ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baltic Exchange Dry Index TM 1964 (DOWN 13)
Baltic Exchange Capesize Index TM 1892 (DOWN 30)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2665 (DOWN 12)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1750 (DOWN 6)
Baltic Exchange Handysize Index TM 996 (DOWN 8)

opet se trend BDI-a okreće u padajući? [undecid]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove


Ja ću Vas na sve načine spriječiti da ljude varate …gospodine Jaruzelski.

Dionice ATPL imam od 2007.g.i DANAS.
Treba pisati o svemu što ima veze sa dividendom. Manja je mogućnost manipulacija ./ pa i o pošti koja je poslana običnim pismom- i ne znam da li je otvorena , jer to moj dužnik , ATPL- NE ZNA-
ILI NEĆE ZNATI!
Dividenda će mi biti isplaćena – sa kamatama ili bez njih.

Zakasnio si svega 3 godine, no ne očajavaj, ako nisi prodao ništa još nisi izgubio. Preporuka, kupuj ovih dana i smanji prosjek ulaza, lakše ćeš na zelenu granu.
Ekipi je bilo skupo na 750, pa na 800 i 850, a ne vide da je dionica i na 900 jeftina.

I zato me veseli ovaj promet. Znam on nije motivirajući za velik dio špekulanata- ali , za nas, poštene
investitore- to je spas .Kad dođe vrijeme, špekulantski kapital će okopniti, a onda je posao lak, za
sve prave ulagače.

Uz sve dužno poštovanje, moram replicirati. Kolegice, svaka burza bez špekulanata mogla bi se usporediti kao pokušaj surfinga po moru koje je bonaca.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Ja ću Vas na sve načine spriječiti da ljude varate …gospodine Jaruzelski.

Što vam to znači?Obrnuta psihologija?Vi cijelo vrijeme ljudima sugerirate da kupuju Atlantsku onda kad ju fondovi dignu.Špekulativno kad ju dignu prepostavljam i kad 7dana za redom poliže gornji bolinđer.Do tad nek se troši po buticima na rasprodajama.Ja sam mislio da se Atpl kupuje kad je cijena povoljna.O izvještaju niste ništa rekli ali poštaru znate i broj šapke.Ako je vama sad cijena previsoka onda ste baš vi špekulantica.Za vas je onda grčko tržište.U zadnja dva tjedna tamo su se ukazali svi znakovi koje čekate http://www.investorpoint.com/world-index/%5EATHEX-%5EATHEX/chart/

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


BDI usporava sa rastom… Jel to sad opet ide prekretnica pa na dolje?



Baltic Exchange Dry Index TM 1964 (DOWN 13)
Baltic Exchange Capesize Index TM 1892 (DOWN 30)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2665 (DOWN 12)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1750 (DOWN 6)
Baltic Exchange Handysize Index TM 996 (DOWN 8)

opet se trend BDI-a okreće u padajući? [undecid]
[/quote]

Upravo tako kako sam napisao…

Rankus
Vidi chart za kretanje zadnjih godinu dana.Jesi siguran da okreće? http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=BDIY:IND

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

BDI je jedno i stvar trenutne situacije na tržištu.
Zanimljivija je opcija na ZSE gdje natko po svaku cijenu, nasilno, želi srušiti vrijednost dionice, a kako bi je povoljnije akomulirao.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


BDI je jedno i stvar trenutne situacije na tržištu.
Zanimljivija je opcija na ZSE gdje natko po svaku cijenu, nasilno, želi srušiti vrijednost dionice, a kako bi je povoljnije akomulirao.

hm, nešto slično pisali ste i na INGRI, DKVS…
ATPL pada jer kupci smatraju da je po ovim cijenama preskupa, kad se vrati na 750 kn opet će sve biti puno hvalospjeva o odličnoj cijeni [tongue]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Baltic Exchange Dry Index TM 1957 (DOWN 7)
Baltic Exchange Capesize Index TM 1939 (UP 47)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2607 (DOWN 58)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1738 (DOWN 12)
Baltic Exchange Handysize Index TM 987 (DOWN 9)

predlažem da u bunar bacite 500 "preskupih" dionica pa ce cijena biti još niža,
skoro i ispod 800,
barem do ponedjeljka kada opet slijedi rast.

dionica ima uzlaznu putanju već skoro 20 dana, uz tu i tamo koju korekciju koju rade drhtave ručice.

većina onih koji su unutra mirno ljetuju,
mnogi misle da je prije 860 bilo prešpekulativno za ući pa se sada trude,
neki izlaze jer misle da je 860 kraj rasta (i griješe),
a neki misle da je sve ispod 1000 jeftino.

sretno svima a atpl vjetar u leđa [smiley]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



BDI je jedno i stvar trenutne situacije na tržištu.
Zanimljivija je opcija na ZSE gdje natko po svaku cijenu, nasilno, želi srušiti vrijednost dionice, a kako bi je povoljnije akomulirao.

hm, nešto slično pisali ste i na INGRI, DKVS…
ATPL pada jer kupci smatraju da je po ovim cijenama preskupa, kad se vrati na 750 kn opet će sve biti puno hvalospjeva o odličnoj cijeni [tongue]
[/quote]

NIšta kupci ne smatraju nego vi smatrate da ste jeftino prodali danas pa pokušavate opet akomulirati.
Vidim da vas dosta ima na rušenju cijena. Moje poruke na Ingri su bile istinite, a kao i ove.
Zanimljivo je kako se vi brokeri uvijek izražavate u množini ?


@meister
, ne ispšlati se već su te napunili standarno s tri jedinica kada ima ne ogovara istina

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Rankus
Vidi chart za kretanje zadnjih godinu dana.Jesi siguran da okreće? http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=BDIY:IND

Jesam… što ne znači da idući tjedan ili onaj drugi ne može ponovno gore… drugim riječima, vlasnici dionice mogu fino zaraditi prodajom sada i kupovinom za tjedan-dva… Ali ja ne govorim kako netko treba reagirati – svatko ima svoju shemu… polagano ulaganje na duge staze ili s druge strane – dok ATPL pada, dižeš paru na drugim poljima… Svatko ima svoj izbor…

New Report

Close