ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Samby da ti to nije od jučer?
vidi
http://www.dryships.com/pages/report.asp

mislim da nisu svi lupeži u cros-r-a pa mi se čini da bi uskoro mogao biti rasplet

Ovo je točno .

Baltic Dry +0,9%
Capesize +2,3%
Panamax -0,7%
Handysize -0,3%
Supramax +0,3%

Baltic Exchange Dry Index TM 2748 (UP 29)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4173 (UP 75)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2359 (DOWN 38)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1899 (DOWN 6)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1019 (DOWN 7)

BPI


BPI

jel to znači da prodamo sve, ili?
budući ste nekad bili zagriženi odvjetnik ove dionice

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

sad tek krecemo u dokup….

Ne, to ne znači da trebate prodati. To znači da možete raditi što Vam drago. Ovo su trenutačne činjenice.
Što se tiče pro ili kontra neke dionice, ovo je burza, a ne bračni odnos koji podrazumijeva doživotnu "vjernost" nekoj dionici. Bez obzira što smatram da ste osoba s visokim obrazovanjem i znanjem, zajedljivost i međusobna prepucavanja o tome tko je ranije imao neki (ispravan/pogrešan) stav, smatram nepotrebnim. I kolega Techman je bio zagovornik ove dionice, a sada nam tu i tamo isplazi jezik, pa što? Ne pada mi na pamet raspravljati na tu temu…


BPI

I ovo moje je BPI

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Lijepo sam vam svima govorio dok je dionica bila iznad 1000 kn da treba prodavati jer je skupo ali ispao sam glavna drukerčina.
Sad je 20% jeftinije i s obzirom na BDI nije naročito atraktivno.
Kud Crobex tamo će i ATPL, proći će još puno vremena dok se vrati iznad 1000 kn, samo me je strah da nebi prije toga na 500 kn

Kako si to mislio ”obzirom na BDI nije naročito atraktivno”?

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Najbolja stvar kod ATPL je ta da nije toliko ovisna o našoj vladi,nego o situaciji u svijetu, prometu ,trgovanju, vozarinama znači svjetska uslužno prijevoznička firma-me računam kopnene poslove u Hrvatskoj.Firma posluje dobro,a cijena dionice je takva kakva je zbog stanja u svijetu.Ali vani je krenuo oporavak istina polako,ali je krenuo i moje mišljenje ako i bude još nekog manjeg ili većeg pada neće dugo.Svi brodari će na burzi prvi odreagirati.PS.Dolari preko brodara dolaze u Hrvatsku,a ne izlaze,isto kao i u turizmu.Sretno svim brodarima.

peyo

New Report

Close