ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima li tko love da izvuče dionicu iz ralja ajkula ……?

A zašto očekuješ da netko riješava tvoj problem?Svijet(a TK pogotovo)tako ne funkcionira,a kolega Smart je stranicu prije fino opisao trenutno stanje s ovom dionicom……..


evo u splitu sam do kraja 8 stavit će mo po 500e u kuverat pa ako padne tvoji su a ako ne moji
javi se pa da me ljetovanje dođe đžabe [wink]

Kolega, ja za 500 eura nikad nisam uspio ljetovati. Očito ste na konzervama i radničkim menzama uz more, i lako vjerovatno stacionirani 9km od mora,al osjetite njegov miris jer imate dobro i istančano osjetilo njuha. Sa 500 eura Vi ste ljetovali? Pa dajete li Vi djeci jesti? Ili ipak Vaše ljetovanje traje 2 dana?

26.11.2010 - Dan D



evo u splitu sam do kraja 8 stavit će mo po 500e u kuverat pa ako padne tvoji su a ako ne moji
javi se pa da me ljetovanje dođe đžabe [wink]

Kolega, ja za 500 eura nikad nisam uspio ljetovati. Očito ste na konzervama i radničkim menzama uz more, i lako vjerovatno stacionirani 9km od mora,al osjetite njegov miris jer imate dobro i istančano osjetilo njuha. Sa 500 eura Vi ste ljetovali? Pa dajete li Vi djeci jesti? Ili ipak Vaše ljetovanje traje 2 dana?
[/quote]

Joj neki ovdje stvarno imaju teške komplexe i mudruju oko pizdarija…
[yawn]

Ma, neću Vam sad prodati…..možete se …@

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Što sam duže na burzi, to sve više vidim probleme s kojima se nosim kao investitor i na koje ne mogu utjecati puno.

Na ovom tržištu kakvo je sada , previše je brokerskih kuća i malih fondova sa premalim kapitalom.

NJihov svaki dan – je borba za opstanak. Što je nervoza veća, to su i koraci koje poduzimaju
riskantniji.

Vidite, kad tako dugo, kao ja, samo promatrate što tko radi- kako se cijena pojedine dionice održava, kako mediji sudjeluju , kako Uprava sama sebe prezentira…itd.itd… to Vam više nije
problem pogoditi vrijeme ulaska- niti izlaska…što ste vidjeli na mojoj nervozi zbog ATPL-a, kad nisam mogla raspolagati njima …a trebalo je prodati….
Najveći je problem , što je premalo dionica u trgovanju, i količine su minijaturne… Ozbiljan investitor
može i ozbiljno zaglaviti….. sa velikim novcem…
Svaki investitor procjenjuje svoju situaciju i svoje stanje portfelja.
Meni je bilo unosnije , ostaviti portfelj na miru i baviti se drugim problemima … burza može
čekati…i još uvijek tako mislim….uz iznimku pojedinih svijetlih trenutaka neke dionice..

Meni nije jasna – jedna druga stvar.

Kako možete investitoru- za kojeg evidentno znate da je sposoban stvoriti kapital.. reći da nema pojma…?

Zar nije jasno svima, da je stjecanje kapitala …samo IGRA PRAVE ODLUKE U PRAVO VRIJEME,
NA PRAVOM MJESTU…

Zašto mislite da to nije isto i u svijetu dionica- ako investitor odluči ČEKATI….?

Jedan odgovor gosp. Ivani7.Većina ljekarni živi od ručne prodaje ali najveća zarada ljekarne je u
rabatima, cassa scontima..naturalnim rabatima…. / i za lijekove na recepte i na ručnoj prodaji/
Dobit od prodaje HZZO-u ne pokriva niti najosnovnije izdatke.Zato su lijekovi i kreme skupe.
Ova skupoća pokriva sve ono- što inače Vlade u drugim zemljama osiguraju na vrijeme….
a u našoj zemlji taj teret podnijeli su proizvođači lijekova, veledrogerije i same ljekarne.
Država se može mirno reklamirati sa svojim najboljim zdrastvom, kojeg najmanje plaća ona sama.
I još nešto, vlasnici svega su moja djeca.Zato je trenutno to meni bitnije od mog portfelja.

Uvijek cijenim trud i maljivost- Ali, neka je poštena i novac nek je zaslužen na korektan način.
To ne vrijedi samo za nas, nego za sve burze .
Vodite tržište, okrećite lovu….ali nikoga ne nagovarajte , niti nemojte navlačiti u svoju igru…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


evo mala analiziva za atpl u prilog 2 grafa,jedan 60min i jedan 15min

15min nema nikakvog smisla jer gustoca transakcija nije dovoljna

evo transakcija i grafova s malo vise informacija za sve one koji misle da kolega smart nije u pravu [wink]


Trenutna cijena nema nikakvu koleraciju sa BDI indexom, već isključivo sa željom institucionalnih investitora da što jeftinije kupe državni paket od 10,68% dionica ATPL.

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

split009jr disu euri ?
puno pričaš a malo radiš vidi se da si ko moja punica a ona je rodom s one strane autoputa [lol]

mi smo ipak zemlja slučaj

Nego.. je li isplacena dividenda i ako nije, kad ce?


Nego.. je li isplacena dividenda i ako nije, kad ce?

Nije


Nego.. je li isplacena dividenda i ako nije, kad ce?

Netko je spominjao da poslije 25.8…

Baltic Dry 0,8%
Capesize -0,0%
Handysize 0,9%
Supramax 2,3%
Panamax 0,7%

Dividenda tek u rujnu! samo mi nisu rekli točan datum, ali čini mi se početkom IX… tako reče gđa s kojom sam razgovarao o načinu prijave žiro računa prije 10-ak dana.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close