ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

trgovanje ovo dionicom definitivno je tragikomično…….mangupi sa par desetaka kom. dnevno kontroliraju dionicu…….ajme, koja burza……dno, dna…….j.ebanje po mozgu nastavlja se i dalje…. [cool]


Jel bi netko pomogao i stavio neki članak/link/pregled kapacitete brodova u svijetu, cijene brodova, cijene prijevoza, različite robe koje prevoze itd… nekakav pregled globalnog brodarskog sekotra.
hvala.

Evo prijatelju zadnji broj je iz kolovoza 2010. Rujanski izlazi za nekoliko dana.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


Jel bi netko pomogao i stavio neki članak/link/pregled kapacitete brodova u svijetu, cijene brodova, cijene prijevoza, različite robe koje prevoze itd… nekakav pregled globalnog brodarskog sekotra.
hvala.

cijene prijevoza u zadnjih 10g.

DRY CARGO VESSEL AVERAGE T/C EARNING GUIDE 2000‐2010

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

hvala dečki, ali ovo je previše informativno, trebao bi nekakvu – brodarsko tržište za početnike brošuru. [smiley]


……j.ebanje po mozgu nastavlja se i dalje….

100%[thumbsup]

mi smo ipak zemlja slučaj

Baltic Exchange Dry Index TM 2468 (DOWN 36)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3393 (DOWN 38)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2524 (DOWN 83)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1846 (DOWN 6)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1049 (DOWN 8)

smootko, neeemoj više ono BDI DOWN, 🙂

evo malo slikica,dionica ima otpor na razini 800-810 sto se vidi na 5min grafu.osobno mislim da taj otpor nece jos dugo izdrzat i da ce se cijena kreatat u skladu sa ostalim graficima.

http://aqua-art.org/news.php

svaka čast na trudu,lijepo od tebe,samo to ovdje ništa ne vrijedi!
Budi mi pozdravljen!

Ni ja ne vjerujem pretjerano u TA na pojedinim dionicama, osim kao predmet manipulacije, ali ako se malo odmakne i pogleda izdaleka, meni ATPL više liči na zastavicu. S potencijalnim targetom 990. Za slučaj da se a) nastave bahatiti ameri i slijedeći mjesec b) nastave rasti vozarine u istom periodu c) netko konačno odluči upucati svježi cash u ATPL i odigrati zastavicu 🙂

nema tu nikakve zastavice,da bi bila zastavica prvo bi trebao biti strmi rast,cak ni tokut jer je 2/3 ili 3/4 proslo i proboj trokuta dosta kasni.da nebi bilo da drukam ja sam unutra

http://aqua-art.org/news.php

Chinese have holidays coming up (1/7 Oct) and the "Golden Week" coming up the week after.

New Report

Close