ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stvarno neznam cemu panika.

Ja svoje ne prodajem i tocka.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

izvanredna prilika za dokup…

Koliko ste zaradili na ovom priloženom…? Sudeći po prometu…ne baš sjajno…!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami @ opet nisi kapitalizirala??????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


miami @ opet nisi kapitalizirala??????

Bit će vremena za kapitalizaciju, danas su t/c za panamaxe od 3-6 mjeseci na 26500/27500, što je do "juče" bilo nezamislivo. Za bulk brodare dolazi jedan ugodan kvartal.
[tongue]

@split009jr

meister, 12.08.2010. u 09:42
Vidimo se na 750kn

mislim da je prikladniji pozdrav ZBOGOM jer 750 vise nebumo decekali [yawn]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

može informacija na koji datum atpl isplaćuje dividendu?



Samo pajdo, pazi sa stimulansima, nemoj se precijeniti kao kompozitor Novković, umjerenost u hrani, piću i ženama je na cijeni za nas u godinama [tongue]

Pa kolega tko kaže da sam ja u godinama? Kolesterol 4.6, šećer 4.4, tlak 110/70, jedino mi je faktor, ATPL-ra, neubičajeno visok, i to je to. Stimulansi iz mora su prirodni i to samo godi i pomaže. [wink]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ne mogu do dionica ATPL još uvijek. 30.07. čini mi se sam predala zahtjev za brisanje
založnog prava na dionicama …. Koliko god sam zvala….. neće to obrisati dok ne prođe 10 radnih dana.

Dakle….strpljivo dalje…. Razmišljala sam o tužbi radi naknade štete, zbog toga jer mi
SLUŽBA BIROKRACIJE – ne dozvoljava raspolaganje mojom imovinom, a za to nema nikakvih opravdanih rezloga- OSIM TOGA – ŠTO ONI NEMAJU ZA TO VREMENA.

Za mene je zbog njihove Odluke o 10 radnih dana- došlo do financijske štete.

U civiliziranim zemljama- nikome ne bi palo na pamet- nakon jedne solidne tužbe-
da BILO TKO – za 3 SEKUNDE blokira imovinu – A 10 DANA ne stigne ODBLOKIRATI IMOVINU.

Ako mi se to slijedeći put dogodi SKDD će dobiti tužbu za naknadu štete , zbog
PROTUZAKONITOG ZADRŽAVANJA MOJE IMOVINE. Da sam mogla prodati dionice, kapitalizirala
bih 150.000, 00 kn dobiti.

Oni su meni trebali -omogućiti raspolaganje unutar 24 sata – od brisovnog očitovanja-
a sebi , AKO IM JE VOLJA- SPROVODITI ADMINISTRACIJU I TRI STOLJEĆA. To je njihov problem.

Nitko- pa ni SKDD – nema pravo meni braniti raspolaganjem moje imovine, i PROUZROČITI MI
ŠTETU NA TAJ NAČIN.

Žao mi je što nemam vremena za tu TUŽBU . Garantirano ju dobivam. Situacija je jasna i transparentna na tržištu, i lako je izračunati gubitak.

HANFA je propustila razmotriti pravno štetnu ODLUKU SKDD-a na štetu investitora.
Ah, doći će i to na red……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Puno pričate i prijetite ovdje Miami, ajte ih onda fino tužite… vidim da vam ne manjka ni para ni vremena.. [cool]

Tribal1..,.nije riječ o nikakvim prijetnjama- nego činjenicama.

Nitko – po USTAVU – nema pravo , bez razloga – SPREČAVATI ČOVJEKA DA RASPOLAŽE SVOJOM
IMOVINOM.

To, što su donijeli internu Odluku da to ne mogu napraviti , jer nemaju dovoljno ljudi-
NIJE RAZLOG ZA ZAPLJENU IMOVINE , mene kao građanina.

PLJENIDBA IMOVINE- je protuzakonita. Nema se tu šta raspravljati, niti itko ljutiti.

Nemoj me provocirati zbog mojeg imovinskog stanja i vremena.

Po zaprimanju predmeta- odmah se teret mora maknuti…..a sve administrativne stavri i procedura
završiti u optimalnom roku- ovisno o poslu u SKDD-u.

Zamisli, da platiš auto u cijelosti. Čekaš ključ da se možeš voziti. Ključa nema- jer je direktor
rekao da će ga dati za 10 DANA, dok mu se vrati radnik s godišnjeg. …
I…što kažeš? DIONICE SU IMOVINA KAO I SVAKA DRUGA IMOVINA. Pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vidim ja, tko je ostao na forumu……ruka -ruku mije!

Nismo mi za napredak i demokraciju- samo – bezvlađe……i administracija će nam diktirati
prava na imovinu….fuj!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close