ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 16:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,38
1.136
23
48,20
49,50
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vidim na gledalici da je netko upravo kupio 20 komada ATPL na 812,99-813 kn pa molim da nam taj objasni zbog čega? HFP rasprodaje ATPL na burzi, a cijena sve više pada. BDI je okrenuo jučer u minus, a izgledno je da će i danas.
koja je logika skidanja dionica s aska iznad 800 kn?
hvala na iskrenom odgovoru

Zasto nebi kupio,moze i po 850kupiti ako zeli,mozda zli sad uc u ATPL i drzati na duze staze, a mozda pokusava dic cjenu…nebi se slozio da cjena pada i pada, vec se par ana vrt izmedu 802 i 850, ovo sto epkoa dionc prod p 805 to netko pokusava rusiti cjenu ali mu (za sad) bsi ne uspjeva….

Koliko sam gledao po gledalici HFP rasprdaj dionce po cca 835kn bar mi s tako cini po nalozima, ne znaci da svai dan rasprodaju dionce ako su prosla 3 dana prodavali.

...

Koji glupi komentari, BDI pada itd…Pa jel pratite zbivanja u svitu…Očekuje se velika potražnja za Panamaxima i oporavak brodara. Ovo što ATPL pada to je stvar psihe i HFP…Ako ATPL ne valja a tko to valja…


ovo je moje vidjenje situacije,moguci su jos neki counti,ali se meni ovaj cini naj izglednijim

Neznam prijatelju zašto su ti udijelili ocijenu JEDAN, ja sam je povećao ali samo zato što se slažem s tvojim viđenjima pada ATPL na određeni target (cca).
Mnogi ne vjeruju i tvrde da je to nemoguće obzirom na rast BDI-a, panamaxa i sl. Ovo je HR tržište i vjerujte mi može sve. Lijepo sam Vam govorio da se ide van, dobro ja sam izašao prerano na 845 ali i to je za mene dobro jer znam da ću ATPL kupiti mnogo, mnogo niže. I da netko je spomenu dividenda sutra, je to je istina, upravo sam razgovarao s ATPL, odsjek dionice, dividenda ide sutra.
Svima lijepi i srdačan pozdrav !! [bye]

I very much love INGRA !!

ja tek jučer poslao, nije mi se dalo ranije 🙂

Da, pratimo zbivanja u svijetu i neznam zasto je sad problem BDI, HFP, ATPL, HR, CKSKH itd…

U zadnjih dana je DryShips npr pao za cca 14%

Vaš link

Outlook je trenutno nikakav i to je to.


Koji glupi komentari, BDI pada itd…Pa jel pratite zbivanja u svitu…Očekuje se velika potražnja za Panamaxima i oporavak brodara. Ovo što ATPL pada to je stvar psihe i HFP…Ako ATPL ne valja a tko to valja…

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Baltic Exchange Dry Index TM 2703 (DOWN 70)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3362 (DOWN 141)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3025 (DOWN 62)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2118 (DOWN 24)
Baltic Exchange Handysize Index TM 1081 (DOWN 3)

Čini mi se da BDI u zadnje vrijeme vrlo ovisi o medijskim napucavanjima Bloomberga i CNBC-a o dvostrukom dnu, housingu?, i svakim drugim prepunpanim špekulacijama o padu svjetske ekonomije i to u zakašnjenju od 48 sati. Ne radi su tu ni o kakvim ciklusima, samo muljaža.

Outlook je trenutno nikakav i to je to.

E, da je trenutno samo to.

dragi moj Mrgude neka oni daju te jedinice ali nebi bilo lose da i oni stave slikicu sa svojim vidjenjem.da ovo nebi bio druk da jeftino kupim atpl drzim zadnje 2 godine i nisam ih nikad prodao.
prijatelju stizemu nedjelju 5.9 kuci ako nemas sta radit ja sam u osijeku na aerodromo oko 15:20 ako mozes dodji placam gorivo.pozdrav

http://aqua-art.org/news.php



ovo je moje vidjenje situacije,moguci su jos neki counti,ali se meni ovaj cini naj izglednijim

Neznam prijatelju zašto su ti udijelili ocijenu JEDAN, ja sam je povećao ali samo zato što se slažem s tvojim viđenjima pada ATPL na određeni target (cca).
Mnogi ne vjeruju i tvrde da je to nemoguće obzirom na rast BDI-a, panamaxa i sl. Ovo je HR tržište i vjerujte mi može sve. Lijepo sam Vam govorio da se ide van, dobro ja sam izašao prerano na 845 ali i to je za mene dobro jer znam da ću ATPL kupiti mnogo, mnogo niže. I da netko je spomenu dividenda sutra, je to je istina, upravo sam razgovarao s ATPL, odsjek dionice, dividenda ide sutra.
Svima lijepi i srdačan pozdrav !! [bye]
[/quote]
Mrgo , a sta je s janjetom jebemu?? Odnijelo????

No pain no Game



Kormilaru, znači ….kompenzirao si Hilton sa dividendom…..? Poslao prijedlog kompenzacije i to je to…

Dobro je još dok kompenzacije prolaze. Uskoro bi i to mogla postati utopija.
[/quote]
Pa uskoru ću upravi ponuditi sve svoje dionice za jedan brod npr. Mokošicu, eto to bi mi bilo dosta. Vuk sit i ovce na broju. Dakle u planu mi je osnivanje d.d., izać na burzu, pa da se otvori još jedan topic o brodarima npr. Jadrina plovidba. I onda bi stavio noge na stol, brojao lovu i smješkao se komentarima na poslovnom.hr. [wink]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close