ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema kupaca…
http://www.poslovni.hr/vijesti/atlantska-plovidba-stekla-3450-vlastitih-dionica-158533.aspx
isto tako nema teorije da se zadrži na 800+


nema kupaca…
http://www.poslovni.hr/vijesti/atlantska-plovidba-stekla-3450-vlastitih-dionica-158533.aspx
isto tako nema teorije da se zadrži na 800+


mislite da inače ima kupaca

prvo mislim da bdi neće ispod 2200,a čak mislim i 2400,a što se tiče kome će uvaljivat a kome ne,možda je i tebi uvalilo samo ti nije napeto priznat,ja sam ih kupio po 1000 kn,i uopće me ne vata panika,toliko toga ima šta sam skinija da bih mirne duše mogao i prodati ali nisam takav tip,ja mogu čekati i naravno ono najbitnije imam još keša,pa neka padne i na 500kn što se mene tiče,netko je u ovoj krizi zaradio ,netko izgubio 10,20,30,…50% ili više ja sam minimalizirao gubitke,nešto igrom slučaja i pukom srećom,a nešto i ovim komadom nosine šta ga nosam cili život,budi mi pozdravljen…



nema kupaca…
http://www.poslovni.hr/vijesti/atlantska-plovidba-stekla-3450-vlastitih-dionica-158533.aspx
isto tako nema teorije da se zadrži na 800+


mislite da inače ima kupaca
[/quote]
nema ni inače, a još manje sada.

Baltic Exchange Dry Index TM 2486 (DOWN 76)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3108 (DOWN 140)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2825 (DOWN 56)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1941 (DOWN 23)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1078 (UP 4)

ja sam počeo kupovati sad na 800-815 i nastavit ću narednih dana pojačavajući naloge prema nižim cijenama ukoliko se nastavi pad. BDI uvijek polako mlitavi prema dolje i onda eksplodira, trejderi na atpl unatrag tri godine to dobro znaju.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Baltic Exchange Dry Index TM 2562 (DOWN 66)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3248 (DOWN 141)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2881 (DOWN 21)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1964 (DOWN 23)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1074 (DOWN 8)

Ha,ha..vidim rally se nastavlja,al naravno prema dole..kao što sam rekao prije 2 tjedna…
E sad pitanje je di bi to moglo stat..moglo bi to povuć i ispod 2000 …sva sreća što ovih dana niko ne mora jače izać,inače bi bio raspad sistema na ATPL…
A tek dok danas BDI još rokne…moglo bi to i ispod 800…
Ajmo sad pozitivci sa jedinicama…
BTV. smootko vam lijepo posta Bdi i to brže nego što ga mnogi od vas uopće mogu vidjeti a vi ga ocjenite sa 2..ha ,ha znači opet smo uletjeli unutra prerano…
Ajd idem ja postavit prvi nalog na 780
[/quote]

Štovani kolega, vuk dlaku mijenja ali čud nikada, naravno, odnosi se na vas. Mogu podnijeti da se ne slažemo u mnogo čemu i da imate osobni interes drukati u određenim momentima ( gore ili dole ) nebitno, ali me iskreno smeta vaše naslađivanje kada atpl počne padati ne razmišljajući da neki gube na ovim dionicama, najčešće oni najmanje pokvareni.

P.S. momentalno nisam u posjedu dionica atpl, što ne znači da uskoro neču ( nadam se da ste shvatili )


ja sam počeo kupovati sad na 800-815 i nastavit ću narednih dana pojačavajući naloge prema nižim cijenama ukoliko se nastavi pad. BDI uvijek polako mlitavi prema dolje i onda eksplodira, trejderi na atpl unatrag tri godine to dobro znaju.

