ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




ne brinite kolega, danima ju pokašavaju srušit i stvorit paniku kod malih dioničara.
kad se nakrcaju ide jako gore, jer nema razloga da ne ide.deja vu na nekim dionicama.

Ne kužim vas???
tko po vama ruši a tko se krca??
[/quote]
vrlo vjerojatno trejderi, koji danima cim dionoca skoči ruše ju sa 1-2 dionice.na ovim cijenam se naravno ukljucuje sve više dioničara.
[/quote]
koliki broj dionicara po Vasem misljenju?????
da li je unutra netko od forumasa????
pofuk

@pofuk

Ja sam kupio tek 40% planirane količine. [smiley]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Baltic Exchange Dry Index TM 2769 (UP 21)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4301 (UP 128)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2302 (DOWN 57)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1881 (DOWN 18)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1006 (DOWN 13)

Baltic Dry +0,8%


Baltic Dry +0,8%

otprilike 7 dan zaredom bdi UP.



Baltic Dry +0,8%

otprilike 7 dan zaredom bdi UP.
[/quote]

Izgleda mi da se kod nas hoda po rukama .

Drugim riječima samo u Hrvatskoj vrijedi zakon antigravitacije .

To me tješi , jer smo samo mi jedinstveni u cijelom universu.



Baltic Dry +0,8%

otprilike 7 dan zaredom bdi UP.
[/quote]
šta ima veze ako bdi ide up kad atpl nema niti jedan capesize brod. sto se tice komentara od samby da raste potražna u kini i to nema veze jer ce se oni puniti cape brodovima jer ima dovoljno velike luke za primitak takvih brodova. prije je rasla potraznja za panamax i supramax brodovima jer je indija imala veliku potražnju a nije imala luke za cape brodove. sada su njihova skladišta puna bar još mjesec dana. eto toliko.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane




Baltic Dry +0,8%

otprilike 7 dan zaredom bdi UP.
[/quote]
šta ima veze ako bdi ide up kad atpl nema niti jedan capesize brod. sto se tice komentara od samby da raste potražna u kini i to nema veze jer ce se oni puniti cape brodovima jer ima dovoljno velike luke za primitak takvih brodova. prije je rasla potraznja za panamax i supramax brodovima jer je indija imala veliku potražnju a nije imala luke za cape brodove. sada su njihova skladišta puna bar još mjesec dana. eto toliko.
[/quote]

Zaboravljaš na zakon spojenih posuda .

nije toliko bitno kada ce se preliti jer se nije ni prelila iz panamaxa u cape. a vidjeti cemo. ova dionica mi je uvijek bila zanimljiva ali sam izasao na vrijeme. opce stanje je lose tako da se moze cekati samo dokup na nizim razinama

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


atpl polako ali sigurno ide prema razini 720-740 gdije bi tmogla biti tocka B flat korekcije



ovo je moje vidjenje situacije,moguci su jos neki counti,ali se meni ovaj cini naj izglednijim

Neznam prijatelju zašto su ti udijelili ocijenu JEDAN, ja sam je povećao ali samo zato što se slažem s tvojim viđenjima pada ATPL na određeni target (cca).
Mnogi ne vjeruju i tvrde da je to nemoguće obzirom na rast BDI-a, panamaxa i sl. Ovo je HR tržište i vjerujte mi može sve. Lijepo sam Vam govorio da se ide van, dobro ja sam izašao prerano na 845 ali i to je za mene dobro jer znam da ću ATPL kupiti mnogo, mnogo niže. I da netko je spomenu dividenda sutra, je to je istina, upravo sam razgovarao s ATPL, odsjek dionice, dividenda ide sutra.
Svima lijepi i srdačan pozdrav !! [bye]
[/quote]

A lijepo se govorilo ljudi ide to dole, potpisano, ali ne… vidimo se dole negdje izlazim iz sada svega na čemu sam zaradio, nije puno ali zaovoljavajuće pa onda ulaz 100% u ATPL tamo negdje u podrumu !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!

da je sve super na tržistu i da rastu vozarine i potražnja za brodovima i sve…i d je još hrpa pozitivnih stvari..

uvijek bi se našao jedan a onda i krdo koje će prodavat…

nevjerojatno ali istinito…

od sad ću kupit sljedeću turu atpl..samo na 400-500 kuna.—

jer kod atpl ništa ne vrijedi..bni brodovi .avoni hoteli..to vrijedi fakat manje nego super dizajniran čep od cedevite..

fondovi od nas žele napraviti budale….i toje sve…

da im bar dođe netkotko ć eim sve dionice pokupovat pa da onda ti kvazi menađeri odu zajebavat nekog drugog u neke druge dionice

još kaj je najgore da ti šufti se smiju i manipuliraju cijenom..kako got oni hoće…

jer imaju mogućnosti a i prilika im se ukazala…

jedva čekam dan da se ta dionica ulista negdje drugdje…a ne na ovu našu žabokrečinu od burze….

pa nije ni čudo da mi lova stoji na tekućem….

New Report

Close