ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Neko je odlučio srušiti ATPL i to mu izgleda uspijeva .Bid je najjadniji u zadnjih godinu dana,ako krene stampedo bit će gadno,samo nije mi jasno zašto.Pa nećamo valjda opet kao u doba velikog pada——————–ATPL ipak ne posluje tako loše.

peyo

ne brinite kolega, danima ju pokašavaju srušit i stvorit paniku kod malih dioničara.
kad se nakrcaju ide jako gore, jer nema razloga da ne ide.deja vu na nekim dionicama.


ne brinite kolega, danima ju pokašavaju srušit i stvorit paniku kod malih dioničara.
kad se nakrcaju ide jako gore, jer nema razloga da ne ide.deja vu na nekim dionicama.

Ne kužim vas???
tko po vama ruši a tko se krca??



ne brinite kolega, danima ju pokašavaju srušit i stvorit paniku kod malih dioničara.
kad se nakrcaju ide jako gore, jer nema razloga da ne ide.deja vu na nekim dionicama.

Ne kužim vas???
tko po vama ruši a tko se krca??
[/quote]
vrlo vjerojatno trejderi, koji danima cim dionoca skoči ruše ju sa 1-2 dionice.na ovim cijenam se naravno ukljucuje sve više dioničara.

cijena ove dionice nema nikakve veze sa njezinim poslovanjem, u tome nije usamljena na ZSE, jednostavno nelikvidnost i opća situacija u državi stvorila je takvu klimu da se dionice trže po "daj što daš"…

atpl ja danas pala uvjerljivo najviše od svih likvidnijih dionica a za to vrijeme brodarske dionice vani su značajno narasle u protekla 2 tjedna…….bdi ne izgleda močno u posljednje vrijeme ali brodare vani to ne smeta i polagano rastu…….



ne brinite kolega, danima ju pokašavaju srušit i stvorit paniku kod malih dioničara.
kad se nakrcaju ide jako gore, jer nema razloga da ne ide.deja vu na nekim dionicama.

Ne kužim vas???
tko po vama ruši a tko se krca??
[/quote]
Ma bezveze..nit je ko ruši nit se tko krca..cijena ATPL je samo odraz općeg stanja na burzi ili ti nedostatka svježeg novca…još se to dobro i drži..
Pa kaj bi vi htjeli…panamaxi padaju već tjednima..dolar isto tako…država ide u prodaju svojeg djela…a tek kad u 11,12 mjesecu počnu pristizati novogradnje i još dodatno naprave pritisak na vozarine…ma moglo bi biti svašta…
Evo ja je i dalje čekam s prvim nalogom na 720…izgleda da će tu doć i prije nego što sam se nadao..
[smiley] [smiley]

svi kaj ste na bidu spustite se na 700 kunića pa nek se hebu

Dry bulk market maintains positive trend on firmer Chinese iron ore demand

atpl polako ali sigurno ide prema razini 720-740 gdije bi tmogla biti tocka B flat korekcije

http://aqua-art.org/news.php


svi kaj ste na bidu spustite se na 700 kunića pa nek se hebu

Evo ja bi dao 720, što ne znači da ne vrijedi više ali takva su vremena.

bit će bolje................

Nemam komentara.

New Report

Close