Evo čovjek vam napiše pametan i iskren post i vi ga nagradite jedinicama…

FFA-s za sutra navješčuju opet priličan pad BDI-a i još se baš na vide naznake promjene trenda,al mislim da bi uskoro mogao lagano i završiti pad prema dolje i da je ova trenutna cijena prilično dobra za ulaz na razdoblje od par tjedana…

A ako se ovako niska likvidnost nastavi vjerojatno ATPL neće pasti ispod 800,bez obzira što će vjerojatno još par dana BDI padati…osim ako neko s većom količinom neće trebati izaći… [smiley]

Ovaj komentar kolege Rankusa sam spremio za neka dolazeća vremena a napisan je u Srpnju 2010 godine. Komentirao je kupovinu dionica ATPL.

Quote
Vrijeme će pokazati kao i uvijek… tko sada čeka, žalit će kasnije 🙂
Unquote

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"




Baltic Exchange Dry Index TM 2562 (DOWN 66)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3248 (DOWN 141)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2881 (DOWN 21)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1964 (DOWN 23)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1074 (DOWN 8)

Ha,ha..vidim rally se nastavlja,al naravno prema dole..kao što sam rekao prije 2 tjedna…
E sad pitanje je di bi to moglo stat..moglo bi to povuć i ispod 2000 …sva sreća što ovih dana niko ne mora jače izać,inače bi bio raspad sistema na ATPL…
A tek dok danas BDI još rokne…moglo bi to i ispod 800…
Ajmo sad pozitivci sa jedinicama…
BTV. smootko vam lijepo posta Bdi i to brže nego što ga mnogi od vas uopće mogu vidjeti a vi ga ocjenite sa 2..ha ,ha znači opet smo uletjeli unutra prerano…
Ajd idem ja postavit prvi nalog na 780
[/quote]

Štovani kolega, vuk dlaku mijenja ali čud nikada, naravno, odnosi se na vas. Mogu podnijeti da se ne slažemo u mnogo čemu i da imate osobni interes drukati u određenim momentima ( gore ili dole ) nebitno, ali me iskreno smeta vaše naslađivanje kada atpl počne padati ne razmišljajući da neki gube na ovim dionicama, najčešće oni najmanje pokvareni.

P.S. momentalno nisam u posjedu dionica atpl, što ne znači da uskoro neču ( nadam se da ste shvatili )
[/quote]
Ma gle kolega žao mi je ako te smeta ovo moje "drukanje"al ovo je slobodni forum i svatko može pisati što god želi ili misli o dionici…a moderatori će to odobrit ili ne…

Istina jest da je lik "boss1"napravljen da bude gotovo isključivo negativac al on nikada ne druka bez dobrih i realnih razloga,a još manje se naslađuje nečijim gubicima…a malo teatralnosti i zahebancije ne škodi…ipak je sve u životu samo jedna igra gdje je daleko bitnije kakvo ćete stanje svijesti ili budnosti dostići u ovom životu,a ne kolko ćete novaca zaraditi…

A ovaj lik će i dalje biti negativac i "druker",al naravno ne bez argumenata,i to baš zbog vas pozitivaca zbog kojih su mnogi naivni i neuki,i baš kao što kažeš najmanje pokvareni,i neki moji dobri prijatelji ,ostali zarobljeni na razinama iznad 1000kn jer su naivno vjerovali u vaša "pozitivna" pisanja o ovoj dionici i raznim nerealnim targetima…umjesto da su barem malo slušali i mene…al to je jednostavno tako…zna se tko zarađuje na burzi…pošten i neuk čovjek većinom ne…jer je jednostavno prenaivan…a burza je čista špekulacija i tu nema milosti za nikog…

Ajd bez zamjere i uspješno trgovanje…

Jel može netko jednostavno objasniti zašto taj BDi index ide dole gore u mahovima, a nikada nije jedan dan dole pa drugi gore…?!

@Techman

stovani kolega bili bi Vam zahvalni za jedan strucni komentar trenutnog stanja nasih brodara.

lijep pozdrav od panonskog mornara!

New Report

Close