ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovih dana dionicu drži samo dividenda koji se reinvestirali u nju, a HPF došli kao naručeni.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Baltic Exchange Dry Index TM 2975 (UP 57)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4024 (UP 123)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3359 (UP 52)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2023 (UP 13)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1071 (UP 4)


Baltic Exchange Dry Index TM 2975 (UP 57)
Baltic Exchange Capesize Index TM 4024 (UP 123)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3359 (UP 52)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2023 (UP 13)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1071 (UP 4)

Dato BDI Capesize Panamax Handysize Supramax
08/09 2.975 40.904 27.028 15.775 21.151
07/09 2.918 39.503 26.604 15.726 21.015
06/09 2.881 39.026 25.922 15.708 20.898


Ovih dana dionicu drži samo dividenda koji se reinvestirali u nju, a HPF došli kao naručeni.

ti si malo partio [embarass]



boss
evo danas primjer da cijena ne mora u bezdan zbog prodaje HFP-a …protrgovano 1.200.000 kn a cijena ista…toliko o teorijama potopa …
ova dionica je već dovoljno nisko i zato redovito ponavljam kako je odlična prilika za one koji žele zaraditi a nisu nestrpljivi …

Evo kupio i ja nešto malo više ujutro po 830,pa da vidimo hoćemo li u ovom krugu preći barem 860…
Pa nisam ja davao nikakve teorije o potopu…samo ne razumijem ove male koji će možda danas , sutra lupati sumanuto po asku i dizat je,a veliki će im fino prodavati ono kupljeno po 830…i tako opet u krug …dok se ne poboljša likvidnost na ovom jadu od burze…valjda će i to vrijeme jednom doći…
[/quote]

Da nije stupidno, bilo bi komično…

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

boss
ulovio si znači nekih 15-20 kn razlike u cijeni i kad odbiješ provizije što ti je ostalo…nije baš neki posao, samo stres hoće li i po koliko…

@ Loris

okani se ti ATPL, ne valja ništa, slabo posluje slabi rezultati, totalno je u banani, brodovi koma, ovi novi koji dolaze neće zaraditi ni za gorivo,, ne isplati se trošiti vrijeme ovdje na forumu i gubiti živce u ATPL,, stavi ti lovu u banku i zadovolji se sa kamatom,, pusti nas da se zajebemo u njoj za 2-3 godine [proud]


boss
ulovio si znači nekih 15-20 kn razlike u cijeni i kad odbiješ provizije što ti je ostalo…nije baš neki posao, samo stres hoće li i po koliko…


Ma koji stres… za mene je ovo samo čista zahebancija…ne trejdam s više od 100,000 kn,tak da nit mogu nešto posebno izgubit, a ni dobit,mada u zadnje vrijeme dobivam u svakom krugu po par posto…nije nešto al već se fina dobit nakupila…
A neke veće novce ova dionica od mene neće vidjet bar dok se ne poslože neke stvari…
Ima trenutno, po meni, barem 10 boljih dionica od ove…samo je pitanje kad će krenut…
Jer kod ove likvidnosti fond maheri prilično lako kontroliraju crobex i akumuliraju jeftine dionice…al mislim da to još neće dugo…

Ajmo, kaj se čeka,lupite to po asku..još malo pa nestalo po 850…

Tko je maloprije gledao CNBC, sve mu je jasno kamo idu brodari.

CEO Overseasa (http://data.cnbc.com/quotes/OSG) vrlo optimističan za budućnost.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

@boss1
ti da trjedaš sa 100000 ne bi drhturio ovdje na forumu, a daj nam napiši od ovih 10 boljih koje spominješ bar 3 i zašto su bolje ?

unaprijed hvala



@boss1

ti da trjedaš sa 100000 ne bi drhturio ovdje na forumu, a daj nam napiši od ovih 10 boljih koje spominješ bar 3 i zašto su bolje ?

unaprijed hvala


Ma ne znam ko tu drhturi,al ja sigurno ne ,..sorry imam ovih dana malo više vremena pa se malo zahebavam na ovoj temi…pa malo druka i zahebancije ne škodi… kaj ste svi tak osjetljivi…bude vam to došlo na 1000…ha,ha…
Evo od petka ste slobodni od mene…odoh na jedrenje 10 dana…ma kaj ima ljepše od lijepog plavog jadrana…a dionice ko hebe…keš je zakon…

Evo za usporedbu:
Prošli tjedan sam ušao na long :
+ HT 1921 kom ,prosjek ulaza 257,43 kn ( jedina dionica u koju se trenutno usudim ući s većim novcem )
+ ATPL 75 kom, prosjek ulaza 816,72 kn
Prodavat ih mislim na proljeće…baš me zanima na kojoj ću više zaradit…ili izgubit…
Na proljeće javljam…

A onih deset boljih i zašto su bolje napišem dok se vratim s jedrenja…dosta za ovaj tjedan…

Na zalost pred kraj trgovanja HFP zakočio cijenu na 840
Tko je htio prodat morao je ispod toga [embarass]
Ali nece ni to trajati vjecno,
Uz rastuci BDI i nove brodove – perspektiva je obecavajuca !!

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI

New Report

Close