ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Znači, odnijelo ga prerano!

Ajde da vidimo danas.

Mrgude, do kada i do koliko će to rasti, a i to na veoma malim prometima.!?


Briga te Milijarderu za promet, koliko vidim (Milijarder si) znači lova ti nije upitna. Ovo ide gore jer su za sada ove razine relativno nisko. Ako brojiš valove po EWT i usporediš to s TA ide to ide u ovome valiću do 84x, 85x a možda i 86x. U svakom slućaju s tvojim jučerašnjim ulazom izgubiti nečeš. Mala korekcija nakon toga pa opet UP. Živ mi i zdrav bio !!
LP svima !! [bye]
[/quote]

Dobre procjene za sada Mrgude… Već je na 839,87kn… Znači već danas ide preko 84x [thumbsup]

Svaka čast…

Mrgude kad će to na 1000 pa da bar na nuli budem.. [yawn]


Dobre procjene za sada Mrgude… Već je na 839,87kn… Znači već danas ide preko 84x [thumbsup]

Svaka čast…


Drys u premarketu danas potvrđuje +40% od najniže razine u ovom mjesecu.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

@tribal
Jako brzo, iznenadit češ se !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

Čini se da i ATPL lagano završava vrijeme rasta, TA kaže lagano se spremajte na korekciju!

ps Pad na prilično velikom volumenu a rast na sitnom prometu, zanimljivo..

Mrgude kako to tumačite, tko se više umorio prodavači ili kupci?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



4-ri u 1-dan ne ide, dižite kupnju tko želi ući u vagon !! [thumbsup]

jel to ovaj nagibni za Split??
[/quote]
Je ali tražiš i dobiješ 3 u 1, može s mlijekom, a može i bez… živ mi bio roger !! [bye]

I very much love INGRA !!




4-ri u 1-dan ne ide, dižite kupnju tko želi ući u vagon !! [thumbsup]

jel to ovaj nagibni za Split??
[/quote]
Je ali tražiš i dobiješ 3 u 1, može s mlijekom, a može i bez… živ mi bio roger !! [bye]
[/quote]
Mrgo, sala je to bila, odavno sam ja u vagonu, na tren me to podsjetilo da ne odemo svi niz padinu ko taj vlak prema Splitu..kazes 1000?? ako dodje tamo uskoro imas janje [proud]

No pain no Game

Istina da ovakvu kolicinu prodaje (ma koliko ona bila nerealan vodič kuda ce cijena) dugo nisam vidio…4500…tko se sjeca toga??

No pain no Game

842,20kn…





4-ri u 1-dan ne ide, dižite kupnju tko želi ući u vagon !! [thumbsup]

jel to ovaj nagibni za Split??
[/quote]
Je ali tražiš i dobiješ 3 u 1, može s mlijekom, a može i bez… živ mi bio roger !! [bye]
[/quote]
Mrgo, sala je to bila, odavno sam ja u vagonu, na tren me to podsjetilo da ne odemo svi niz padinu ko taj vlak prema Splitu..kazes 1000?? ako dodje tamo uskoro imas janje [proud]
[/quote]
Čovjek se drži za riječ prijatelju. Javim ti kad budem trebao janje, taman kad stavim kuću pod krov. Drugo pitanje : ua ING-a.. tko se zamorio prijatelju vidjet češ uskoro. Točno znam di će i do koliko, mogu reći u kn. Kad prodam a razmišljam hoću li, jer neznam hoću li uspjeti ući s povećom količinom javim ti.

I very much love INGRA !!

Većsutra to ide na 950, jelda mrki!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Opet je Atpl odradila rast od 100kn po dionici u samo 15 dana i ja to naravno nisam iskoristio.
Ovo je za mene stvarno postala dugoročna investicija.(cca 10 godina, ako ne i više)
Samo da mi ne ukinu PBZ Investor nisam trgovao 8mjeseci, hhehehhe

semper fidelis

New Report

Close