ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ATPL uvijek !! Osim ponekad na krivi kolosijek pa nazad !!

I very much love INGRA !!

Chinalco i Rio potpisali.70mil tona željezne rudače u narednih 5 godina će neko morat i prevest [thumbsup]
http://www.chinadaily.com.cn/bizchina/2010-07/30/content_11071227.htm

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.



Mrgude, zakon si, Babi Vračari dajem otkaz! [thumbsup] [lol]

Onda, je li to bilo to u ovom valu ili ima još?

Evo me iz birtije, pajdo postao dida, zalili a meni nekako važno ovo ovdje. Meni dosta i izašao van iz ATPL. Nije isključeno da ode još mrčak UP ali ne vjerujem u ovome valu. Sad pošto sam u kešu, prelaz u NEŠTO što ide UP.
LP svima !! [bye]
[/quote]

Ma ide to još gore… BDI raste… pozitivno financijsko izvješće za brodarsku flotu i cijelu grupu…

BDI UP today izvješće pozitivno, što se čeka kokani?, ajmo UP, UP, da i ja nešto zaradim

Baltic Dry +1,3%
Capesize +3,6%
Handysize +0,1%
Supramax -0,3%
Panamax +1,9%

bit će bolje................



Mrgude, zakon si, Babi Vračari dajem otkaz! [thumbsup] [lol]

Onda, je li to bilo to u ovom valu ili ima još?

Evo me iz birtije, pajdo postao dida, zalili a meni nekako važno ovo ovdje. Meni dosta i izašao van iz ATPL. Nije isključeno da ode još mrčak UP ali ne vjerujem u ovome valu. Sad pošto sam u kešu, prelaz u NEŠTO što ide UP.
LP svima !! [bye]
[/quote]
nešto me zanima, na koliko ti je bio ulaz u ATPL? jesi li završio u plusu, na 0 ili sa nekim podnošljivim minusom? thnx




Mrgude, zakon si, Babi Vračari dajem otkaz! [thumbsup] [lol]

Onda, je li to bilo to u ovom valu ili ima još?

Evo me iz birtije, pajdo postao dida, zalili a meni nekako važno ovo ovdje. Meni dosta i izašao van iz ATPL. Nije isključeno da ode još mrčak UP ali ne vjerujem u ovome valu. Sad pošto sam u kešu, prelaz u NEŠTO što ide UP.
LP svima !! [bye]
[/quote]
nešto me zanima, na koliko ti je bio ulaz u ATPL? jesi li završio u plusu, na 0 ili sa nekim podnošljivim minusom? thnx
[/quote]

Prijatelju koliko imaš love u kući, gdje je držiš i jeli problem doći do nje. Imaš li alarm ili velikog psa. Thanks !!

I very much love INGRA !!





Mrgude, zakon si, Babi Vračari dajem otkaz! [thumbsup] [lol]

Onda, je li to bilo to u ovom valu ili ima još?

Evo me iz birtije, pajdo postao dida, zalili a meni nekako važno ovo ovdje. Meni dosta i izašao van iz ATPL. Nije isključeno da ode još mrčak UP ali ne vjerujem u ovome valu. Sad pošto sam u kešu, prelaz u NEŠTO što ide UP.
LP svima !! [bye]
[/quote]
nešto me zanima, na koliko ti je bio ulaz u ATPL? jesi li završio u plusu, na 0 ili sa nekim podnošljivim minusom? thnx
[/quote]

Prijatelju koliko imaš love u kući, gdje je držiš i jeli problem doći do nje. Imaš li alarm ili velikog psa. Thanks !!
[/quote]
Samo kovanice, u posudici pokraj monitora, očito da nije. Ni jedno ni drugo ali sam ja velik [lol]

pa ne pitam te iznos, nego me zanima psihološki moment zašto si se danas ukeširao, jesi li došao na 0 pa si htio izaći egal ili?

Meni se stranica od poslovnog razbucala skroz, otvori se cijela je u plavkastom tonu, sitna slova, scrulaš dolje pa je dolje kao u redu, al su bočno linkovi, jel to neki sveopći kaos ili samo individualni.Smajlići nestali, kompletno rasulo.
Izgleda da i stranica puca od eksplozije koja slijedi na Atlanskoj.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!






Mrgude, zakon si, Babi Vračari dajem otkaz! [thumbsup] [lol]

Onda, je li to bilo to u ovom valu ili ima još?

Evo me iz birtije, pajdo postao dida, zalili a meni nekako važno ovo ovdje. Meni dosta i izašao van iz ATPL. Nije isključeno da ode još mrčak UP ali ne vjerujem u ovome valu. Sad pošto sam u kešu, prelaz u NEŠTO što ide UP.
LP svima !! [bye]
[/quote]
nešto me zanima, na koliko ti je bio ulaz u ATPL? jesi li završio u plusu, na 0 ili sa nekim podnošljivim minusom? thnx
[/quote]

Prijatelju koliko imaš love u kući, gdje je držiš i jeli problem doći do nje. Imaš li alarm ili velikog psa. Thanks !!
[/quote]
Samo kovanice, u posudici pokraj monitora, očito da nije. Ni jedno ni drugo ali sam ja velik [lol]

pa ne pitam te iznos, nego me zanima psihološki moment zašto si se danas ukeširao, jesi li došao na 0 pa si htio izaći egal ili?
[/quote]
Ne Tic sorry izašao sam na osječaj ali se uskoro vraćam nazad. Samo koji dan da na nečem drugom probam podići si rejting portfelja na normalne granice. Ako me opet ne prevari moja intuicija koja je prije učestalo donosila pogrešne odluke. Eto mene za koji dan opet u ATPL.
LP svima !! [bye]

I very much love INGRA !!

Ne Tic sorry izašao sam na osječaj ali se uskoro vraćam nazad. Samo koji dan da na nečem drugom probam podići si rejting portfelja na normalne granice. Ako me opet ne prevari moja intuicija koja je prije učestalo donosila pogrešne odluke. Eto mene za koji dan opet u ATPL.
LP svima !! [bye]

Obzirom da je na Platou juče objavljeno čak 13 t/c za panamaxe od 3-6 mjeseci za 22000-29000 dolara dnevno, vjerujem da si pogrješio u timingu izlaza, jer jasna je namjera naručitelja da se osiguraju na vrijeme. Osim toga, hoteli i avioni min. 60% svojih prihoda naprave u 3Q pa je najbolje tek pred nama. Imam osjećaj da veliki i jaki strpljivo akumuliraju bez velike pompe. Osobno držim da je dionica ATPL ispod 220 dolara (jako) jeftina.

IZVJEŠĆE TNPL…!!! Što na to kaže Uprava ATPL-A..?.Pa zadrani su Vas satrli u prah i pepeo,
dubrovčani moji lipi…nisu svi u Dubrovniku za turizam stvoreni .!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close