ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tribal1..,.nije riječ o nikakvim prijetnjama- nego činjenicama.

Nitko – po USTAVU – nema pravo , bez razloga – SPREČAVATI ČOVJEKA DA RASPOLAŽE SVOJOM
IMOVINOM.

To, što su donijeli internu Odluku da to ne mogu napraviti , jer nemaju dovoljno ljudi-
NIJE RAZLOG ZA ZAPLJENU IMOVINE , mene kao građanina.

PLJENIDBA IMOVINE- je protuzakonita. Nema se tu šta raspravljati, niti itko ljutiti.

Nemoj me provocirati zbog mojeg imovinskog stanja i vremena.

Po zaprimanju predmeta- odmah se teret mora maknuti…..a sve administrativne stavri i procedura
završiti u optimalnom roku- ovisno o poslu u SKDD-u.

Zamisli, da platiš auto u cijelosti. Čekaš ključ da se možeš voziti. Ključa nema- jer je direktor
rekao da će ga dati za 10 DANA, dok mu se vrati radnik s godišnjeg. …
I…što kažeš? DIONICE SU IMOVINA KAO I SVAKA DRUGA IMOVINA. Pozdrav.

Pa kažem ono što sam rekao! Ajte ih tužite!! Ne provociram, ali zaista vidim da vremena imate po tome koliko ovdje razlažete problem, a ukoliko vam je gubitak koliko ste naveli ja zaista ne znam što vas još sprječava?? Ima li neki zakonski rok za skidanje tereta?? Ukoliko ima, oni su ga prešli a vi ste na šteti 150 000 kn, ja zaista ne znam što čekate???

Da bi podnijela zahtjev za naknadu štete, prije bi trebalo obaviti slijedeće radnje:

– proučiti slučajeve u Rep.Hrvatskoj , tj. naći primjer već donijete PRESUDE za naknadu
štete zbog istih razloga.
– ako ne postoji niti jedna pravomoćna presuda koja bi poslužila kao primjer- onda se treba
naoružati živcima i polako prikupiti Presude okolnih država koje su u EU – npr. Slovenije,
Austrije i sl….
– Uz angažman svog odjetnika- potrebno će biti angažirati stručnu osobu- sudskog VJEŠTAKA
ZA DIONICE – e, to mi doista ne znam tko je u Hrvatskoj- pa trebam pomoć oko te infomacije.
– Pregledom trgovanja, vrijednosti dionice, te ponude i potraženje- u periodu od
30.07.- do 16.08.2010. analizom stanja i cijena ATPL-a
napravila bi se EKSPERTIZA ili mali uradak o tome- KAK BI BILO- KAD BI BILO…..
i što je investitor mogao- a nisu mu dali– jer su bili na godišnjem odmoru.

– I na kraju….TUŽBICA……

Evo, to bi bilo to…. i ne bi bilo prvi puta da probijam led sa novitetima ….. Lijepi pozdrav.

p.s. u 20 godina poduzetnićkog rada- podatak s kojim se volim pohvaliti. Uz nekoliko
nagodbi- miami- NIKAD nije izgubila niti jedan sudski spor! ALOHA!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Baltic Dry +2,5%
Capesize +2,9%
Handysize +1,3%
Supramax +2,1%
Panamax +2,9%

bit će bolje................

miami
14:48
12.08.10.
Da bi podnijela zahtjev za naknadu štete, prije bi trebalo obaviti slijedeće radnje:

– proučiti slučajeve u Rep.Hrvatskoj , tj. naći primjer već donijete PRESUDE za naknadu
štete zbog istih razloga.
– ako ne postoji niti jedna pravomoćna presuda koja bi poslužila kao primjer- onda se treba
naoružati živcima i polako prikupiti Presude okolnih država koje su u EU – npr. Slovenije,
Austrije i sl….
– Uz angažman svog odjetnika- potrebno će biti angažirati stručnu osobu- sudskog VJEŠTAKA
ZA DIONICE – e, to mi doista ne znam tko je u Hrvatskoj- pa trebam pomoć oko te infomacije.
– Pregledom trgovanja, vrijednosti dionice, te ponude i potraženje- u periodu od
30.07.- do 16.08.2010. analizom stanja i cijena ATPL-a
napravila bi se EKSPERTIZA ili mali uradak o tome- KAK BI BILO- KAD BI BILO…..
i što je investitor mogao- a nisu mu dali– jer su bili na godišnjem odmoru.

– I na kraju….TUŽBICA……

Ruku na srce sve navedeno je vise nego tocno.. Tko nam je kriv sto zivimo u drzavi koja stiti kriminal i nezakonje… Kriv si dok ne dokazes da si nevin… I nakon sta dokazes da si u pravu nista ti ne vrijedi jer oni i sami znaju da si ti u pravu od samoga pocetka ali su takodjer i svjesni da za nista nece morati odgovarati.

Vukk, veliko hvala na podršci. Naravno , da mi ne pada na pamet svoje vrijeme trošiti na
ovakve boljkice našeg naprednog društva. Imam važnijeg posla u životu.
Moram ići napraviti knedle sa šljivama.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


izvanredna prilika za dokup…

Slažem se kolega, al ne po ovoj cijeni već po 770kn.

26.11.2010 - Dan D

Nova TA

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Znači, usprkos rastu BDI-i svemu povoljnom…rušit ćete dionicu do 770,00?

Pa, koliko dugo će to trajati, dok ponovno kupite po tim cijenama količine- koje ste skupljali
gotovo 6 mjeseci…? Dok Vi to ponovno skupite, BDI će okrenuti i opet će dežurni krivci biti Kinezi?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



izvanredna prilika za dokup…

Slažem se kolega, al ne po ovoj cijeni već po 770kn.
[/quote]
možda i po 750…




izvanredna prilika za dokup…

Slažem se kolega, al ne po ovoj cijeni već po 770kn.
[/quote]
možda i po 750…
[/quote]

Možda i na nominalu od 300, a možda i na ath 3800.
Ono što je meni bitno jest da je poslovanje dobro, a bit će još bolje, no cijenu dionice odrediti će kretanja na Wall Streetu, jer ako S&P 500 rokne jače i Crobi ide down i obrnuto.

Evo ga, potonuli svi brodovi, propao turizam i srušili se avioni?!? 168 komada prodano samo tako. [shocked]

Šta ovaj rastura taj bid? Pa nije mu to ćaćino! Taman sam jutros pomislio da bi bilo dobro uletjeti. Srećom u nesreći pa sam dekintos.

who dares, wins

New Report

Close