ne znam.Znam jedno- građevinski lobi je najjači u hrvatskoj pa i u svijetu ,a on je na koljenima.Onoga trena kad odluče spustiti cijene nekretninama sve će opet krenuti-mada to znači samo jedno -prodaja lijepe naše.Cijene nekretnina padaju MOJE MIŠLJENJE PO NALOGU EU – ulazimo u EU stranci sa živom lovom kupuju ,strani kapital ulazi i krug se opet okreće jer opet svi posluju.Ispred nas su teška vremena ali ne odustajte i držite se.ATPL JE DIONICA KOJA IMA JAKO DOBRU BUDUČNOST -SAMO TREBA BITI STRPLJIV I NE PANIČARITI.——SRETNO SVIMA

peyo

daleko smo mi od cijena potopa prije dvije godine, onda se ATPL tržila po 550 kn, daklem još imamo dosta za čekati do tada [cool]

New Report

Close