ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

27.11.2007.


Na prvom odbijancu se iskrcavam [censored]

29.11.2007.


Dokupio još nešto sitno po okruglih 3.000 kn


Na prvom odbijancu se iskrcavam [censored]
29.11.2007.
Dokupio još nešto sitno po okruglih 3.000 kn

Ti postovi najbolje pokazuju moje raspoloženje kod ATPL (pojela mi je živaca dosta)
A možda sam drukao i za pad da povoljnije dokupim [wink]
Pošto još nije bilo pravog odbijanca možda se i iskrcam, ko će znati…


Ti postovi najbolje pokazuju moje raspoloženje kod ATPL (pojela mi je živaca dosta) A možda sam drukao i za pad da povoljnije dokupim [wink] Pošto još nije bilo pravog odbijanca možda se i iskrcam, ko će znati…

Poštovani gospodine Grangers, molim vas nemojte nam to više radit, napravili ste totalnu pomutnju među ulagačima i sad jadni više ne znamo kako da vas pratimo, šta je istina a šta ne, kako ćemo dalje, prodati ili dokupiti… Pomozite nam, budite iskreni, molimo vas!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


sve je rečeno u onom pismu koje sam sinoć postao nešto slično je odgovorio i na upit (par puta sam ponavljao u nadi…), pričali smo oko 10 min. i niti nakon toga ništa posebno mi nije odgovorio na svaki upit da li se radi o nečemu bitnome i nepoznatom odgovarao je da ne i da je članak na poslovnom…bla bla rekao je da punomoć važi i bez ovjere javnog bilježnika [undecid] …da i zamolio sam ga da se javi na forum ali je rako da nema potrebe jer ima članak bla bla

Koliko je meni poznato g. Niko Bratoš je več duže vrijeme član udruge malih dioničara Atlantske plovidbe, a ne tek od “danas”. Evo post od Shogun-a http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=608&page=375
Več puno puta su nas male dioničare prešli na ovaj ili onaj način ( trenutno bi bilo dobro da bi se udružili i na jdba zbog “mutne”dokapitalizacije), tako da je po meni samo dobro, da se udružimo i da imamo naš glas na skupštini, jer pomislite koliko ste puta sami išli na skupštine od dionica koje posjedujete.[thumbsup]

[emo_cool]

Zvone101, hvala…nekako sam previdio tvoj post – isprika!

Grangers, lijepa ideja, ali nisam siguran da sam ja taj koji bi trebao predstavljati male dionicare forumase.

Svejedno, bilo bi zanimljivo kontaktirati sa g. Bratosom i ponuditi mu podrsku ako on ponudi i nama. Recimo da smo zainteresirani za dokapitalizaciju a ne za financiranje novogradnji iz prihoda/dobiti? Pa i ako taj prijedlog ne prodje naucit cemo nesto novo.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


ovaj kolega – i ne moraš se ispričavati, zato smo tu da razmjenimo info ko i kada što ima…[proud] http://www.poslovni.hr/62284.aspx

hvala. nadao sam se da je možda spomenuo neki članak koji ima veze sa skupštinom ili s udrugom malih dioničara a meni promakao. da nam malo pojasni za što mu dajemo punomoć. a ovaj naravno znam i već mi je uokviren na zidu [cool]


Zvone101, hvala…nekako sam previdio tvoj post – isprika! Grangers, lijepa ideja, ali nisam siguran da sam ja taj koji bi trebao predstavljati male dionicare forumase. Svejedno, bilo bi zanimljivo kontaktirati sa g. Bratosom i ponuditi mu podrsku ako on ponudi i nama. Recimo da smo zainteresirani za dokapitalizaciju a ne za financiranje novogradnji iz prihoda/dobiti? Pa i ako taj prijedlog ne prodje naucit cemo nesto novo.

ako se uzme u obzir krizu u bankarskom (financijskom) sektoru i time povečanju kamatnih stopa u nadolazačim godinama, po mom mišljenju ipak je dokapitalizacija bolja nego, preveliko izlaganje na račun bodučih prihoda, koji se mogu i zbog tog razloga smanjiti…
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=27a60e6f-935a-4d02-9e23-46810ffaa4f2

ja se na prvom uzlaznom trendu ponovo ukrcavam
smatram da je ovaj pad bio jedan veliki odbijanc prema dole, po fundamentima gledajuci [cool]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

I ja sam riješio dobar dio HT-a da bi se podebljao ovdje dok je još vrijeme, samo još čekam lovu.
Imam neke svoje dubrovčane koji nemaju pojma o dionicama ali biraju riječi kad govore o Atlantskoj što mi dodatno potvrđuje da ove prolazne oscilacije ne igraju neku ulogu. Dosta toga je ovih dana prešlo u čvrste ruke.

Pozdrav i mirno more [cool]

Suforumašima koji pišu o velikoj zaduženosti odnosno prezaduženosti ATPL, na temelju čega to tvrdite? Usporedbom duga sa imovinom iskazanoj u bilanci, duga u fer vrijednosti imovine, ili po odnosu duga i EBITDA?

All shipping lanes lead to China.

http://www.transfer-biro.hr/g2746.aspx

po ovome ne možemo govorit o velikoj zaduženosti ili prezaduženosti… [smiley]

Ticker Current Est 1Y
DRYS US 15,13 5,11
TK US 16,59 15,22
FRO NO 7,02 16,9
DSX US 19,45 11,09
OSG US 11,68 11,64
SFL US 14,1 12,39
WWI NO 6,36 9,02
AKY NO 9,07 10,25
GOGL NO 45,29 6,09
GNK US 22,23 9,55
DAC US 14,15 14,9
SSW US 24,7 26,72
SNI NO 8,91 7
GAS NO 7,48 13,3
NM US 16,6 10,29
QMAR US 21,78 10,94
TNP US 11,4 11,92
ODF NO 8,9 9,76
GOL NO 27,37 25,52
EGLE US 27,04 15,58

Evo PE svijetskih brodara po Bloombergu
ATPL po Bloombergu current 14.64 sve sa danasnjm danom

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close