ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,55
15.246
314
48,30
48,80
-0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Molio bih nekoga od nasih strucnjaka kaze sto bi znacilo F/O (FO?)?

Ja nisam stručnjak ali ovo je stvarno lagano.
Fuck off
[tongue]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


sakai: ” Molio bih nekoga od nasih strucnjaka kaze sto bi znacilo F/O (FO?)? ” Ja nisam stručnjak ali ovo je stvarno lagano. Fuck off [tongue]

ha-ha-ha. dobra[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Evo konteksta, pretpostavljam da je Irland tipfeler (ili je netko postao tko zna samo njemacki) , pa mi je malo cudno to glavinjanje (rekao bi drivo) od Irske do Amerike i nazad…vremenska distanca (16 dana) potpuno odgovara…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

http://www.forbes.com/2007/11/30/drybulk-shipping-euroseas-market-equity-cx_ra_1130markets34.html?partner=yahootix

Uglavnom, kako se budu zakljucivali ugovori za vecu cijenu zeljezne rudace, tako ce se i proporcionalno vozarine povecavati jer ce biti veci omjer cijene rudace i vozarine i samim time jeftiniji prijevoz za unajmitelje brodova. [thumbsup]

Poštovani kolege, dioničari ATPL-a,

što smo dakle odlučili s onim pisamcima? Vjerujem da nam je ovdje na forumu interes manje više isti. Potpisujemo/šaljemo ili ignoriramo?

pozdrav

I'LL BE BACK

Hm, dobro pitanje.
Potpisujem i šaljem, ali da bi bilo važeče mislim da treba ovjerit kod javnog bilježnika?[shocked]

pa jeste vi normalni nesto potpisivati i slati a neznate zbog cega,radi cega,kakva je korist…nego onak na sljepo.Ajmeeee ajd ja cu vam poslat kuverte i markice pa ovjerite kod javnog biljeznika a ja cu odluciti za sto ce mi trebati[thumbsup].Nikom ali bas nikom se ne smije vjerovati u ovom svijetu poslova

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

tako je. ja zato neću potpisati jer mislim da ništa s tim ne dobivam.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Pa valjda znam čitat, i nije mi prvi put da potpisujem neku punomoć.
A htio sam reči da ako treba ovjerit kod javnog bilježnika neka zaborave na mene.[cool]

Odma ujutro potpisujen i šaljen, nek se ljudi bore. Jerbo to je nami naša borba dala. E.


pa jeste vi normalni nesto potpisivati i slati a neznate zbog cega,radi cega,kakva je korist…nego onak na sljepo.Ajmeeee ajd ja cu vam poslat kuverte i markice pa ovjerite kod javnog biljeznika a ja cu odluciti za sto ce mi trebati[thumbsup].Nikom ali bas nikom se ne smije vjerovati u ovom svijetu poslova

niti ja ne vjerujem i nisam ni približno siguran šta leži iza toga …

imam jedan primjer od kolege i njegovih roditelja:

da skratim – dobio je ponudu da proda paket dionica koje je dobio od države kao pomoć, i tako još mnogo njih i oni prodali pakete…
poslije dionice Dom holdinga skočile da ti pamet stane…
njegovi roditelji nisu prodali niti na njegov nagovor.

New Report

Close