ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čini se tobogan danas.

Mrgude zahvaljujem još jednom na odličnim informacijama i procjenama!

A sada pitanje svih pitanja, na kojoj visini opet ući!?

Odgovor kasni iz političkih razloga (barba Luka) Sad bježi van. Kad bude trebalo uči, javaim Vam !!
LP

I very much love INGRA !!

Rankus
Dobro.Ja sam skoro pa uvjeren da ne okreće.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

ostala dionica i bez bida i bez aska,
vjerojatno će se zatvorit na 860,
dosta kompa za danas!

pozdrav svim radnicima,
idem malo plovit,
popravila se prognoza,
do sljedeće 3G mreže 😀
(a može i WIFI)

thx loris za dizanje ocjena

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Rankus
Dobro.Ja sam skoro pa uvjeren da ne okreće.

Kao što rekoh… Svatko ima svoj izbor… I još jednom ću objasniti… Mislim da je ATPL super dionica, bez obzira na to jeste li ušli na 750, 800 ili 850… Znači, ne govorim da je 850 pre visoka cijena za ATPL i da u nekoj skoroj budućnosti neće ići gore, nego da vlasnici ATPL u ovo vrijeme stagnacije (ili pada) mogu iskoristiti vrijeme i novac za zaradu na nekoj drugoj dionici… Hipotetski primjer… Prodali ste ATPL u ponedjeljak na 860, kupili DLKV na 285, idući dan prodali na 299, zaradili finu paru i još imate hrpu vremena za ponovni ulazak u ATPL na vjerojatno nižoj cijeni nego ste izašli… Ali kako kažem, to je moj način i nipošto nije savjet nekome, nego otvoreno razmišljanje… Lijep pozdrav…

Ovo je preporuka TA za ATPL ;

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Rankus
Tema je bila da li BDI okreće i utjecaj na cjenu ATPL.Što bi značilo da ide minus +-20% kako to obično ide kad krene padat.Reko si da si siguran da okreće a ja da nisam.Sve ovo drugo je do trejdanja a ne do BDI.Na ovoj likvidnosti ja ne bi puno o tome.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Slažem se… likvidnost je u banani… [thumbsup] zato pustimo nek vrijeme pokaže…



Rankus
Dobro.Ja sam skoro pa uvjeren da ne okreće.

Kao što rekoh… Svatko ima svoj izbor… I još jednom ću objasniti… Mislim da je ATPL super dionica, bez obzira na to jeste li ušli na 750, 800 ili 850… Znači, ne govorim da je 850 pre visoka cijena za ATPL i da u nekoj skoroj budućnosti neće ići gore, nego da vlasnici ATPL u ovo vrijeme stagnacije (ili pada) mogu iskoristiti vrijeme i novac za zaradu na nekoj drugoj dionici… Hipotetski primjer… Prodali ste ATPL u ponedjeljak na 860, kupili DLKV na 285, idući dan prodali na 299, zaradili finu paru i još imate hrpu vremena za ponovni ulazak u ATPL na vjerojatno nižoj cijeni nego ste izašli… Ali kako kažem, to je moj način i nipošto nije savjet nekome, nego otvoreno razmišljanje… Lijep pozdrav…
[/quote]

kad bi tako bilo nitko ne bi izgubio.svi bi dobili a to je nemoguće.


Ovo je preporuka TA za ATPL ;

Ja neznam koji ti program imaš a da ti pokazuje takove indikatore (neistinite)
Evo slika i PRILIKA !!
A kako rekoh stranicu prije vrijeme je bilo za VAN i sada je !! (ocijene ne djelim)
LP [bye]

I very much love INGRA !!



Ovo je preporuka TA za ATPL ;

Ja neznam koji ti program imaš a da ti pokazuje takove indikatore (neistinite)
Evo slika i PRILIKA !!
A kako rekoh stranicu prije vrijeme je bilo za VAN i sada je !! (ocijene ne djelim)
LP [bye]
[/quote]

Isprika, to je bio podatak za danas, a ovaj novi i bolji je za naredni tjedan !
To što si nam ti poslao upoće ne razumijem gdje je u proturiječnosti s mojim TA ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@ Loris
– Predpostavljam da je to tabela sa http://www.investa.hr. Ako je pošto svi gledamo index BDI, dali on raste ili pada.
– Dali je ta tabela bez BDI-a vjerodostojna. Pod uvjetom da se brodari ‘vezuju’ za BDI.

du du du .. nema nam pomoći

Još jedan graf real times TT !!
Svima puno sreće i puno, puno para u recesijsko vrijeme !!
LP

I very much love INGRA !!

New Report

Close