ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 08:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.hellenicshippingnews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=119169&Itemid=93

Baltic Exchange Dry Index TM 2881 (UP 5)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3857 (DOWN 80)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3222 (UP 101)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1999 (UP 7)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1066 (No change)


Baltic Exchange Dry Index TM 2881 (UP 5)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3857 (DOWN 80)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3222 (UP 101)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1999 (UP 7)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1066 (No change)

Kao što rekoh prije ovaj tjedan BDI okreće prema DOWN, a zna se šta to znači za brodare…
Zapravo kad malo bolje pogledam FFA za slijedeća dva tjedna najavljuju priličan raspad sistema…naročito kod panamaxa..
Tako da mislim da se još ne treba naivno zaletavati i skidati s aska kao ujutro…mogli bi neki opet požaliti…
Btw. hvala kupcima danas ujutro…nek vam je sa srećom…pokupili svu moju sirotinju…
A ja opet čekam s prvim kup. nalozima na 810,800,790…730…možda i ne dočekam..sve je to samo igra…duh je bitan…

Ja ne vidim na FFA da je kao što boss kaže "priličan rspad sistema", samo čitam najave da bi do kraja godine BDI trebao biti viši nego je trenutno sada. Vrijeme će pokazati …

...

Panamax + 3,3 % .

22.922 USD .


Ja ne vidim na FFA da je kao što boss kaže "priličan rspad sistema", samo čitam najave da bi do kraja godine BDI trebao biti viši nego je trenutno sada. Vrijeme će pokazati …

Kolega neznam ja di ti gledaš FFA-s,al tamo di ja gledam je najavljen priličan pad vozarina u slijedeća dva tjedna za capeove i panamaxe…al dobro to je samo FFA ili ti ga predviđanje koje na mora biti točno…uglavnom vidjet ćemo brzo tko je u pravu…

U sljedeća dva tjedna da, ali formulacija raspad sistema mi jednostavno ne štima …

...

Ma sve 5 , uglavnom ja svoj trejderski dio danas ujutro prodao ,a dal ću je opet dočekat niže vidjet ćemo…treba tu i malo sreće..

Ispravak ,

Panamax 25.922 USD .

boss1=split
po druku identičan lik a ne ide mu atlanska dole pa ne ide [proud]

mi smo ipak zemlja slučaj

is123456 Apsolutno se slažem sa vama kolega. Ja sam pratio vaše postove i mogao bih se složiti kako se radi o istoj osobi.


Ispravak ,

Panamax 25.922 USD .

Prosječna cijena iznamljivanja brodava za Panamaxe raste svakim danom.
Danas je prema do sad objavljenim podacima nešto malo manje od 30 000.
To se stigne do kraja dana spustiti nešto niže, ali i danas se očekuje nešto veći uzlet Panamax indeksa…

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???

New Report

Close