ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Turizam popravlja rezultate a atpl ima najbolje rezultate za 2.kvartal od brodara.Ipak danas i jdpl i ulpl bilježe veći plus na burzi. Za sada.

A gdje si ti to gledao kvartalna izvješća?

Tamo gdje se gleda, na stranicama burze. I vidio sam okretanje gubitka u dobitak a kod recimo jdpl suprotno.

Bio u restaču, stol na 30 cm nadmorske visine, kandle on the wind, jastog od 1kg sa makaronima, jednostavno fantazija, gazda mi se klanja do poda, gospođa samnom impresionirana i zavedena, slobodnih stolova ni za lijek, o kakvoj krizi vi pričate, ovi oko mene su puni para, osjećam se najsiromašniji, ali ipak mi se zagledavaju u stol, najraskošniji je i najskuplja lovina na njemu, ne buljim ovdje već odavno i dionica raste, neću buljit i dalje, Hrvatska je raj na zemlji. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Baltic Dry +4,1%
Capesize +15,6%
Handysize -0,1%
Supramax -0,5%
Panamax +1,0%

Baltic Dry +4,1%
Capesize +15,6%
Handysize -0,1%
Supramax -0,5%
Panamax +1,0%

bit će bolje................

Da parafraziram Josipa Broza,"blago dionici koja ima ovakve dioničare!" [smiley]


Tamo gdje se gleda, na stranicama burze. I vidio sam okretanje gubitka u dobitak a kod recimo jdpl suprotno.

A ULPL i TNPL?
Koja cijena ATPL po tebi opravdava ovakav rezultat, uzmi i u ubzir da je BDI prepolovljen u Q3 u odnosu na Q2.

Ti bi polemizirao? Nađi drugog, nemam vremena ni volje. Ja očekujem povratak atpl iznad 1000 naravno uz oporavak BDI koji mora uslijediti.
Pozdrav, idem u grad!


Bio u restaču, stol na 30 cm nadmorske visine, kandle on the wind, jastog od 1kg sa makaronima, jednostavno fantazija, gazda mi se klanja do poda, gospođa samnom impresionirana i zavedena, slobodnih stolova ni za lijek, o kakvoj krizi vi pričate, ovi oko mene su puni para, osjećam se najsiromašniji, ali ipak mi se zagledavaju u stol, najraskošniji je i najskuplja lovina na njemu, ne buljim ovdje već odavno i dionica raste, neću buljit i dalje, Hrvatska je raj na zemlji. [thumbsup]

[rolleyes] [sealed]


Bio u restaču, stol na 30 cm nadmorske visine, kandle on the wind, jastog od 1kg sa makaronima, jednostavno fantazija, gazda mi se klanja do poda, gospođa samnom impresionirana i zavedena, slobodnih stolova ni za lijek, o kakvoj krizi vi pričate, ovi oko mene su puni para, osjećam se najsiromašniji, ali ipak mi se zagledavaju u stol, najraskošniji je i najskuplja lovina na njemu, ne buljim ovdje već odavno i dionica raste, neću buljit i dalje, Hrvatska je raj na zemlji. [thumbsup]

Tako je, povikaše seljaci. "Život je lijep kad nisi slijep". Ljudi, toliko je lijepe mladosti da nije lako zategnuti oku uzde, ludilo. Samo pajdo, pazi sa stimulansima, nemoj se precijeniti kao kompozitor Novković, umjerenost u hrani, piću i ženama je na cijeni za nas u godinama [tongue]

bilo bi lijepo znati kome je prodan onaj dio iz hfp-a, od onda cijena curi(slučajno ili ne)…na drugu stranu od naviknutog, godi promjena u svakom slučaju, a i Tinki vinki se pomakao na 930, a ne vjerujem da bi ga pojelo na 900..

No pain no Game



Tamo gdje se gleda, na stranicama burze. I vidio sam okretanje gubitka u dobitak a kod recimo jdpl suprotno.

A ULPL i TNPL?
Koja cijena ATPL po tebi opravdava ovakav rezultat, uzmi i u ubzir da je BDI prepolovljen u Q3 u odnosu na Q2.
[/quote]

ja bi bio zadovoljan da dođe do knjigovodstvene vrijednosti, a o dobiti za ovu godinu ćemo tada raspravljati, ima još vremena duga je godina, isto tako vrijedi i za druge brodare,

New Report

Close