ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne dolazi u obzir da potpišem iako ne treba ići javnom bilježniku. [angry]
Ne vjerujem mu ni riječi što tamo piše, nema on mene što zastupati jer upravi vjerujem više nego njemu. On će kakti zastupati nas da nam isplate dividendu. Kak ne. Gdje je prije bio dok nije bila ovolika dobit, nije me kontaktirao da me zastupa. Nema ovo veze sa zastupanjem zbog dividende nego boga pitaj što žele iskamčiti s većim brojem glasova na skupštini. Psi se uvijek jave kad zamiriše lova. [angry]
Bitno je da je napomenuo da su vlasnici Atlantske 4000 fizičkih osoba.

A zanimljivo je da istodobno Jerković kupuje 2,5 tis. dionica.

Oprostite na tonu ali ljut sam. [angry]

napomenuo sam vam jer znam sto je bilo sa badelom i perkovicem koji je neuki narod privukao na svoju stranu.Bio je obicni neki mali direktor,pogledajte sad kolko ima u top 10 a radnici na minimalcu i neki dobili otkaze,firma koma….

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


imam jedan primjer od kolege i njegovih roditelja:

da skratim – dobio je ponudu da proda paket dionica koje je dobio od države kao pomoć, i tako još mnogo njih i oni prodali pakete…
poslije dionice Dom holdinga skočile da ti pamet stane…
njegovi roditelji nisu prodali niti na njegov nagovor.

zvone101 ne kaže se bez veze “slušaj roditelje”. Ljudi su ipak neke stvari kroz povijest naučili.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Mislim da se sprema iznanađenje za nas dioničare. Nikša je ful iskoordiniran sa upravom, jedino ako CO ne muti nešto. Ako slijedeći tjedan BDI nastavi sa pozitivom, čak i na kilavom tržištu bit će pomaka…dali je netko radio TA?

pa ne treba kolega evo ovdje ima TA

dečki je li netko od vas kontaktirao sa tim pozivateljem za punomoć? ima li još kakvih interesa osim dividende i je li dividenda bitnija od npr. novog aviona.

Ta punomoć nije toliko upitna koliko cinjenica da ne traze ovjeru kod biljeznika, jer potpisao ja ili ne ako mu punomoc treba za ovu skupstinu moze je vrlo lako falsificirati. Ko ce i kako dokazati falsifikate??? I u kojem vremenskom periodu??? Govorim iz vlastitog slucaja imam dionice ATPL koje glase na vise clanova moje obitelji i samim time mogu potpisati za sve pa iz toga zakljucujem da i neko moze vrlo lako parafirati nekoliko punomoci bez problema. Uopce ne vidim kako bi netko mogao utvrditi autenticnost te punomoci????

što se tiče ovih punomoći, pošiljaoc je trebao precizno navesti svoje, tj. zajedničke interese, ovako ne šaljem.

Rich Dad, hvala! Zvuci vise no logicno….

http://www.optimashipbrokers.com/optima/SiteResources/data/MediaArchive/files/downloads/2007/WEEK%2048%202007.pdf

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

For order može značit da si pun tereta ali se ne zna kupac; zna se kupac ali nije odredio točno iskrcajnu luku;
nemaš tereta pa ga kompanija traži, a brod ide u smjeru gdje misle da će najlakše nać teret.

u vezi s tim ovjeravanjem – znamo da ni kad odvjetniku potpisujete punomoć ne traži se ovjera. dakle u tome ja ne vidim nešto sumnjivo. kad bi mu dali punomoć da raspolaže vašim dionicama, recimo prodaje ih, onda bi sigurno trebala biti ovjerena.


u vezi s tim ovjeravanjem – znamo da ni kad odvjetniku potpisujete punomoć ne traži se ovjera. dakle u tome ja ne vidim nešto sumnjivo. kad bi mu dali punomoć da raspolaže vašim dionicama, recimo prodaje ih, onda bi sigurno trebala biti ovjerena.

Da ali odvjetnici su polozili pravosudni ispit koji je puno zahtjevniji od javnobiljznickog tako da oni mogu jamciti svojim pecatom o vjerodostojnosti nekog dokumenta. Barem ja tako mislim mozda sam u krivu [undecid]

New Report

Close