ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 12:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,38
1.136
23
48,20
49,50
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja dobio na žiro..ZABA [cool]




ovo je moje vidjenje situacije,moguci su jos neki counti,ali se meni ovaj cini naj izglednijim

Neznam prijatelju zašto su ti udijelili ocijenu JEDAN, ja sam je povećao ali samo zato što se slažem s tvojim viđenjima pada ATPL na određeni target (cca).
Mnogi ne vjeruju i tvrde da je to nemoguće obzirom na rast BDI-a, panamaxa i sl. Ovo je HR tržište i vjerujte mi može sve. Lijepo sam Vam govorio da se ide van, dobro ja sam izašao prerano na 845 ali i to je za mene dobro jer znam da ću ATPL kupiti mnogo, mnogo niže. I da netko je spomenu dividenda sutra, je to je istina, upravo sam razgovarao s ATPL, odsjek dionice, dividenda ide sutra.
Svima lijepi i srdačan pozdrav !! [bye]
[/quote]
Mrgo , a sta je s janjetom jebemu?? Odnijelo????
[/quote]

Ostavio vuk Crvenkapicu i baku i pojeo janje .. majku mu. Ali prijatelju kuća još nije pod krovom pa bi mi kad bude trebalo janje. Plaćam ga a i pozvan si na gozbu bez obzira koliko ATPL bila.
Lijepi pozdravi iz vruće Slavonije !!
P.S. Koliko je Šuki poreza uzeo na dividendu, odnosno koliko posto za određeni iznos. Nešto me je ujelo jer nije kako treba. LP

I very much love INGRA !!

Ma nije greda Mrgo, sve ok…
i meni cini se fali koja stotica kuna, jel Suki omastio brke??

No pain no Game


je si li poslao atlanskoj žirac? Ako nisi onda znaš i razlog.

nije potreba kolega .


Ma nije greda Mrgo, sve ok…
i meni cini se fali koja stotica kuna, jel Suki omastio brke??

Bogme moj prijatelju je. Sad je kasno, ali morgen free ja ću da zovem i ATPL i neznam koga, ali ovo je legalna pljačka državnog aparata, barem gledajući kod mene. Bilo bi lijepo da i ostali provjere svoje udjele na dan 30.06 x 20 kn pa minus šukijev porez. Neznam njihovu matematiku ali znam da je 2 i 2 uvijek bilo 4, osim možda u Jacinom i Šukijevom kalkulatoru (3).

I very much love INGRA !!

Dividenda je stigla. Oko 4 tisuće manje nego je trebala biti . Ne znam o čemu se radi. Porez nije
tako velik. Da li netko zna?

KARTICA ŽIRO -RAČUNA KONAČNO ĆE BITI PRVI PUT U FUNKCIJI! Eto, napokon- to sa novom karticom mi je super, bolji pregled prihoda, ljepši osjećaj zarade, – ali , i bolji uvid u eventualne
buduće apetite države.
Ipak, mi smo premalo tržište kapitala, da bi država tu kosila travu , koje još -zapravo ni nema.
Zato, nek se račun samo PUUUUNI!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Meni stigla na rba, sve ok u lipu.

Na PBZ investor mi nije nista stiglo s time da nisam ukidao onaj njihov skrbnicki racun a nisam slao niti podatke o ZIRU kad je to sve u PBZu. Mislim cak da je PBZ napisao u obavijesti da ne treba slati podatke za ziro u tom slucaju. Zna li netko jesam li ipak trebao nesto slati i ima li jos vremena za to ili je dividenda pusiona? Thx.

Samo da dopunim. Koverta sa žiro-podacima poslana običnom poštom je bila o.k. / nisam je ponovila
preporučeno, u inat./Ja ću sa brokerom u ponedljeljak provjeriti matematiku i zbroj dionica na
30.06.2010. jer mi je dio bio na slobodnoj poziciji, a dio u portfelju. Samo molim Vas, ponovite obračun onog poreza 3 i 6 % ..kako ide?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

samo 4% iznad 6000 kuna.


Na PBZ investor mi nije nista stiglo s time da nisam ukidao onaj njihov skrbnicki racun a nisam slao niti podatke o ZIRU kad je to sve u PBZu. Mislim cak da je PBZ napisao u obavijesti da ne treba slati podatke za ziro u tom slucaju. Zna li netko jesam li ipak trebao nesto slati i ima li jos vremena za to ili je dividenda pusiona? Thx.

moraš im poslati broj žiro računa na mail : custody@pbz.hr

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/brodarsko-trziste-kineske-brige-spustile-bdi-index-1%2c6%25,89999.html

New Report

Close