ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 04:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,38
1.136
23
48,20
49,50
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Osim željezne rudače , sada idu novi ugovori za žito.

Brodarsko tržište: BDI Index na najvišoj razini u dva mjeseca

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/brodarsko-trziste-bdi-index-na-najvisoj-razini-u-dva-mjeseca,89288.html


Brodarsko tržište: BDI Index na najvišoj razini u dva mjeseca

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/brodarsko-trziste-bdi-index-na-najvisoj-razini-u-dva-mjeseca,89288.html

i kad se sve zbroji i oduzme, nek mi neko objasni zasto nismo opet/vec na 1000 [undecid]

….i tome treba dodati dobar/bolji polugodisnji izvjestaj

pa se pitam,
jesmo li mi svi doista bedasti sto imamo novce u zse? fakat treba sve prodat i otici na drugo trziste ….
otici negdje gdje ima prometa i gdje "hanfa" radi svoj posao (a ne da ju se samo kroz svaku transakciju masno placa)

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

vjerojatno i sam znaš, no da kažem još ponekome:
tržište dionica je umrlo. jednostavno, više dionice nisu in. svatko tko ima paru, pobjegao je sa tk ili eventualno uložio u novčani fond ili u banku stavio na 5%/god. ovdje su sitnozubi ostali. uz ovakvu likvidnost (10 milja/dan) i rasprodaju 10%tnog vlasnika, ova dionica duuuugo neće doći na svoje. ne samo ova, nego i ostale. čemu držat paru u dionici koja se ruši (HFP) u ovakvoj zemlji gdje je besparica i gdje, na koncu konca, nemaš kome ni prodat. da zarađuje puste pare, dijeli dividendu koja je barem 3-4% uloga, ok, našlo bi se para, ali nije baš tako.
pametnije je otić na nasdaq. ovdje više nema formula.

onaj tko god kupi dionicu sada, taj je dugoročni, osim ako se ne zadovoljava kao moj kompić iz dva retka ispod.
košarski sajam.
veli meni kompić nedavno – eheheeee, pedeset kuna – pedeset kuna. naime, toliko on zgrabi svaka dva dana.
no comment.

strpljen spašen

– HFP ima 145.488 kom.
– Zar će prodaja ići samo tako, preko burze ili…

du du du .. nema nam pomoći

HRT 12 00 – Spominju se HT , CROOS , PODR .


– HFP ima 145.488 kom.
– Zar će prodaja ići samo tako, preko burze ili…

ja sam sad zbunjen što napravit
ako prodaju van burze onda možda ode i po ovim cjenama
ako ide prodaja preko burze onda će cjena ići dolje, tko zna dokle
ovisi tko će to kupiti i kakva će biti reakcija burze na te kupnje.
uglavnom sve je sada nelikvidno nitko se ne usudi dati živi keš za dionice kad ne znaš što će država napravit sa svojim dionicama a najavili su rasprodaju [embarass]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Danas nije spomenuta ATPL . Čuva se za crne dane . BDI prognoze u 3Q će rasti .


Danas nije spomenuta ATPL . Čuva se za crne dane . BDI prognoze u 3Q će rasti .

to je još gore, bolje da HFP proda sve u komadu, nego da ovako iskrcava 2-3 mjeseca na burzi a cjena sve više tone [embarass]
a kad je to tako, onda ni BDI ne igra neku ulogu u svemu…taman kad se hfp iskipa do kraja, okrenit će i BDI u crveno [angry]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Zašto misliš da će se prodavati ATPL , a nije spomenuta u vijestima ?


Zašto misliš da će se prodavati ATPL , a nije spomenuta u vijestima ?

pa jel je ne prodaje HFP na burzi? svako malo u SKDD vidi se da smanjuju svoj udio, znači da je prodaju na burzi manjim nalozima
ne znam zašto ne bi prodavali ATPL ako će je moći nekome utopiti, pitanje je samo ima li interesa na ovoj cjeni ili niže
ne zaboravi da je proračun u kaosu, fali im 10-13 milijardi kuna,a ne mogu sve pokriti novim kreditima
bit će jasnije ubrzo,ide predstavljanje rebalansa uskoro u javnost

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

New Report

Close