ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 22:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,38
1.136
23
48,20
49,50
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@kormilar

koga da nazovem i meilam da bi doznao jesu li dobili moj žiro ?
Hvala !!

Malo sam se našalio, kad već nikog ta crkavica od dividende ne interesira. A najbolje da ne zoveš jer to samo usporava isplatu dividende, svi zivkaju tako da ljudi ne mogu uopće raditi svoj posao već samo odgovaraju na pitanja da li su primili broj žiro računa. Svi koji su poslali br. ž. r. mogu mirno spavati, jer su njihovi brojevi zaprimljeni. [yawn]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Kormilar, ne igraj se životom (jedini ti je) [proud]

du du du .. nema nam pomoći

http://www.hellenicshippingnews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=117023&Itemid=79


Kormilar, ne igraj se životom (jedini ti je) [proud]

Medo a nisi vidio da je dionica nakon mog posta o zaprimljenoj dividendi lansirana u zeleno, to se tak dela. Meni i par posto dosta. [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Žiro ?

du du du .. nema nam pomoći

HFP do kraja tjedna prodaje 62 dionice – moraju kupiti olovke, papir, gumice i ostali uredski materijal.

Ukoliko im se isprazne i toneri, morati ce staviti svih 100 dionica na prodaju.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Baltic Dry +0,7%
Capesize +0,8%
Handysize +0,7%
Supramax +1,2%
Panamax +0,2%

Baltic Dry +0,7%
Capesize +0,8%
Handysize +0,7%
Supramax +1,2%
Panamax +0,2%

Bilo bi najbolje za sve nas da se sama AP uključi u kupovinu ovih 10% preko trezora…ionako će trebati dionica za nagradu upravi kad se malo poprave rezultati, osim toga narednih godina bi mogli opet dividendu dobiti u dionicama što uopće nije loše

Kormilaru, znači ….kompenzirao si Hilton sa dividendom…..? Poslao prijedlog kompenzacije i to je to…

Čuj, preuzimaju oni i ostale dugove za dividendu….? Da im se pošalje neki račun na plaćanje
sa prijedlogom kompenzacije…neka roba, porezi…struju da preuzmu plaćanja ili slično…?

Imaju u aranžmanu daleka putovanja , avanturistički sa kontejnerima da te usput dok iskrcavaju
i ukrcavaju terete, odvedu obiteljski sa vodičem u razgledavanje poznatih destinacija…?

Ili, npr. da se dogovore sa ACI-em u Dubrovniku, za plaćanje veza ili Loydom za osiguranje….

Meni se neda plaćati tako skupo- onaj prosječno opremljen hotel sa prosječnom uslugom u Dubrovniku.
Ali, da ljudima treba pomoći…..fakat treba…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@ miami
Imperial Rab d.d. svojim dioničarima nudi i odobrava popust na smještaj od 25% u špici sezone u svim svojim objektima, bez obzira na aranžman ili broj dana boravka. Mislio sam da je to "pro forma" ponuda, ali sam se uvjerio da takav popust u špici sezone Imperial d.d. nema niti u last minute ponudi (najveći popust kojeg sam vidio je 15% u last minute ili popust za boravke tipa platiš 6 dobiješ 7 dana).

Da meni ATPL ponudi zamjenu isplate dividende za boravak u Hiltonu uz popust od 25% u srcu sezone, vjerujem da bi razmislio o toj ponudi.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

http://shipping.capitallink.com/baltic_exchange/historical_data.html?ticker=BDI

New Report

Close