ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čini mi se da ovja sa 110 komada na kupnji želi da postigne efekt jake kupnje i da se nalozi poredaju da on može konačno lagano počet izlazit….al kao da mi to znamo

[tongue]

a tu više niš neznaš, pogotovo na ovakim prometima,, obrnuta situacija je onda na ULPL, stavili na prodaju 1.000 komada, znači skupljaju,, al ubili se od skupljanja, ni 100 k kn prometa,, ludnica, jedna pizzerija na obali ih rasturi do podneva sa prometom,,, ljepo na more,


Čini mi se da ovja sa 110 komada na kupnji želi da postigne efekt jake kupnje i da se nalozi poredaju da on može konačno lagano počet izlazit….al kao da mi to znamo

[tongue]


Počeo je ovaj sa iskrcajem ali na sitno da se ne otkrije.


Čini mi se da ovja sa 110 komada na kupnji želi da postigne efekt jake kupnje i da se nalozi poredaju da on može konačno lagano počet izlazit….al kao da mi to znamo

[tongue]

[thumbsup]

Ja iskrcao pola ATPL dokupio ULPL (komentar pod ULPL) pa šta bude. Nisu valjda uvijek forumasi u krivu 🙂

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

BDI usporava sa rastom… Jel to sad opet ide prekretnica pa na dolje?


BDI usporava sa rastom… Jel to sad opet ide prekretnica pa na dolje?

Danas su objavljeni t/c za panamaxe na 1 godinu za 24000 dolara dnevno, pa zaključak izvuci sam. I da je spot nije malo, a siguran sam da vlasnici tereta što iznajmljuju brod na jednu godinu znaju nešto što mi nemamo pojma. Prevelika je lova u pitanju da bi vjerovao u slučajnosti.

Nije loše:

LIBERTAS
Ship Name LIBERTAS, DWT 74930, Built 2007-08, Draft 14,20
BLT 07 YOKKAICHI/WW
4-6/8.2010 3-5 MOS; USD 25,000 DAILY; GLENCORE

halfte trinken, halfte Šarcu geben

OPet ste počeli sa svojim špekulacijama …? Fakat, BDI mora ići pravocrtno gore…
Normalno da će biti svega, ali to nije razlog za Vaše bezobrazne prognoze i gluposti jer ste se riješili
dionica….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


OPet ste počeli sa svojim špekulacijama …? Fakat, BDI mora ići pravocrtno gore…
Normalno da će biti svega, ali to nije razlog za Vaše bezobrazne prognoze i gluposti jer ste se riješili
dionica….

Bolje i to nego rasprava o poštarima i isplati dividende.Vi ste zadnja koja treba pisati o riješavanju dionica jer ste se svojih riješili i napisali ste da šopingirate po Sloveniji na rasprodajama.BDI bi mogao biti danas oko nule ili čak pozitivan.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Ja ću Vas na sve načine spriječiti da ljude varate …gospodine Jaruzelski.

Dionice ATPL imam od 2007.g.i DANAS.
Treba pisati o svemu što ima veze sa dividendom. Manja je mogućnost manipulacija ./ pa i o pošti koja je poslana običnim pismom- i ne znam da li je otvorena , jer to moj dužnik , ATPL- NE ZNA-
ILI NEĆE ZNATI!
Dividenda će mi biti isplaćena – sa kamatama ili bez njih.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Baltic Exchange Dry Index TM 1964 (DOWN 13)
Baltic Exchange Capesize Index TM 1892 (DOWN 30)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2665 (DOWN 12)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1750 (DOWN 6)
Baltic Exchange Handysize Index TM 996 (DOWN 8)

Nakon 4 godine buljenja u monitor…i čitanja Vaših analiza …spokojno radim s dionicom najbolje
što znam…tj. NIŠTA. Čekam , i ako ikako mogu sa malim brojem dionica nešto k/p. I to je sve.
Pokazalo se najboljim.

I zato me veseli ovaj promet. Znam on nije motivirajući za velik dio špekulanata- ali , za nas, poštene
investitore- to je spas .Kad dođe vrijeme, špekulantski kapital će okopniti, a onda je posao lak, za
sve prave ulagače.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close