ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ne veleuman, nego običan Mrgud Vam stavlja 3 grafa gdje je mogući count ATPL. A=C najvišlji target, ostalo samo može biti niže, i puno niže, a može i višlje ??
LP

Onaj dodatak "a može i višlje" je za one koji to priželjkuju a ostvariti se neće !!
Svim imaocima ATPL i ostalima naravno LP od Mrguda !!

I very much love INGRA !!


drys pre-marketu 8,5% up

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

DryShips Rolls on Morgan Stanley Upgrade
Tuesday, 28 September 2010
DryShips stock jumped by almost 9% Monday after Morgan Stanley upgraded the shares and said the company now has a chance to unwind a portion of the risky wager it made years ago to enter the offshore oil drilling sector. Mostly because of that strategic move, a cloud of uncertainty has befogged DryShips. With its bid to enter the deepwater energy-exploration business apparently faltering, the company’s stock has suffered through a rough 2010

Atpl mi je vrlo draga dionica, ( moj nick sve kaze ) No, moram konstatirati :
– Danas bdi okrenuo smjer a nas Atpl stoji u mjestu
– Sve dok HFP ima viska dionica ne mozemo naprijed
– Gorka istina je da ce nas Atgr sa cijenom vrlo brzo prestici [sad]
– Dok se mi tu bavimo analizama i grafovima ovi iz Krasa i Atgr
mogu samo zbrajati dobitke ! !

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI


Atpl mi je vrlo draga dionica, ( moj nick sve kaze ) No, moram konstatirati :
– Danas bdi okrenuo smjer a nas Atpl stoji u mjestu
– Sve dok HFP ima viska dionica ne mozemo naprijed
– Gorka istina je da ce nas Atgr sa cijenom vrlo brzo prestici [sad]
– Dok se mi tu bavimo analizama i grafovima ovi iz Krasa i Atgr
mogu samo zbrajati dobitke ! !

bez obzira sto je BDI okrenuo treba biti oprezan jer Panamaxi i Supramaxi(brodovi koje atpl ima u floti) su jos u silaznome trendu
zanimljivo da je prosjek vozarina Panamax i Supramax skoro isti kao prosle godine u ovo vrijeme, s time da je u medjuvremenu na trziste doslo cca 100milj t novih kapaciteta, a do kraja 2012 ocekuje se jos cca 100-150milj t (ukupan kapacitet cca 500milj t)sto su brojke koje svjetska trgovina u ovome trenutku ne moze pratit
ne ocekujem prosjek cijena >$18000 za Panamax i Supramax brodove u 2011


Bez obzira sto je BDI okrenuo treba biti oprezan jer Panamaxi i Supramaxi (brodovi koje atpl ima u floti) su jos u silaznome trendu.

To ionako nema veze jer će doći XY i svojom polugom (tuđim novcem) kratkoročno podići cijenu dionice, taman toliko da može prodati. (Vidi današnji Dalekovod) Za to vrijeme će pi****e iz HANFA-e slati dopise upozorenja nekomu tko je kupio/prodao jednu dionicu te će predmijevati kako dotični manipulira tržištem…


a jeba… ođe opet raprodaja
dok se nama poklope bdi, dax, sax, nasdax, crobex ostarit će mo mi

Nema starenja, organizam se za tri godine cijeli kompletno izmjeni, tako da je starenje i vrijeme relativan pojam, imaš nove stanice i opet kao nov. Opet sve ovisi o čovjeku, netko je star sa 20 a netko mlad sa 60. Tako što se tiče dionice tu nema zime jer ona ima svoju vrijednost bez obzira na tvoja razmišljanja o poklapanjima. Ona će dohvatiti i preskočiti znatno svoju vrijednost u određenom trenutku, u to budite sigurni. I još nešto kad me pitaju koliko imam godina ja uvijek odgovaram 20. [smiley]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

ajde ljepo…….još bi i padat trebali koliko vidim po nekim postovima…….ameri več treči dan za redom rastu a mi se ni s mjesta nismo pomakli……..a mi ipak pratimo sjetske indekse, zar ne?….moš mislit……..


Ne bi htio griješit dušu ali krenule su neke glasine o inzvarednoj dividendi. Ja sam je već ubacio u moj budget za crni fond, za neka istraživanja. Ima li netko neka saznanja o tim velikim tajnama koje uvijek procure. [rolleyes] Ostavite se malo ovih svemirskih tema vezanih za sektor tj raspišimo se malo o našim interesima i prizemnim stvarima kao lova na žiru kad je već otvoren tolikom mukom. [smiley]

od kuda ti ovo o dividendi?


od kuda ti ovo o dividendi?

Ja ne bum svoje prijatelje ni izdal ni prodal nikome. Samo toliko. Osim tebe nikog to i ne interesira, tako da ja to i nebi ni isplaćivao dioničarima Atlanske.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Jel bi netko pomogao i stavio neki članak/link/pregled kapacitete brodova u svijetu, cijene brodova, cijene prijevoza, različite robe koje prevoze itd… nekakav pregled globalnog brodarskog sekotra.
hvala.



Ne bi htio griješit dušu ali krenule su neke glasine o inzvarednoj dividendi. Ja sam je već ubacio u moj budget za crni fond, za neka istraživanja. Ima li netko neka saznanja o tim velikim tajnama koje uvijek procure. [rolleyes] Ostavite se malo ovih svemirskih tema vezanih za sektor tj raspišimo se malo o našim interesima i prizemnim stvarima kao lova na žiru kad je već otvoren tolikom mukom. [smiley]

od kuda ti ovo o dividendi?
[/quote]

Možda je to način Uprave da malo podigne cijenu ove dionice, jer je skroz zamrla u odnosu na neke druge bitnije dionice. Pustiš malo glasinu, a ostalo se samo od sebe dogodi. Još ako nekako u to vrijeme i BDI poćne rasti …

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close