ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 18:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,38
1.136
23
48,20
49,50
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Niska cijena je 700 kn.


Ja još uvijek ne razumijem zašto dionica pada?! BDI raste,Šuker je rekao da neće prodavat,pa ko to onda ruši i koja budala prodaje po niskim cijenama.Ja tu niš ne kužim pa molim da mi neko to razjasni ako zna

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Da citiram sebe, zamislite kakav bi stampedo nastadao da se BDI zacrveni na dan-dva….


Svaka cast BDI-u, ali puno bitniji je ekonomski outlook nego trenutna cijena vozarina. A ekonomski outlok je trenutno upitan, stoga nevidim daljnji rast dok se oblak sumnji ne razcisti.

Ako se sjecate BDI je isao prema 4000 i presao ga, a cijena dionice je padala. Zamislite kakav bi stampedo nastao kad bi se BDi zacrvenio dan-dva?

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


Atlanska je zlata vrijedna , jer donosi najviše deviza u Hrvatsku svake godine.


Pad ide prije rasta .


Šuker neda rušenje , i prodaju u downtrendu .

A da se malo odmoriš?
Možda treba zvati Mrguda u pomoć?


Ja još uvijek ne razumijem zašto dionica pada?! BDI raste,Šuker je rekao da neće prodavat,pa ko to onda ruši i koja budala prodaje po niskim cijenama.Ja tu niš ne kužim pa molim da mi neko to razjasni ako zna

Ma bez razloga, kao i 2008-e kad je pala sa 3000.. isto je na forumu bilo ovakvih čudenja.. kasnije se shvati, a onda se čudiš zašto cijena raste. To se zove ‘retail investor’, a ovo ‘koja budala prodaje’ se zove ‘smart money’.

Baltic Dry -3,1%
Capesize -8,0%
Handysize +0,3%
Supramax +0,7%
Panamax -1,3%


Kormilaru, znači ….kompenzirao si Hilton sa dividendom…..? Poslao prijedlog kompenzacije i to je to…

Dobro je još dok kompenzacije prolaze. Uskoro bi i to mogla postati utopija.


Baltic Dry -3,1%
Capesize -8,0%
Handysize +0,3%
Supramax +0,7%
Panamax -1,3%

Zar je moguće da vi u HFP-u ne možete nači nikog većeg ( INO) da mu uvaliti te dionice nego nama malim dioničarima uvaljujete malo pomalo ?
Pa već nam je vlada odredila poreze svih mogućih naziva i kratica još treba da i HPF nam uvaljuje svoj ne mali portfelj ATPL-a.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Baltic Dry -3,1%
Capesize -8,0%
Handysize +0,3%
Supramax +0,7%
Panamax -1,3%

Zar je moguće da vi u HFP-u ne možete nači nikog većeg ( INO) da mu uvaliti te dionice nego nama malim dioničarima uvaljujete malo pomalo ?
Pa već nam je vlada odredila poreze svih mogućih naziva i kratica još treba da i HPF nam uvaljuje svoj ne mali portfelj ATPL-a.
[/quote]

Jučer je ministar financija izjavio da je suludo prodavati dionice koje su na dnu i u negativnom trendu općenito .




Baltic Dry -3,1%
Capesize -8,0%
Handysize +0,3%
Supramax +0,7%
Panamax -1,3%

Zar je moguće da vi u HFP-u ne možete nači nikog većeg ( INO) da mu uvaliti te dionice nego nama malim dioničarima uvaljujete malo pomalo ?
Pa već nam je vlada odredila poreze svih mogućih naziva i kratica još treba da i HPF nam uvaljuje svoj ne mali portfelj ATPL-a.
[/quote]

Jučer je ministar financija izjavio da je suludo prodavati dionice koje su na dnu i u negativnom trendu općenito .
[/quote]

Slažem se sa Šukerom, ali nije rekao istinu do kraja već samo pola.
Prvo – gdje je dno ?
Drugo – nitko mu ni po ovim cijenama ne želi kupiti dionice.

Na njegovom mjestu ni ja ih tako nebi prodavao .

Ono što bi ministru sada bilo dobro, a obzirom da dionice još uvijek drže kakvu takvu cijenu, trebalo bi državnu dug svim poreznim obveznicima kompenzirati za dionice i sveopće zadovoljstvo je tu.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ovo je moje vidjenje situacije,moguci su jos neki counti,ali se meni ovaj cini naj izglednijim

http://aqua-art.org/news.php

Sutra bi trebala početi isplata dividende.


Jučer je ministar financija izjavio da je suludo prodavati dionice koje su na dnu i u negativnom trendu općenito .

nije stvar u tome da je to suludo niti da je ovo dno nego nitko neće kupovati dionice po ovim visokim cijenama koje je on želio dobiti….nek da po -50% pa će sve prodati [thumbsup]

New Report

Close