ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A zadnji?[rolleyes]


[wink]Hm , zadnji manji ili čak dva mi prošla po bidu po 806..za svaki slučaj…jer možda ipak neće ispod 800…
A i današnji FFA-s prilično promašili i sve je izglednije da bi u 10mj. BDI mogao lagano započeti jedan duži rally prema 4000…
Još samo da riješimo ovog što malo više toga ima za iskrcati…i put prema 900 je slobodan… [thumbsup]
[/quote]

Boss, malo neozbiljno, prekjučer (ili kako bi to Premijerka rekla dej bifor tumorou) procjena da će ATPL do 751,00 Kn, jučer (tumorou) kupio na 806,00. 8% +/-. Mnogo je kume 🙂

[/quote]
Ma je neozbiljno,al šta ćeš,i ova burza i forum su neozbiljni pa samo slijedim opću sliku stanja u državi…
A na 750 bih već kupio i veću količinu…i tu ću je čekat s večim nalozima…a ako ne dođe, onda krajem 11 mjeseca dokup ERNT-a… i opet kompletni iskrcaj na proljeće…sigurnih 10-20% zarade.

Upozoravao sam da ce se to desiti…
Sad se i desilo –
Cijena Atgr je upravo prešla cijenu našeg Atpl
[embarass]
Evo to je lijepi primjer kako emotivnim pristupom ne mozes NISTA zaradit ! !

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI


Upozoravao sam da ce se to desiti…
Sad se i desilo –
Cijena Atgr je upravo prešla cijenu našeg Atpl
[embarass]
Evo to je lijepi primjer kako emotivnim pristupom ne mozes NISTA zaradit ! !

uprava poludi !!! [lol]

mi smo ipak zemlja slučaj

lijepo lijepo..atgr..i atpl…

kupio sam skoro oodlično..samo sam malo zahevio zadnja dva slova…

a sad koja su to slova???

bdi u PLUSU..ko bi reko

Baltic Dry Index (BDI) +6 2452
Rates BCI +49 3419
BPI -50 2412
BSI – 4 1843

IMT?

Baltic Dry Index (BDI) +6 2452
BCI +49 3419
BPI -50 2412
BSI – 4 1843

IMT?


Ljudi moji bojim se danas čeka sudbina građevinara-dokup dokup i opet ništa

Promašio si ceo fudbal !
To je kao da uspoređuješ Trabant i VW.
Trenutno je situacija sa cijenom dionice loša, a poslovanje ATPL neloše.
Kada dionica uđe u fokus, brzo će naprijed ako nastavi s ovakvim rezultatima poslovanja.
Ne sekiraj se ako si u dionici, a ako nisi, pokušaj se još strpiti, možda još malo padne (790), iako nisam siguran.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

I kaj onda,idemo danas ispod 800…
Vidim na asku gužva…svi bi htjeli van…a bid poluprazan…ak netko jače udri ode to dolje bez problema…
Evo ja stavio prvi nalog na 720…pa da vidimo..

Clarkson Research Services Ltd., a unit of the world’s largest shipbroker. Demand for shipments of iron ore, coal, grains and other commodity cargoes will increase 5.8 percent this year to 3.4 billion metric tons, it estimates.


I kaj onda,idemo danas ispod 800…
Vidim na asku gužva…svi bi htjeli van…a bid poluprazan…ak netko jače udri ode to dolje bez problema…
Evo ja stavio prvi nalog na 720…pa da vidimo..

pa mislim šta ćeš u njoj kad nevalja dionica,, sad dal je uzmeš po ovoj cijeni il 10% niže šta ti nije svejedno kad je u banani pa je nitko ne želi i nema perspektivu, ajd prodaj malo da malo spustiš,, ima nas još koji bi je još akumulirali al da bude veći promet



od kuda ti ovo o dividendi?

Ja ne bum svoje prijatelje ni izdal ni prodal nikome. Samo toliko. Osim tebe nikog to i ne interesira, tako da ja to i nebi ni isplaćivao dioničarima Atlanske.
[/quote]
hm,interesantno.

New Report

Close