ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ovo je preporuka TA za ATPL ;

Ja neznam koji ti program imaš a da ti pokazuje takove indikatore (neistinite)
Evo slika i PRILIKA !!
A kako rekoh stranicu prije vrijeme je bilo za VAN i sada je !! (ocijene ne djelim)
LP [bye]
[/quote]

Isprika, to je bio podatak za danas, a ovaj novi i bolji je za naredni tjedan !
To što si nam ti poslao upoće ne razumijem gdje je u proturiječnosti s mojim TA ?
[/quote]

Prijatelju bez ljutnje.. nekada davno ovdje na PF s desne strane bio je link za samo, već sam zaboravio, mislim 13x kn dobiješ infose K(kupi) P(prodaj) D(drži). I tako sam ja nasjeo, pisao sam protiv te NN firme ovdje na PF, izgubio lovu slušajući njihove lažne dojave. Sada ih dugo nema, ali da se NAS puno upecalo tada, kada se novac gubi je. Netko pametan je to iskoristio. Žao mi je što ja nisam kao oni, i NN pojedinci pokušao unovčiti svoje iskaze, bili oni istiniti ili ne. Ne vjeruj nikome, niti meni ali slušaj svakoga i uvijek sam odluči. Živ mi i zdrav bio !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

Nova tabela u prilogu

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

je li nekome legla dividenda na ziro? meni jos ne

Rankus
BDI jučer +21 1.978 danas bi lako mogo i preko 2000.Drys jučer 4.80 točno prije mjesec dana 3.40.Trend nije okrenuo.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

BDI jučer?


Rankus
BDI jučer +21 1.978 danas bi lako mogo i preko 2000.Drys jučer 4.80 točno prije mjesec dana 3.40.Trend nije okrenuo.

Hvala!

Odnos tržišta prema ovoj dionici odjednom se drastično promjenio!?

Niti ima pritiska na prodaji, niti obrane na kupnji!

Ovo sada izgleda kao neka posve druga dionica na burzi!?

Smrdi do neba!

A odgovor na pitanje: Kupiti ili prodati, maglovitiji je nego inače!?

Ove je godine naš turizam profitirao od problema Grčke, a sad će ATLP od suše u Rusiji i Ukrajini, pa će se pšenica izvoziti iz USA i Australije za Bliski istok i druge uvoznike što je znatno duži put. Rusija je već izdala zabranu izvoza pšenice jer su usjevi stradali i u velikim požarima što bjesne u toj zemlji. Obzirom da sezona prijevoza ugljena za grijanje tek starta u rujnu držim da je najgore iza nas. Vjerujem da će ATPL (Grupa) na kraju godine imati neto dobit od 10 miljuna dolara, što bi me zadovoljilo (brodarstvo plus 12, hoteli pozitivna nula zbog velikih ulaganja i avioni pušing 2 miljuna).

06 August 2010

Baltic Dry Index (BDI) +52 2030
Rates
BCI (Cape index) BPI (Panamax index) BSI (Supramax index)
INDEX 2194 +165 2581 +14 1731 -3
SPOT 4 TCE AVG (USD) 18422 +1826 20733 +112 18096 -34
YESTERDAY (USD) 16596 20621 18130
YEAR AGO (USD) 53178 24316 21260

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/atlantska-plovidba-bump-and-run-reversal-obrazac,-trend-uzlazan,87820.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Znam da ima onih koji ove analize ne cijene, no analiza je vezana uz temu i zato prenosim link:

http://www.svijet-dionica.net.php5-8.dfw1-1.websitetestlink.com/index.php?option=com_content&view=article&id=845&catid=62

halfte trinken, halfte Šarcu geben

http://www.seebiz.eu/hr/analize/brodarsko-trziste-bci-u-tjednu-uzletio-14,2%25,-bdi-ponovno-iznad-2.000-bodova,87838.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Turizam popravlja rezultate a atpl ima najbolje rezultate za 2.kvartal od brodara.Ipak danas i jdpl i ulpl bilježe veći plus na burzi. Za sada.

New Report

Close